Tarz Kadın

Doğal Saç Modelleri Yapılışı

28.08.2019
710
Doğal Saç Modelleri Yapılışı

Doğal Saç Modelleri Yapılışı; Her dönem bayanlar kendilerine gereken özeni göstermiştir ve göstermeye de devam etmektedirler. Son yıllarda bayanlar kendilerine eskisinden daha çok önemsemekte ve bu kapsamda da bayanlar için çeşitli modalar gün yüzüne çıkmaktadır. Bayan için saç bakımı önemlidir. Saçlarını iyi kullanan bayanlar daha çok dikkat çekmekte ve ilgi odağı olmaktadır. Son dönemin modası ise 2019-2020 doğal saç modeli olmakta ve bayanlar daha özgür ve doğal görünüme sahip olarak kendi tarzlarını yansıtmaktadırlar. Büyük beğeni kazanan dağınık saç modelleri doğru kıyafet ve aksesuar ile kombin edildiğinde oldukça güzel ve şık durmaktadır.

Doğal Saç Modelleri Yapımı

Günümüzün yeni saç modası olan doğal saç modeli ile bayanlar şıklığı ve doğallığı yaşamaktadır. Kendini doğal ve özgür kılan birçok bayanın yeni tercihi olan saç doğal ve saç modelleri ile şıklık yarışı bu yılın en dikkat çeken yarışı olacak gibi.

Uzun ve düz saçlara sahip bayanlar için doğal görünümlü olmak çok daha kolay olmaktadır. Ancak iş kıvırcık saç ve dolgun saçlara geldiğinde iş biraz daha karmaşık hal almaktadır. Kısa saçlı ve dolgun – kıvırcık saçlara sahip olan bayanlar her ne kadar doğal saç modelleri için kendini hazırlasa da bu yılın en çok tercih edilen saç modeli olacağı kesin gibi gözüküyor.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Saç Örgü Modelleri Yapımı 2020-2021

Yılın En Moda Saç Modeli

Saç bakımına önem veren bayanlar doğal görünümlü saçlara sahip olma isteği ise hep olmuştur. Saçların şık ve güzel görünmesinin yanı sıra saçlarının doğal bir görünüme sahip olması da önemlidir. Doğal saç modeline sahip olmak için bayanların öncelikle saç bakımlarını iyi yapması gerekiyor.

Saç bakımı iyi olan saçlarda doğal saç modeli çok daha şık ve alımlı durmaktadır.

Günümüzde git gide moda olan doğal saç modeli yeni yılın en moda saç modellerinden biri olması muhtemel gözüküyor. Uzun saçlara sahip bayanların ya da kısa saçlara sahip bayanların birinci alternatifi olacak olan doğal saç toplama modelleri ile şıklık artık çok daha kolay olacak.

Özel gün ve gecelerde farklı ve göz alıcı saçlar istiyorsanız Ombre Modelleri, Renkleri Ve Fiyatları-Dev İnceleme başlıklı yazımızı incelemenizi öneriyoruz.

Doğal saç modelleri Nelerdir?

Kılçık örgü saç modeli;

Doğal ve sportif bir görünüm için kılçık örgü saç modellerini yapabilirsin.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Nikah Saç Modelleri Detaylı İncelemesi

Yarım örgü saç modelleri;

Yarım örgü saç modeli

Saçların herhangi bir yerinden (üst ortası en güzel görünüm yakalamanızı sağlıyor) alarak ördükten sonra geri kalan saçları salaş bırakarak yapılan örgü.

Dağınık saç örgüsü;

Dağınık saç örgüsü

Saçları lastikle dipten bağladıktan sonra klasik örgü ördükten sonra, örgüyü yanlara açma işlemidir.

Salaş örgü topuz modelleri;

Salaş örgü topuz modelleri

Saçların tepe kısmına dağınık örgü yaptıktan sonra geri kalan kısımları toplayarak topuz yapma şeklidir.

Dağınık topuz modeli;

Dağınık topuz

Saçları lastik toka ile bağladıktan sonra salaş bir şekilde toplayarak topuz yapma işlemidir. Salaş topuz modeli bünyesinde saçlar yanlardan çıkartılarak salaş ve dağınık görünüm kazandırılır.

Hacimli saç örgüsü;

Hacimli saç örgüsü

Saçları yana çekerek topladıktan sonra salaş bir şekilde rastgele ör. Ardından örgünün yan kısımlarında tutam tutam saç çıkartarak dağınık doğal saç görünümü ver.

Çift örgü saç modeli;

Çift örgü saç modeli

Saçları her iki yandan rastgele ve bol bir şekilde örerek salaş ve sokak tarzı görünüm yakalanmış olunur.

Doğal saç model seçenekleri arasında örgü saç modelleri yeri başkadır. siz de saçlarınıza doğal saç modeli görünümü kazandırmak istiyorsanız salaş örgülerden destek alabilirsiniz.

Resim Galerisi: Doğal Saç Toplama Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Evde Saç Boyama Teknikleri başlıklı yazımızda evde saç boyama, evde saç nasıl boyanır ve saç bakım yöntemleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu