Tarz Kadın

Bu Senenin Gelin Çiçeği Modelleri

06.12.2021
1.828
Bu Senenin Gelin Çiçeği Modelleri

Bu senenin Gelin Çiçeği Modelleri arasında mürdüm rengi gelin çiçeği, pembe gelin çiçeği, lilyum gelin çiçeği, orkide gelin çiçeği, lale gelin çiçeği, lavanta gelin çiçeği bulunmaktadır. Gelin damat çiçeği diye biline gelin el çiçeği farklı renklerde olabileceği gibi beyaz gelin çiçeği şeklinde de olmaktadır.

Düğün telaşı başlayınca gelinlik, gelin saçı, gelinlik ayakkabısı, gelin çiçeği gibi birçok detay için uzun uğraşlar gerekmektedir. Gelin çiçeği modelleri arasında kaybolan gelinlerden birçoğu seçimi kuaförüne bırakırken, birçok gelin adayı da gelin el çiçeği konusunda özenli ve hassas davranmaktadır.

Bakınız ⇒ Gelin Taç Modelleri 

Gelin çicekleri

Gelin Çiçeği Modelleri 2022-2023

Renk Ve Model Fazlalığı; Gelinlerin olmazsa olmaz aksesuarlarından birisi olan gelin çiçeği, farklı modellerde ve renklerde sunulmaktadır.

Gelinin el çiçeği modelleri, yeni yılın en canlı renklerinden oluşabileceği gibi soft renklerde de gelin damat çiçeği bulunmaktadır.

Gelin çiçek çeşitleri arasında yapay ve canlı çiçek olarak çeşitleri mevcuttur. İster yapay gelin çiçeği olsun, ister canlı çiçeklerden yapılma gelin çiçeği olsun, her renkte bulmak mümkündür. Gelin çiçeği mavi karanfil, lale gelin çiçeği,  ıslak lale gelin çiçeği, mor lavanta gelin çiçeği, mor şakayık gelin çiçeği,  gibi değişik renkteki çiçekleri de gelin çiçeklerinde görebilirsiniz.

Özenle sarılmış rafyalarla hazırlanmış gelin ciceği veya çiçekleri olabildiği gibi, sadece kurdelelerin ahengiyle sarılmış gelin çiçeklerini de bulabilirsiniz. Gelinliğinize en uygun model olarak hangisini görürseniz, onu tercih etmekte özgürsünüz.

gelin buketi

En Güzel Gelin El Çiçeği Modelleri

Gelin çiçeğinin olmazsa olmaz nedenlerinden birisi, gelinin güzelliğini, gelinliğinin güzelliğini ortaya çıkaran bir detay olmasıdır. Tamamlayıcı bir parça olan gelin çiçeği, gelinlerle bütünleşmiş bir ayrıntıdır. Gelinin çiçeği, gelin duvağı çiçeği, gelin tacı çiçeği ile bir bütün olduğu zaman çok daha etkili görünüm sunmaktadır.

Her çiçek türünden, her renkte hazırlanabilecek olan gelin çiçeklerini, her yerde bulabilirsiniz. İster gelinlik aldığınız yerden temin edin, isterseniz çiçekçilerden ya da gelin çiçeği işiyle uğraşan çevrenizdeki yerlerden temin edin, düğün ve gelinlik konseptinizle uyumlu modeller tercih edin deriz.

Bakınız ⇒ Gelin Ayakkabısı Modelleri 

Gelin çiçeğinin yapay çiçeklerden oluşturulmuş olanı, yıllarca sizinle kalacaktır. Evinizin en özel köşesinde aksesuar olarak kullanırken, bir yandan da düğününüzü her daim hatırlamış olacaksınız.

Gelin damat  çiçeği

Gelin damat çiçeği

Canlı gelin çiçekleri, bir gecelik gelin çiçeği şeklindedir. Birçok gelin adayı bir canlı bir gecelik gelin çiçeğini kurutarak ömür boyu saklamaktadır.

Yapay veya canlı çiçeklerden oluşan gelin çiçekleriyle, düğününüzde bir prenses gibi süzülebilir, zarafetinize bir kat daha zariflik katabilirsiniz.

Gelin çiçeğinin modelleri belirlenirken dikkat edilmesi gereken detay ise;  Gelin çiçeğinin gelinlik modeliyle ve duvakla uyumlu olmasıdır. Sonrasında ise mutlu bir düğün sizinle olacaktır.

Resim Galerisi: Gelin Çiçeği Nasıl Seçilir?

Bir önceki makalemiz olan Düğün Davetiyesi Modelleri 2024: En güzel Düğün Davetiyeleri başlıklı yazımızda Düğün Davetiye Modelleri Nelerdir? ve Düğün davetiyesi hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu