Tarz Kadın

Genç Kız Abiye Modelleri Ve Kombinleri

14.08.2021
3.745
Genç Kız Abiye Modelleri Ve Kombinleri

Genç kız abiye modelleri ve kombinleri başlıklı yazımızda, genç büyük beden abiye, kısa abiye genç, genç uzun abiye modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Yaz aylarında düzenlenen özel günler başta olmak üzere, düğünler, mezuniyet törenleri, mezuniyet baloları için abiye modelleri genç tasarımları fazlasıyla kullanılmaktadır. Genç abiye elbise modelleri bu sezonda da yepyeni tasarım ve renkleri ile genç kızları gecenin yıldızı yapacak niteliktedir.

Genç Kız Abiye Modelleri Ve Kombinleri

Genç kızlar, genç kız abiye için stilistlerin önerilerini dikkate almakta ve vücut ölçülerine göre abiye modellerini tercih etmektedir.

abiye genç kıyafetleri-önü kısa arkası uzun abiyeler

Abiye modelleri genç ile şık ve güzel görünmek için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle kişi kendi vücut ölçüsünü iyi bilmelidir. Birkaç elbise deneyerek size hangi modelin yakışıp hangilerinin yakışmayacağını tartabilirsiniz.

Abiye seçerken ilk görüş size ait olmalı, içinize sinmeli ve abiyenin içinde rahat ve emin bir şekilde durabilmelisiniz. Dünyada ki en iyi trend elbiseyi giyseniz de için de rahat edemediyse, bir yararı olmayacaktır.

Her zevke hitap edecek yüzlerce genç abiye elbise modeli bulabilirsiniz. Genç abiye  seçerken ten renginize yakışmasına dikkat etmelisiniz.

Vücut ölçülerinizi taşıyabilecek bir elbise olmasına özen göstermelisiniz. Bu ve benzeri durumlara dikkat etmezseniz, itici bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Genç düğün elbiseleri

Hangi Abiye Sana Yakışır? Genç Abiye

Abiyeler arasında dikkat çeken ve gençlerin oldukça çok tercih ettiği mini abiye modelleri vardır. Genç kızlar vücutlarının güzelliklerini ortaya çıkarmak ve göz doldurmak istedikleri için genç mini abiye modelleri, askılı kısa abiye genç modellerini tercih etmektedir. Bunun yanında cıvıl cıvıl, tabiri caizse uçuş uçuş mini abiye modelleri kullanabilirsiniz.

Yaza çok yakışacak renkler arasında seçim yapan genç kızlar, ayrıca taşlarla işlenmiş veya dantel ile süslenmiş abiye modellerine rağbet göstermektedir. Özellikle taşlarla işlenmiş abiye modelleri güzelliğinizi ön plana atmanızda önemli görevi üstlenecektir.

Mini elbise seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken konu basenlerinizdir. Eğer basenleriniz oldukça fazla ise basenliler için abiye modelleri arasında yer alan volanlı,tüllü modelleri veya kalem etek tarzı olanları kullanabilirsiniz.

abiye modelleri genç kısa

Mini elbise yerine uzun abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Genç abiye kıyafetleri arasında son zamanlarda mini etek üstüne tül dikilen elbiseler ve abiye elbise genç önü kısa arkası uzun modelleri de mevcuttur.

Genç abiye modelleri önü kısa arkası uzun modeller tüm özel gün ve gecelerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Hemen hemen tüm vücut şekli ile de uyum sağlayan önü kısa arkası uzun abiyeler uzun boylular için abiye olarak da, kısa boylular için abiye olarak da kullanılabilir.

genç için abiye modelleri

genç için abiye modelleri

Kabarık olmayan düz tüllü genç büyük beden abiye uçuş uçuş olması sebebiyle havalı duracak, dikkat çekecek ve fazla kilolar örtülmüş olacaktır. Büyük beden genç abiye olarak da bu abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

Ayrıca mini etek giyme isteğinizi yerine getirmiş olacaksınız. Eğer göğüsleriniz büyük ise, Büyük göğüsler için abiye modelleri arasında yer alan göğüslerinizi toparlayıcı abiye modelleri tercih etmelisiniz. Boyundan bağlamalı modeller de genç abiye modelleri olarak öne çıkmaktadır.

En çok tercih edilen genç kız abiye modelleri kabarık olmayan uzun tasarımlara sahip modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

askılı kısa abiye genç

askılı kısa abiye genç

Genç İçin Abiye Modelleri Seçerken

Vücut yapısına göre genç abiye elbiseler seçilmeli.

Kısa abiye veya uzun abiye yanında midi veya önü kısa arkası uzun modeller de abiye elbise modelleri genç kullanılabilir.

Mevsime ve trendlere uygun renkler seçilirken, mutlaka ten rengi uyumu da gözetilerek genç abiye elbiseler seçilmelidir.

Genç kız abiyeleri renkleri arasında kırmızı,lacivert, bordo, mavi ve yeşil gibi renkler dışında pudra,pembe, sarı, somon rengi, mint yeşili, gri, beyaz, ve dore renklerde abiye de kullanılmaktadır.

Genç abiye modelleri düğün, nişan, mezuniyet ve balo gibi özel gün ve gecelerde kullanabilirsiniz.

Aşağıda genç abiye modelleri ile ilgili derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Genç Abiye Tasarımları

Bir önceki makalemiz olan Tesettür Etek Kombinleri-Tesettür Etek Üstüne Ne Giyilir? başlıklı yazımızda tesettür etek ve Tesettür Etek Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu