Beyaz Tenlilere Yakışan Lens Renkleri Nelerdir?

24.07.2022
1.270
Beyaz Tenlilere Yakışan Lens Renkleri Nelerdir?

Beyaz tenlilere yakışan lens renkleri ile daha dikkat çekici ve etkileyici görünürsünüz. Ancak saç rengi ve kaç rengi ile eşleştirmeniz gerekecektir. Beyaz teniniz varsa, renkli renkler en iyi şekilde görünmenize yardımcı olur. Ancak doğru lensi bulmak her zaman kolay değildir. Çünkü çok sayıda farklı kontakt türü mevcuttur. Beyazlara daha çok yakışan bazı lensler renkler var ve bu yazıda size onlardan bahsedeceğim.

Beyaz Tenlilere Yakışan Lens Renkleri Nelerdir?

Beyaz tenlilere yakışan göz renkleri Allah (cc) tarafından kusursuz yaratılmıştır. Ancak günümüzde moda akımı nedeni ile birçok kişi günlük kombine göre lens farklı renklerde lens kullanmaktadır.

Beyaz Tene Yakışan Gri Lens

Gri nötrdür ve çoğu insana yakışabilir, ancak beyaz insanlarda, özellikle de çok açık renkli gözlülerde harika görünür. Renk ayrıca bulunduğunuz ortamda öne çıkmanıza yardımcı olacaktır.

beyaz-tenliler-icin-gri-lens

beyaz tenliler için gri lens

Ancak gri bir ton giyecekseniz, daha açık grilerin aksine taupe  rengi veya arduvaz mavisi gibi daha koyu bir renk lens deneyin.

Beyaz Kız Ve Erkeklere Yakışan Ela Ve Altın Lens

Gri veya mavi gözleriniz varsa ela renkli lensler size çok yakışacaktır. Ela kontakt lens sizi sıcak ve arkadaş canlısı gösterebilecek sıcak bir renk.

Bu, mavi veya gri gözlü insanlar için harika bir seçimdir çünkü onları donuk göstermez. Aksine parlak, bakımlı ve canlı bir ten görünümü verirler.

Ela lens, golden lens, ayrıca beyaz tenli insanların yüzlerindeki kızarıklığı da gizler. Böylece altın lens takmadıklarından daha genç görünürler.

ela-lens-beyaz-tenlilere-yakisir-mi

ela lens beyaz tenlilere yakışır mı

Açık renkli saçlarınız varsa, altın lensler saç renginize diğer renkli kontakt lenslerden daha iyi uyum sağlar.

Tüm bu avantajlara ek olarak, ela veya altın kontakt lens takmak herhangi bir kalabalığın içinde öne çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Beyaz Tene Yakışan Kahverengi Lens

Koyu kahverengi, birçok cilt tipine uygun olduğu için kontakt lensler için yaygın bir renktir. Ama beyaz ten rengine sahipsen koyu kahve kullanmalısınız. Size doğal bir görünüm verirken gerçek göz renginizi kapatacak kadar koyu.

Koyu kahverengi, nötr olmasının yanı sıra, kendi ten rengiyle tezat oluşturan belirgin bir lens rengine sahip olmadan, özellikle göz rengini gizlemek isteyen mavi gözlü ve gri gözlü kişiler için de iyidir.

Ayrıca yeşil gözlü insanların, isterlerse (ya da kimsenin doğrudan onlara bakmasını istemiyorlarsa) kalabalığa karışmasına yardımcı olabilir.

yesil-lens

yeşil lens

Beyaz Tene Yeşil Lens Yakışır Mı?

Yeşil lensler yeşil gözlü insanlar için harikadır. Çünkü daha fazla dikkat çekerler. Yeşil gözlerini geliştirmek ve parlak ve büyüleyici görünmelerini sağlamak isteyenler için de mükemmel olabilir.

Açık tenliyseniz, yeşil lens rengi gözlerinizi normalden daha büyük gösterecektir!

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Esmerlere Yakışan Lens Renkleri

Beyaz Ten İçin Bal Rengi Lens

Bal renkli lens, iris çevresinde yeşil halkalar bulunan orta pigmentli gözlere çok yakışır. Renk çok koyu değil, ancak gözlerinizi daha büyük ve daha parlak gösterecek kadar sıcak.

Bu lensin açık kahverengi tonu, mümkün olan en doğal bakışı sağlamak için doğal ve yapay renk arasında iyi bir denge sunar.

Gözlerinize canlılık verirken solgun teninizi tamamlayan kontakt lenslere ihtiyacınız var.

Gözlerinizin rengini ve görünümünü iyileştirmek için kontakt lens kullanabilirsiniz. Çünkü bu daha beyaz, daha parlak ve daha çekici görünmenizi sağlamanın harika bir yoludur. Doğru renkli kontakt lensler, göz renginiz ve cilt tonunuz arasında mükemmel düzeyde uyum sağlar.

Aslında, açık renkli veya açık renkli bir tene sahipseniz ancak açık renk yerine koyu renkli kontaktlar kullanmak istiyorsanız. Bu amaca en uygun mavi renkli kontakt lensleri tercih etmelisiniz.

beyaz-ten-icin-lens-renkleri

beyaz ten için lens renkleri

Çünkü gözlerinize canlılık verirken solgun teninizi tamamlayan kontakt lenslere ihtiyacınız var.

Çözüm;

Soluk cilt için en iyi kontakt lensler nötr renkli olanlardır. Gri, altın rengi, ela ve koyu kahve kontakt lensler sadece gözlerinizi daha parlak göstermekle kalmaz. Aynı zamanda size doğal bir görünüm de verir. Daha cesur bir şey mi istiyorsunuz? O zaman göz renginizi iyi tamamlayacak yeşil veya bal rengi lens rengine gidin. Ancak, daha incelikli bir şey arıyorsanız, o zaman kahverengi kontaklar işinizi görebilir.

Aşağıdaki resim galerisinde beyaz ten için bu senenin en güzel ve trend lens renklerini görsellerle derledik. Daha fazla detay için görselleri inceleyin lütfen!

Resim Galerisi: Beyaz Tene Giden lens Renkleri

Bir önceki makalemiz olan Buzdolabı Nasıl Temizlenir? başlıklı yazımızda buz dolabı, Buzdolabı nasıl temizlenir ve buzdolabı ne ile silinir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu