Yoğun İş Temposuna Uygun Pratik Saç Modelleri

19.08.2023
324
Yoğun İş Temposuna Uygun Pratik Saç Modelleri

Yoğun iş temposuna uygun pratik saç modelleri ile hem zamandan kazanmak, hem de modern saçlara sahip olmak istemez misiniz? o halde doğru yerdesiniz. İşe giderken yapılacak saç modelleri arasından en pratik ve güzel saç modellerini paylaşıyoruz.

Yoğun İş Temposuna Uygun Pratik saç Modelleri

Yoğun iş temposuyla başa çıkmak, günlük rutinlerimize daha az zaman ayırmamıza neden olmaktadır. Ancak, pratik saç modelleriyle hem şık görünebilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Yoğun bir günün ardından bile harika görünmek istiyorsanız, işte size yoğun iş temposuna uygun pratik saç modelleri…

Ense Topuzu

Omuz hizasında saçlara sahipseniz rahatlıkla ense topuzu yapabilirsiniz. Ense topuz modelini, düz saçlardan kıvırcık saçlara kadar tüm saçlarda kullanabilirsiniz. Ancak özellikle düz saçlara sahipseniz kolay ense topuz yaparak modern ofis saçlarına sahip olabilirsiniz.

pratik iş saçları ense topuzu

pratik iş saçları ense topuzu

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Ensede Topuz Modelleri ve Yapılışı

Dağınık Topuz

Basit ve hızlı bir şekilde uygulanabilen dağınık topuz, hemen her yüz şekline uyum sağlar. Saçınızı yüksek bir at kuyruğu yapın, ardından tel tokayla bu at kuyruğunu sıkıştırarak topuz elde edin. Birkaç tel serbest bırakarak doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Özellikle kıvırcık veya dalgalı saçlara sahipseniz kesinlikle pratik bir şekilde dağınık topuz yapabilirsiniz.

Yan Örgü

İşe gitmeden önce saçlarınızı yan örgüyle süsleyerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Saçlarınızı bir yandan ayırın ve örgüye başlayın. Sadece ön tarafta örgü kullanmak, görünümünüzü sofistike ve şık hale getirecektir.

Yüz şekline göre saç örgü modelinde farklı stiller deneyebilirsiniz. Özellikle uzun saçlara sahipseniz ve mevsim de yaz ise kesinlikle örgülü saç modellerini kullanmalısınız. Sıradan örgülerden farklı olarak yan örgü denemelisiniz.

Hafif Dalgalı Açık Saç

Düz saçları olanlar için, hafif dalgalı bir görünüm elde etmek oldukça kolaydır. Isı koruyucu sprey kullanarak saçlarınıza hafif dokunuşlar yapın ve ardından geniş bir düzleştirici ile dalgalı bir görünüm kazandırın.

kolay saç toplama modelleri

kolay saç toplama modelleri

Doğal dalgalı saçlarınız varsa kolay saç toplama modellerini kullanabilirsiniz. Saçlarınızın her iki yanında minik tutamlar alarak at kuyruğu noktasının hemen altından sabitleyin. Tüm yüz şekilleriyle uyumlu bu saç modeliyle kusursuz görünüm kazanabilirsiniz.

Dalgalı saçlara dilerseniz perçem kullanarak da etkileyici saç modelleri yapabilirsiniz. Bu saç modelleri, profesyonel bir tarz yaratırken doğal ve rahat bir görünüm sağlamaktadır.

Yüksek At Kuyruğu

Basit ve etkileyici bir stil olan yüksek at kuyruğu, iş temponuzu en aza indirerek hızlıca hazırlanmanıza olanak tanıyacaktır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kısa Saç Toplama Modelleri Nelerdir?

Saçınızı toplayın ve tepede sıkı bir at kuyruğu yapın. İnce bir saç bandıyla topuzu sabitleyebilirsiniz. Ek olarak at kuyruğuna örgü, burgu veya hafif maşa uygulayabilirsiniz.

Yan Düz Örgü

Yandan örülmüş düz bir saç modeli, hem şık hem de kolaydır. Saçınızı yandan ayırın ve saçınızı düzleştirin. Ardından, ön tarafta ince bir örgü oluşturun. Bu model, iş yerindeki profesyonel ortamlarda dikkat çekici bir seçenektir.

Yoğun iş temposunda pratik saç modelleriyle günlük rutininizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Dağınık topuz, yan örgü, düz ve hafif dalgalı karışım, yüksek at kuyruğu ve yan düz örgü gibi stillerle hem zaman kazanabilir hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yoğunluğunuz ne olursa olsun, bu saç modelleri size güven ve tarz katacaktır.

Aşağıdaki resim galerisindeki pratik kadın saç modelleri görsellerini ofis saçlarında kullanabilirsiniz.

Resim Galerisi: İşe Giderken Evde Yapılacak Kolay Ve Güzel Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu