Balo Elbiseleri 2016 Modası

0
1480

2016 yılında eğitim hayatını bitirenler veya bir üs eğitim hayatına geçenlerin en önemli gecelerinden biri olan balo gecesinin heyecanı başlamış durumdadır. Özellikle kızların heyecanla beklediği o özel gece, hayatlarının en özel gecelerinden biri olacaktır. Yıllarca aynı sınıfın paylaşıldığı arkadaşlara veda edilen bu gecede, kızlar erkeklere göre biraz daha özen göstermektedir. Acaba ne giysem, saçımı nasıl yaptırsam, nasıl ayakkabı giysem, nasıl aksesuar kullansam gibi birçok soruyla meşgul olurlar. Kızlar balonun en büyüleyici, en şık ve en ilgi çekici kızı olmak isterler. Bunu sağlamanın yolu da elbise seçiminden geçmektedir. Fiziğinize ve tarzınıza uygun bir elbise seçerek belki de balonun en güzel kızı siz olabilirsiniz. Doğru elbise seçimi,  doğru ayakkabılar, doğru bir saç modeli ve doğru takılar ile bütün erkeklerin gözü sizde olabilir. Tabi kızlar elbise seçerken balodaki diğer kızlarla pişti olmamak için en farklı elbiseyi seçmek için çabalarlar. Balo elbiseleri 2016 yılına da damgasını vurmuş durumdadır. İşte gençlerin 2016 yılında baloda giyeceği elbise modelleri ve renkleri;

2016 balo elbiseleri2016 Yılında Kısa Balo Elbiseleri

Balo elbiseleri 2016 yılında çoğunlukla kısa olarak tasarlanmıştır. Kısa elbiselerde kendi içinde gruplara ayrılmış durumdadır. Straplez modeller, kalem etekler, balon etekler gibi çeşitli gruplar altında inceleniyor. Kızlar çoğunlukla straplez modelleri tercih etmektedir.

kısa balo elbieseleriKısa ve Straplez Balo Elbiseleri

Balo elbiseleri 2016 yılında straplez modelleri ile daha sık karşımıza çıkmaktadır. Mini straplez model elbiselerin etek bölümü biraz daha kabarık ve tüllerle hareketlendirilmiştir. Göğüs bölümünün taşlarla süslendiği bu elbiselerde en çok tercih edilen renk pembe ve tonlarıdır.  Diğer yandan siyah rengi de çokça tercih edilen bir renktir. Genel olarak straplez model siyah balo elbiseleri düz olarak tasarlanmıştır. Oldukça sade tasarlanan bu model siyahın asilliği ile zaten kişiyi oldukça göz kamaştırıcı göstermektedir.

siyah balo elbiseleri2016 Yılında Uzun Balo Elbiseleri

Kısa elbise yerine uzun elbise tercih eden genç kızlar için balo elbiseleri 2016 yılında oldukça şık tasarlanmıştır.  Genç kızlar çoğunlukla, kalın askılı ve iki renk olarak tasarlanmış uzun elbiseleri tercih etmektedir. Bu elbiselerin etek bölümleri uçuş uçuş tüllerle havalandırılmıştır.

uzun balo elbiseleri Genellikle kırmızı ve mavi tonları tercih edilmektedir. Oldukça şık duran bu elbiseler içinde adeta göz kamaştıracaksınız. Eğer seçiminizi üstünüze oturan, dar elbiselerden yana kullanmak istiyorsanız balık elbise modellerini de seçebilirsiniz. 2016 yılının balo elbiselerinde balık modeller çoğunlukla straplez olarak tasarlanmıştır.balo elbiselerinde 2016 modası

Bir önceki makalemiz olan Tesettürlü Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda gelinlik seçimi, kapalı gelinlik modelleri ve tesettürlü gelinlikler hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER