Zayıflar İçin Abiye Modelleri

16.07.2021
2.721
Zayıflar İçin Abiye Modelleri

Zayıflar için abiye modelleri kilolu bayanlar için abiye modellerinden farklıdır. Zayıf bayanlar nasıl abiye giyinmeli, zayıflar için elbise modelleri, zayıf bayanlar abiye seçerken nelere dikkat etmeli?

Zayıflar için fitness, zayıflar için vücut geliştirme olur da zayıflar için abiye, zayıflar için elbise, zayıflar için pantolon olmaz mı? Elbette olur. Çok zayıflar için elbise ve abiye vücutlarını daha orantılı ve estetik gösterecektir. Zayıflara göre abiye modelleri nelerdir gibi soruların cevaplarını birlikte inceleyelim.

Zayıflar İçin Abiye Modelleri

Zayıf kadınlar nasıl abiye giymeli; Zayıflar için giyim önerileri arasında sizi daha zayıf gösterecek abiye kıyafetlerin yeri yoktur. Kilolu bayanları zayıf gösteren abiye modellerinin yanında zayıflar için abiye modelleri de çok fazla aranmaktadır. Zira birçok bayan çok zayıf olduğu için her abiyeyi kullanamaz.

Zayıflara göre abiye modeli

Zayıflara göre abiye modelleri olarak büyük işlemeli, büyük desenli ve büyük motifli modeller seçilmelidir. Büyük işlemeler özellikle aşırı zayıf bölgelerinizde olmalıdır. Örneğin, üst bölgeniz aşırı zayıfsa üst bölgesi işlemeli modeller seçmelisiniz. Bu şekilde daha orantılı bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Zayıf  Bayanlar İçin Abiye Modelleri

Zayıf bayanlar için abiye denilince akla beyaz abiye, krem rengi abiye, somon rengi abiye, toz pembe abiye gibi açık renk abiye tercih edilmelidir. Açık renk abiye seçmekle bitmiyor tabi. Vücuda oturan dar abiye elbiseler tercih edilmelidir.

Özellikle balık abiye, kalem elbise türü abiye modelleri arasından seçimler yapmalısınız.

Zayıflar için kıyafet önerileri arasında göğüs dekoltelerinin yeri yoktur. Aşırı zayıf bayanlar için abiyeler arasında da göğüs dekoltesinin çok fazla yeri yoktur. Bu sizi daha da zayıf gösterecektir. İlle de dekolte kullanmak istiyorsanız bacak ve bel kısmında dekolte kullanabilirsiniz.

Zayıflara göre abiye modelleri

Zayıflar Nasıl Elbise Giymeli?

Çok zayıflar nasıl giyinmeli? Zayıflar için elbise modelleri çizgili tasarımlardan seçilecekse, dikine değil de enine çizgili kıyafetler kullanmalısınız. Dikine çizgili elbise ve abiye modelleri kilolu bayanları zayıf gösteren abiye modelleri arasında yer almaktadır. Zayıflar için elbise ve abiye modeli olarak asla tercih edilmemelidir.

Zayıf kadınlar için elbise modelleri arasında açık renkler ilk sırada yer almaktadır. Vücudu aşırı saran dar kıyafetler veya aşırı salaş kıyafetleri kullanırken de çok dikkatli olmalı, hatta bu tarz kıyafetlere çok sıcak bakmamalısınız.

Zayıflar nasıl elbise giymeli? pileli ve pliseli etekli elbise, A kesim elbise, peplum elbise, drapeli modeller, kelebek veya yarasa kollara sahip olan elbiseler ile birlikte kat kat giyim tarzı öneriyoruz.

İnce topuk ve yüksek topuk ayakkabı kullanmaktan kaçınmalısınız. Yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile daha ince görüneceğinizi asla unutmayın. Topuklu ayakkabı seven biri iseniz yarım topuk kullanmalısınız.

Resim Galerisi: Zayıflara Yakışan Abiye

Zayıflara uygun abiye modelleri tasarımları arasından seçtiğimiz görselleri daha fazla detay için sizlerle paylaşıyoruz.

 

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu