Bal Köpüğü Ombre Saç Modelleri

22.10.2021
1.534
Bal Köpüğü Ombre Saç Modelleri

Bal köpüğü ombre saç modelleri ve renkleri bu senenin saç modası renkleri ve modelleri arasında yer almaktadır. Birçok ten rengi ile uyum sağlayan bal köpüğü ombre hakkında merak ettiğiniz bal köpüğü ombre nasıl yapılır, siyah saça bal köpüğü ombre hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca koyu kumral saça bal köpüğü ombre, kahverengi saça bal köpüğü ombre bilgileri sunacağız.

Bal Köpüğü Ombre Saç Modelleri Nelerdir?

Bal köpüğü ombre deneyimini daha önce evde yaşamadıysanız, ilk tecrübenizi kuaföre yaptırmalısınız. Özellikle siyah saça bal köpüğü ombre veya kahverengi saça bal köpüğü ombre düşünceniz var ise mutlaka kuaför ile ombre yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Zira koyu renklerde kullanacağınız açacağım işlemleri, renk tutturma konusunda tecrübesiz biri için riskli olabilir.

bal köpüğü ombre

bal köpüğü ombre

Doğal ombre renkleri arasında yer alan ombre bal köpüğü rengi size de doğal bir görünüm sunacaktır.

Bal köpüğü ombre yapımı sırasında rengini tam olarak tutması için tüm püf noktaları ile birlikte uygulanması gerekmektedir. Peki bal köpüğü ombre uygulaması nasıl olur?

Kahverengi Saça Bal Köpüğü Ombre

Bal köpüğü ombre için yarım paket 7.1 saç boyası ile yüzde altı kadar oksidanın bir çay bardağı su ile birleşmesi ile hazırlanan karışımın saça uygulanmasıdır.

Bu yazımıza da bakabilirsiniz⇒ Bal Köpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider?

Temiz ve nemli saça uygulayacağınız karışımı 5 dakika bekleme süresi sonunda yıkayarak bal köpüğü ombre yapabilirsiniz. Verdiğimiz miktarlar saç yoğunluğuna saç kısalığına ve saç uzunluğuna göre değişmektedir.

Bal Köpüğü Rengi Ombre Yapımı

Ombre yapımı evde sürekli ombre yapanlar için kolay bir saç işlemidir. Ancak ilk defa ombre yapacak kişiler mutlaka yardım almalıdır.

Bal köpüğü saç rengi ombre

Bal köpüğü saç rengi ombre

Yukarıdaki karışımı uygulamasından sonra saçlarınızı kurutun. Saçları istediğiniz aralıkta tutamlara ayırarak paketleme işlemi yapın.

Bu yazımıza da bakabilirsiniz⇒ Koyu Balköpüğü Saç Rengi İle Yıldız Gibi Parlayın

Ombre yapımı sırasında saçlarınıza dipten kucağı krepe uygulaması sonrası ombre yaparsanız daha doğal geçişlerle daha doğru ombre yapmış olursunuz.

Bal köpüğü saça ombre veya kumral saça ombre sırasında ara ara dore ışıltılar atarsınız çok daha dikkat çekici ombre saç sizler ne demektir.

Bal Köpüğü Ombre Kimlere Yakışır?

Kumral bal köpüğü ombre açık saçta uygulandığı zaman daha etkili sonuçlar vermektedir. Kahverengi saça bal köpüğü ombre koyu kumral saça bal köpüğü ombre tüm ten renkleri ile uyumlu saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bal köpüğü ombre saç modelleri

Bal köpüğü ombre saç modelleri

Buğday tenlilere yakışan ombre ve esmere yakışan ombre renkleri arasında siyah saça bal köpüğü ombre ve koyu kahverengi saça bal köpüğü ombre olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aşağıdaki resim galerisi bal köpüğü saç rengi ombre hakkında görseller paylaşılmıştır. Daha fazla detay için görselleri inceleyerek düşünceleri yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Bal Köpüğü Ombre

Bir önceki makalemiz olan Saçı Yumuşatmak İçin Ne Yapılır? başlıklı yazımızda Saç nasıl yumuşatılır, saç yumuşatma ve Saç yumuşatmak için ne yapılır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu