Tarz Kadın

En Güzel Gelin Başları-Örgülü, Çiçekli, Kahküllü

En Güzel Gelin Başları-Örgülü, Çiçekli, Kahküllü

En Güzel Gelin Başları örgülü, çiçekli kahküllü ve daha pek çok seçeneğe sahiptir. Örgülü gelin başı modelleri, düz saç gelin başı modelleri, çiçekli gelin başı modelleri ve kahküllü gelin saçı modelleri bilgileri vereceğiz. Siz de görmek istediğiniz gelinbaşı modelleri sorularınızı yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Gelin Başı Nasıl Yapılır? Gelin başı nasıl olmalı? gibi sorular ise her gelin adayının ilk aklına gelen sorular arasındadır.

Gelinlik modeline uygun gelin başı seçimi kesinlikle yüz şekline uygun gelin başı şeklinde yapılmalıdır. Gelin saçı nasıl yapılır? düğünün yapılacağı ortama, gelinlik tarzına, yüz şeklinize göre gelin saçı  modeli seçilmeli ve o doğrultuda gelinbaşı modelleri arasından seçim yapılmalıdır.

İncili gelin başı-En Güzel Gelin Başları Örgülü, Çiçekli, Kahküllü

En Güzel Gelin Başları Örgülü, Çiçekli, Kahküllü

Prenses gelinlik modeline uygun gelin saçı nasıl yapılır? Prenses gelinlik gelin saçları olarak alttan topuz modelleri, dağınık topuz modelleri yanında örgülü gelin saçı ve açık gelin saçı kullanılabilir.

Vücuda oturan dar gelinlik modeli saç modeli nasıl olur?  Topuz gelin saçı modelleri ve açık saç modelleri yüz tipine uygunluk doğrultusunda yapılmalıdır.

Her yıl ve her sezon doğallaşan ve sadeleşen gelinlik ve gelin başı modası saçlarda da etkisini gösteriyor. Geçtiğimiz sezon tamamen doğal gelin başı modelleri ve sade saç modelleri öne çıkmıştı.

2022-2023 gelinsaç modelleri olarak doğal gelin başı modelleri yanında örgülü gelin saç modelleri, kahkullu delin saclari ve çiçekli gelin başları öne çıkmaktadır. En çok tercih edilen gelin saçları olarak ise karşımıza doğal gelin saçı modelleri çıkmaktadır. Doğal gelin saçı aksesuarları, doğal gelin saçlarına daha kusursuz görünümde yardımcı olmaktadır.

Bir kaç yıl öncesine kadar gelin başı saçlarında aşırı abartılı ve taş aksesuarlar kullanılıyordu. Gelin saçlarında doğallık ve sadelik bu senenin en güzel gelin saçları olarak da devam etmektedir.

Bu senenin gelinbaşı modelleri nelerden oluşuyor?

Gelin başı modelleri -en güzel gelin başları

Topuz Gelin Saç Modelleri – En Güzel Gelin Başları Örgülü, Çiçekli, Kahküllü

Topuz gelin başı modeli her zaman kurtarıcıdır. Rahatlık ve şıklık açısında hiç bir zaman eskimeyen topuz modelleri bu sezon da gelin saç modellerinde trendler arasında yer almaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Gelin Topuzu Nasıl Yapılır? Gelin Saçı Topuz

Her yüz şekline uygulanabilen topuz modeli, ensede gelin başı topuz modeli, alttan gelin topuz modeli, yarım topuz saç modeli, örgülü gelin başı topuz modeli veya dağınık topuz gelin saçı modelleri olarak kullanılabilir.

Doğal dağınık gelin topuz modelleri de bu senenin gelin saçları arasında yer almaktadır. Balerin topuzu gelin saçları ve  örgülü gelin başı topuz modelleri de bu senenin gelin sac modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ünlülerin gelinlikleri ve saç modelleri de hayranlar arasında belirleyici rol olmaktadır.

En güzel gelin saç modelleri

En güzel gelin saç modelleri

Örgülü Gelin Başı Saç Modelleri

Örgü gelin başı modelleri bu sezon da diğer sezonlarda olduğu gibi açık örgülü gelin saçı, örgülü gelin topuzu ve kısa saç örgülü gelin saçı formları ile öne çıkmaktadır.

Gelin başı saç modellerinde de sıklıkla görülecek olan örgülü gelin saçları, tüm gelin saç modelleri arasında en doğal ve sade görünümü yakalamaya yardımcı olacaktır.

Örgü gelin başı saç modelleri hem çok seçenekli, hem de tüm yüz hatlarına uygun modeller içermektedir. Örgülü saç topuz modelleri ile gelin hanımlar herkesi büyüleyecek diyebiliriz.

Gelin başı-gelin başı modelleri 2022-2023

Gelin başı-gelin başı modelleri 2022-2023

En çok kullanılan örgü gelin saç modelleri ise yanlardan örgülü ense topuz  ve tepeden dağınık şekilde aşağıya doğru bantla yapılan gelin başı örgü modelleri  olarak öne çıkmaktadır.

Atkuyruğu gelin başı saçları modelleri ve gelin saçları açık saç modelleri de doğal gelin başı modelleri arasında yer almaktadır.

Kola Gelin Saçı Nasıl Yapılır Video (Evde Gelin Başı

 

Çiçekli Gelin Başı Modelleri

En Güzel Gelin Başları örgülü, düz, çiçekli; Çiçekli gelin başı, özellikle yaz düğünü gelin başı, kır düğünü gelin başı olarak tercih ediliyor gibi görünse de dört mevsim kullanılan gelin saçları arasında yer almaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kır Düğünü Gelin Saç Modelleri

Çiçekli gelin saçlarında canlı çiçeklerin yanında yapay çiçek veya gümüş gelin başı çiçekleri de bulunmaktadır. Küçük taşlardan yapılmış gelin taçlari, çiçekli taç ve farklı saç tokalarıyla beraber renkli çiçekler de kullanılmaktadır.

Resim Galeri: En Güzel Gelin Saçı Çeşitleri- Gelin Başı Nasıl Yapılır

Bir önceki makalemiz olan İncili Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda İncili Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu