Bonus Saç Modelleri Erkek

05.12.2020
2.711
Bonus Saç Modelleri Erkek

Bonus saç modelleri erkek saç tasarımları arasında son dönemlerde trend olmaya başladı. Erkek kıvırcık saç arasında yer alan bonus saç erkek  tasarımları her şekilde tatlı durmaktadır. Ancak hemen hemen tüm erkeklere bonus saç modeli yakıştığını söyleyebiliriz.

Trend erkek saç modelleri arasında yer alan saç modeli en cool kıvırcık saç modelleri sizde olacaktır. Bonus saç nasıl yapılır?  Bonus saç modelleri tasarımları arasında neler var? Bonus saç yapımı için neler yapılmalıdır gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Bonus Saç Modelleri Erkek

Bonus saç modelleri sabah uyandığınız andan itibaren en havalı duran saç modelleridir. Kıvırcık erkek saç modeli geçmişte şekil almaz ve çok farklı saç modelleri ile kullanılamaz olarak düşünülürdü. Ancak son dönemlerde kıvırcık saç erkek  stilleri çok farklı tarzda kullanılmaktadır.

bonus saç modeli ve renkleri

bonus saç modeli ve renkleri

Bonus Saç Nasıl Yapılır?

Kıvırcık saçlar çok uzatıldığı zaman ortaya bonus saç modeli çıkmaktadır. Kıvırcık saçlar diğer saçlara göre daha çok döküldüğü için bonus kafa verdiğimiz seviyeye gelene kadar saç diplerine bakım yapmak gerekir. Bonus saçlar için saç bakımına losyon ve şampuan kullanımı saç köklerinden saç uçlarına doğru yapılmalıdır.

Eğer sabah kalktığınızda  aşırı kabarmış saçlar istemiyorsanız akşam yatmadan bone kullanmalısınız. Ama bonus kafa özelliği tamamen dağınık ve kabarık saçlar değil midir o halde rahat olun deriz.

Bonus saç toplama modelleri arasında at kuyruğu  bağlama ve yarım topuz bulunmaktadır. Özellikle yarım topuz erkek için oldukça tarz durmaktadır.

bonus saç nasıl yapılır bonus saç kesimleri

bonus saç nasıl yapılır bonus saç kesimleri

Bonus Saç Kesimi

Bonus saç kesimi öncesi saçlar  yıkandıktan sonra saç kremi ile tamamen kremlenir.  Saç kremi saçının her teline nüfuz ettikten sonra saçlar ince ince parçalar halinde taranarak saç uçlarından kesilir. Bu şekilde hem bonus saç kesimi yapılır hem de saç uçlarındaki kırıklar ve düğümler tamamen yok edilir.

Moana saç kesimi sırasında dilerseniz saçların artık kısımlarını çok kısa tepe kısmını uzun bırakabilirsiniz, dilerseniz de  saç saçın arka kısımlarına ön kısımları ile orantılı bir şekilde keserek kullanabilirsiniz.

Bonus Saç Modelleri Erkek Kime Yakışır

Bonus Saç Modelleri Erkek Kime Yakışır

Bonus Saç Modelleri Erkek Kime Yakışır?

Bonus saç modeli oval yüz şekline, uzun yüz şekline, üçgen yüz şekline  yuvarlak yüz şekline yaklaşmaktadır. Bir haklarınıza göre bonus saç uzun veya bonus saç kısa kesimler yaptırabilirsiniz.

Bonus saç  modelleri hakkında daha fazla detaya ihtiyacınız varsa aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Bonus Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu