Düğün için Elbise Modelleri

0
1154

Düğün sezonun açılmasıyla birlikte düğünü olacak kişilerin akrabaları ve arkadaşları da telaşa kapılmaya başlamaktadır. Herkes yakın bir akrabasının veya arkadaşının düğününde şık ve güzel olmak ister. Özellikle bayanlar gelinden sonra düğündeki en büyüleyici kadın olmayı ister. Farklı elbise modelleri arasından en güzelini ve en büyüleyici elbiseyi seçmeye çalışırlar. Elbisenin şıklığı bir yana,  kişinin vücuduna da uygun olması önemlidir. Aksi takdirde elbise ne kadar şık olursa olsun kişinin vücuduna uygun olmadığı zaman kötü bir görüntü yaratır. Bu yüzden elbisenin şıklığının yanında, vücudunuza uygun olanı tercih etmeniz çok önemlidir. Düğün için elbise modelleri birbirinden farklı modeller ile sunulmaktadır.

farklı elbise modelleriDüğün İçin En Çok Tercih Edilen Elbise Modelleri

Balık Model Elbiseler

Düğün için elbise modelleri arasında en moda olanlar ve en çok tercih edilenler balık model elbiselerdir. Hemen hemen her vücuda uygun bir balık model elbise bulunmaktadır. Her renkte balık model elbise bulunduğundan dolayı size en yakışan rengi tercih edebilirsiniz. kırmızı elbise modelleriDüğünlerde de her renk elbise giymek mümkündür. Ama çoğunlukla beyaz tercih edilmez. Gelinin gelinliği beyaz olduğundan dolayı beyaz elbiseler pek tercih edilmemektedir. Balık elbise modellerinde çoğunlukla mavi ve tonları tercih edilmektedir.

balık elbise modelleriBalık model elbiseler çokça straplez olarak tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra göğüs bölgesi transparan olarak da tasarlanan balık model elbiselerde bulunmaktadır. Çeşitli sırt dekolteleri ile bu elbise modelleri oldukça şık durmaktadır.

düğün elbise modelleri

Mini Elbise Modelleri

Uzun elbise tercih etmek yerine mini elbise tercih etmek isteyenler düğün için elbise modelleri arasında en çok etek bölümü hareketli ve straplez modeller tercih etmektedir. Genelde bu modeller iki renk olarak tasarlanmaktadır. düğün için en güzel elbiselerGöğüs bölümü taşlı olurken etek bölümü tüllerle süslenmiş ve farklı bir renk olarak tasarlanmıştır. Bu modeli çoğunlukla genç kızlar tercih etmektedir. Diğer yandan üste oturan dar mini elbise modelleri de çokça tercih edilmektedir. farklı abiye modelleriGenelde mini elbiselerde dar modeller de renk seçimi kırmızıdan yana olmaktadır. Çünkü kırmızının iddialılığı ile birlikte mini elbise modelleri oldukça şirin ve şık durmaktadır. yaz düğünü için elbise modelleriKırmızı rengin yanında bordo ve siyah mini elbiselerde sıkça tercih edilmektedir.

yeşil elbise modelleriDerin sırt dekolteleri ile mini elbiseler daha da şık bir hal almaktadır. Mini elbiselerde bellerin sağ ve sol yanlarının transparan olduğu modellerde oldukça ilgi çeken modeller arasında yer alır. güzel abiye modelleriDüğün için elbise modelleri arasında çokça tercih edilen renkler ise şunlardır; Kırmızı, siyah, mavi ve pembe tonlarıdır. Tabi herkes tenine uygun olan rengi seçmelidir. Ama bu renkler en çok tercih edilen renklerdendir.

mini elbise modelleri

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Kırmızı Abiye Modelleri başlıklı yazımızda abiye trendleri, şık kırmızı abiyeler ve yeni sezon abiyeleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER