Yeşil Pantolon Kombin Erkek (yeni sezon)

01.11.2022
4.196
Yeşil Pantolon Kombin Erkek (yeni sezon)

Yeşil Pantolon Kombin Erkek stilleri için yeşil pantolon ne ile kombin edilir sorusunun cevabını bilmek gerekir. Yeşil pantolon üzerine ne renk gömlek giyilir konusu da merak edilen detaylar arasındadır. Son zamanlarda erkek giyim modası bünyesinde önemli bir yer edinen yeşil pantolon hakkında merak ettiklerinizi yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Yeşil erkek pantolon ile üst düzeyde şıklık mı arıyorsunuz?

O halde doğru yerdesiniz. İçeriğimizde…

 • Yesil Pantolon Kombinleri
 • Yeşil Pantolon Üstüne Kombin
 • Yeşil Pantolon Beyaz Gömlek Kombinleri
 • Yeşil Pantolonun Üstüne Hangi Renk Gider Erkek
 • Yeşil Pantolon Üstüne Ne Renk Giyilir
 • Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.

Yeşil pantolon kombinleri erkek

Yeşil renkli erkek pantolon modelleri 70’li yıllarda moda idi. 90’lı yılarda ise az kaybolur gibi oldu. 2000’li yıllarda ise mükemmel bir şöhrete kavuştu.

Son birkaç sezondur tarz erkek kombileri içinde dolaylı veya doğrudan yeşil renge rastlamaktayız. Doğanın temel ve natürel rengi olan yeşil renk pantolonlar erkeklere çok yakıştırıldı.

Yeşil Pantolon Kombin Erkek

Yeşille kumaş pantolon erkek kombinleri denilince akla açık ve koyu yeşil erkek pantolonlar gelmektedir. Yeşil keten pantolon kombinleri erkek stilleri ise yaz  sezonunun olmazsa olmazları arasındadır. Rahatlığın adresi olan erkek kot pantolonları içinde de yeşil kot pantolon kombinleri erkek stilleri öne çıkmaktadır.

Yeşil pantolon kombin erkek hemen hemen her ortamda, her tarzda ve her yaşta kullanılan pantolon rengidir. Aslında yeşil pantolon denilince pek ton akla gelir. Yeşil pantolon kombinleri erkek renk tonları arasında koyu yeşil pantolon kombin erkek stili ilk sıradadır. Bunu haki yeşil pantolon kombin erkek ve açık yeşil pantolon kombin erkek stili takip eder.

Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Koyu yeşil pantolon üzerine ne giyilir sorusu ile açık yeşil pantolon üzerine ne giyilir sorusunun cevabı ayıdır. yeşil pantolon erkek kombinlerinde en önemli detay renk uyumudur. Çünkü açık yeşil ile koyu yeşile uyan renkler farklılık gösterir.

Yeşil pantolon üstüne hangi renk gider sorusunun ilk cevabı kuşkusuz siyah ve beyazdır. Yeşil pantolon beyaz gömlek kombinleri bunun en güzel örneğidir.

Açık ve koyu yeşil pantolon üzerine ne giyilir erkek? Tişört, gömlek, sweatshirt, kazak, badi, yelek ve ceket modelleri diyebiliriz.  Örneğin, yeşil kot pantolon üzerine tişört, yeşil kumaş pantolon üzerine gömlek…

Yeşil renk kot pantolon üstüne spor dar kesim gömlek modelleri de oldukça şık durur. Açık ve koyu yeşil pantolon siyah tişört modelleri ise resmi, yarı resmi ve günlük kombinlerde kullanılmaktadır.

Yeşil pantolonun üstüne ne giyilir-açık yeşil pantolon kombinleri  erkek

Renk uyumunda yeşil beyaz uyum, en mükemmel kombinlerin adresidir diyebiliriz. Yeşil pantolon üzerine beyaz gömlek, yeşil pantolon üzerine beyaz tişört, yeşil pantolon üzerine beyaz kazak göz alıcı şıklıktır.

Sonbahar kış erkek kombinleri için Yeşil pantolon üstüne ne giyilir kışlık? Kazak, sweat, sweatshirt ve badi  yanında yelek ve erkek süveter de kullanılmaktadır.

Yeşil pantolon kombinleri erkek için yesil pantolonun ustune hangi renk gider? Yeşil pantolon üzerine siyah tişört, yeşil pantolon üzerine siyah gömlek ve yeşil pantolon üzerine siyah kazaktır. Yeşil renk, tüm renklerle olduğu gibi yeşil renk pantolonlar ile de mükemmel uyum sağlar.

Hayranlık uyandıracak erkek yeşil pantolon kombin için siyah ve beyazdan şaşmayın derim. Bunu sekiz yıllık moda editörlüğüm sonucunda rahatlıkla söyleyebilirim.

Tabi siyah ve beyaz dışında kalan renklerden birçoğunu da yeşil pantolon erkek kombinleri için kullanabilirsiniz.

Yeşil pantolonun üstüne hangi renk gider-koyu yeşil pantolon kombin

Yeşilin Üstüne Hangi Renk Gider Erkek

Açık yeşil pantolon kombinleri erkek stilleri ve koyu yeşil pantolon erkek kombinlerinde renk uyumu şarttır. Yeşil pantolonla kombin yapımı sırasında kullanılacak renkler giyimde renk uyumu kuralları doğrultusunda kullanılmalıdır. Tabi bu renklerle ten rengi uyumu da atlanmamalıdır. Yeşil pantolon üstüne hangi renk gider sorusu çerçevesinde yeşile uyan renkler nelermiş görelim.

Yeşile Uyan Renkler

 • Siyah
 • Beyaz
 • Kahverengi
 • Krem
 • Açık bebe mavisi (yeşilin her tonuna gitmez)
 • Gri
 • Pudra rengi
 • Koyu gül kurusu
 • Mürdüm rengi
 • Vizon rengi
 • Somon rengi
 • Bordo
 • Taba rengi
 • Kiremit rengi
 • Nude renk
 • Ekru renk
 • Bej rengi
 • Lacivert ve tonlarını açık yeşil pantolon üzerine ve koyu yeşil pantolon üzerine kullanabilirsiniz. Ayrıca su yeşili pantolon üzerine, haki yeşil pantolon üzerine kullanarak çok daha karizmatik görünürsünüz. Böylece bu senenin stil sahibi erkek yeşil pantolon kombinleri yaparsınız.

 Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek detaylı incelemesini buradan da yapabilirsiniz.

Yeşil pantolonun üstüne ne gider

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Yeşil Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır

Yeşil pantolonun üstüne hangi renk gider sorusuna örnek  yeşil pantolon kombini;

 1. Yeşil pantolon (koyu yeşil pantolon veya haki yeşil pantolon olabilir)
 2. Beyaz spor dar kesim gömlek
 3. Krem ceket

Bu kombinde yeşil pantolonun altına hangi renk ayakkabı derseniz de kahverengi ayakkabı önerimizdir.

Yeşil pantolon üstüne ne giyilmelidir

Yeşil Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilmelidir?

Pantolon ayakkabı kombinlerinde üst kombin parçası rengi uyumu da unutulmamalıdır. Tarz yeşil pantolonla kombin erkek için yeşile yakışan renklerde ayakkabı kullanabilirsiniz.

Üst kombin parçası beyaz, krem gibi açık renklerden oluşuyorsa beyaz, gri veya vizon rengi ayakkabı kullanmanız en doğrusudur. Özellikle açık yeşil pantolon altına açık renklerde ayakkabı kullanımı daha doğru olacaktır.

Koyu yeşil pantolon kombinlerinde siyah, lacivert, taba rengi, kahverengi veya bordo ayakkabı kullanılmaktadır. Koyu üst kombin parçası kullanımında koyu renk ayakkabılar daha doğrudur. Ancak açık üst kombin parçası kullanımında koyu renk ayakkabı kullanılırsa mutlaka kemer uyumu yapılmalıdır.

Yeşil pantolon altına ne renk ayakkabı olur

Çünkü ayakkabı rengi ile kemer renginin aynı olması şıklığınızı daha da üst seviyelere taşıyacaktır.

Yeşil pantolon kombini erkek başlıklı içeriğimizde erkek yeşil pantolon kombin detayları verdik. Özellikle en çok merak edilen yeşil pantolon üstüne hangi renk gider konusunu detaylandırdık. Ardından yeşil pantolon altına ne renk ayakkabı giyilmelidir ve Yeşil pantolon üstüne ne giyilmelidir erkek konusuna değindik. Şimdi de bu soruların görselli cevabı için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

 Resim Galerisi: Yeşil Pantolon Kombinleri Erkek

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Tarz Takım Elbise Modelleri Erkek 2024 başlıklı yazımızda 2021 Takım Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu