Abimin Düğününde Ne Giysem?

31.07.2021
2.057
Abimin Düğününde Ne Giysem?

Abimin düğününde ne giysem başlıklı yazımızda yakın akraba düğünü kombinleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Düğünde ne giyilir? Uzak akraba düğününde ne giyilir, yakın akraba düğününde ne giyilir, arkadaş düğününde ne giyilir sorularının cevapları farklılık göstermektedir. Bugün sizlerle abinin düğününde ne giyilir sorusunun cevabını inceleyeceğiz. Abimin düğününde ne giymeliyim sorusunun cevabı ile ablamın düğününde ne giymeliyim veya kardeşimin düğününde ne giymeliyim sorusunun cevapları aynıdır. İşte detaylar…

Abimin Düğününde Ne Giysem?

Aile içi düğünlerde yani abi, abla ve kız kardeş gibi olan aile düğünde giyilen elbiseler, gelin adayından sonra gözler sizde olacağı için daha özenli ve daha dikkatli seçilmelidir. Abinin düğünde giyilecek şık kıyafetler arasında beyaz ve krem renginin yeri yoktur. Bu renkler yerine sezonun renklerinden canlı renklerde düğün için elbise veya düğün için abiye seçmelisiniz.

abimin düğününde ne giyinmeliyim

abimin düğününde ne giyinmeliyim

Yakınlık derecesini artması  düğün kombinleri konusunda daha çokşıklık, daha çok özen ve ağırlık gerektirmektedir. Seçtiğiniz düğün kıyafeti davetlilerden biriyle pişti olmayacak şekilde seçilmelidir. Kusursuz görünmek için vücut tipinize uygun kesimlerde elbise tercih etmelisiniz.

Örneğin, vücudunuzun üst bölgesi dekolte için uygun değilse straplez kesim abiyeler den ve çok fazla dekoltesi olan abiyelerden uzak durmalısınız.

Akşama kadar oradan oraya koşturacağınız için çok uzun abiyeler veya kuyruklu abiyeler hareket kısıtlılığına neden olacağını ve sizi çok yoracağını aklınızdan çıkarmayın.

Abi düğününde uzun elbise giymek istiyorsanız, hareket etmenizi kolaylaştıran yırtmaçlı abiye modelleri kullanmanızı öneririz. Her ihtimale karşı yedek olarak kısa abiye modellerinden de yanınızda bulundurmanız size kolaylığın seçeneği olacaktır.

Abinin düğününde ne giyilir

Abinin düğününde ne giyilir

Ağabeyimin düğünü için abiye ne renk olmalı diyorsanız, mevsime göre renk tercihi yapmanızı öneririz. Yaz düğünü kombin renkleri arasında siyahın çok fazla yeri yoktur. Özellikle abi, abla ve kardeş düğünlerinde canlı ve eğlenceli sezon renkleri tercih edilmelidir.

Abimin Düğününde Ne Giymeliyim?

Kır düğünü yapılacaksa kır düğünü elbiseleri olarak şifon desenli elbise modelleri kullanabilirsiniz.

Otel düğünü için balık model düğün elbiseleri, derin yırtmaçlı uzun abiyeler, pileli veya tüllü uçuş uçuş elbiseler kullanabilirsiniz.

Abimin düğününde ne giymeli sorusunun cevapları arasında tek omuzlu uzun kollu elbiseler, ipek elbiseler, payetli elbise ve abiyeler, saten elbise ve abiyeler gecede yıldız gibi parlama nızı sağlayacaktır.

Aşağıdaki resim galerisinde abi düğününde ne giymeli sorusunun cevabı niteliğinde görseller paylaşıyoruz. Daha fazla ayrıntı ve detay için inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Abinin Düğününde Ne Giyilir?

 

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu