Tesettür Mayo Modelleri 2024 Trendleri

10.02.2024
2.531
Tesettür Mayo Modelleri 2024 Trendleri

Tesettür Mayo Modelleri denilince akla ilk gelen haşema modelleridir. Yarı tesettür mayo, tam tesettür mayo çeşitleri ile kapalılar için mayo seçenekleri bulunmaktadır. Tesettür mayolarıyla tercih edilmektedir. Yeni haşema modelleri geniş model ve renk seçeneği ile kullanıcısına karar vermekte zorluk yaşatacaktır.”

Haşema Modelleri Nelerdir? Hangi haşema kullanışlı? Haşema kumaşı nasıl olmalı gibi soruların cevaplarını gelin birilikte görelim.

Tesettür Mayo Modelleri  | Bu Senenin

Tesettürlü deniz kıyafetleri muhafazakar kesimin rahatlıkla denize girebileceği tesettürlü plaj kıyafetleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınmasıyla beraber serinlemek için tatile çıkan bayanlar kendilerine uygun tatil kombinleri ve deniz kıyafet kombinleri aramaktadır. Tesettür giyim tarzındaki bayanların tercihi tesettür mayoları ve Tesettür haşemalardan yana olmaktadır.

Kapalıların deniz kıyafeti seçimlerinde vücudu belli etmeme, yüzmeyi zorlaştırmama ve kolay kuruma özelliği olmalıdır. Yani tesettürlü hanımlar yeni haşema modelleri arasından seçim yaparken bu detayları atlamamalıdır.

Kapalı haşema-tesettür haşema modelleri

Sade ve düz modellerin yanı sıra desenli kapalı mayo modelleri de vardır. Tesettür mayo markaları yeni sezon ürünleri mükemmel tasarımlara sahiptir. Markalar, tesettürlü bayanların İslami deniz giyim kurallarına sadık kalarak denize veya havuza girmelerine olanak tanımaktadır.

Genellikle diz hizasında üst ile bol pantolon şeklinde ikili takım mayo haşema çeşitleri bulunmaktadır. Tesettürlü hanımların rahatça yüzmelerine ve sudan çıktıktan sonra da kolayca kurumalarına olanak sağlamaktadır.

Ancak aşırı bol haşema çeşitleri suyun içinde suda şişerek yüzmeyi zorlaştırdığı tesettür mayo kullananlar tarafından belirtilmektedir. Tam kapalı mayo olarak alt pantolonu tayt gibi dar, üst kısmı uzun olan modeller daha kullanışlı olmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Tesettür Tatil Kıyafetleri

Kapalılar için deniz kıyafeti çeşitlerinde bu kombinin yanı sıra altta tayt benzeri dar bir pantolon vardır. Ek olarak üzerinde ceket veya yelekli kağalılara göre mayo son yıllarda tesettürlü hanımların hizmetine sunulmuştur.

Haşema Özellikleri-Haşema Kumaşı Nasıl Olmalı?

Haşema Hangi Özellikleri Taşımalıdır? Tesettür mayo kumaşı nasıl olmalıdır?

İslami mayo modelleri

Haşema ne demek? Haşema, tam kapalı haşema ve yarı kapalı haşema veya yarı kapalı mayo anlamına gelmektedir. Haşemalarda diğer yazlık kıyafetler gibi yüksek oranda pamuk içeriğine sahiptir. Bu nedenle tesettürlü bayanlara yaz aylarında deniz veya havuz için rahat kullanım imkânı sunmaktadır.

Kapalılar için mayo ve haşemaların sahip olması gereken bir diğer özellikte sudan çıkıldığında vücuda yapışmamasıdır.

Kadın haşema, yüz, ayak ve el bölgesi hariç vücudun diğer bütün bölgelerini kapatmaktadır. Haşema tesettür genellikle ince, terletmeyen ve rahat kumaşların tercih edilmektedir.

Vücuda yapışmayan haşema ise en çok tercih edilen kapalılar için deniz mayosu olarak bilinmektedir.

Eğer vücudu saran kapalı mayo kullanılacaksa denizden çıkar çıkmaz tesettür pareo kullanılmalıdır.

Tesettür mayo çeşitleri

Bu şekilde hem tesettürlü bayanların sıcak havalarda rahat tatil ve deniz imkanı sağlanmaktadır. Özellikle bu tarz haşema mayo kıyafet içerisinde daha rahat hareket edebilmelerine olanak sağlamaktadır.

Daha çok muhafazakâr kesim tarafından tercih edilen kapalılar için mayo modelleri günümüzde çok çeşitlidir. En güzel haşema modelleri bu senenin haşema trendleri ile birlikte püsküllü, çizgili, kollu, barok desenli seçeneklerdir. Ayrıca kısa kollu haşema gibi yüzlerce çeşitte üretilen haşemalar tesettürlü bayanlara kolaylık sunmaktadır.

Kapalı mayo çeşitleri

Haşema Modelleri Ve Fiyatları

Kapalı mayo çeşitleri arasında olan Haşema fiyatları aralığı ortalama 400 TL ile 1500 TL arasındadır. En iyi haşema fiyatları kalite işçilik ve model seçeneği nedeni ile değişmektedir.

Yeni sezon haşema modelleri, özel teknolojiler ile üretilen kumaşları kullanılarak tasarlanan haşema modelleridir. Hasema tesettür mayo seçmeden önce sezonunu ve modelini incelemelisiniz. Böylece ucuz bayan haşema da temin edebilirsiniz.

Ucuz tesettür mayo kullanmak isteyen hanımlar, kampanya havuzu ürünleri arasından seçim yaparlarsa çok daha ucuza tesettür mayo alışverişi yapma imkanı bulurlar.

Hangi Haşema Kullanışlı-Tesettür Mayo Modelleri

Yeni çıkan haşema modelleri arasında en çok tercih edilenler açık renk tonlarında olanlardır. Bu renk seçimi hem yaz aylarında daha rahat kullanım olanağı sağlamaktadır.

Tesettür mayo kumaşı nasıl olmalıdır

Ayrıca püsküllü, baskılı, çiçekli, fiyonklu, pervazlı model kapalı mayo modelleri bu yaz en çok tercih edilenler arasında olacaktır.

Ünlü tesettür markalarının bu yıl pembe, mint yeşili, mürdüm rengi, gül kurusu ve açık mavi tonları göze çarpmaktadır. Yeni haşema modelleri geçen yıldan farklı olarak daha yenilikçi ve daha tarz olacak gibi görünmektedir.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin tesettür mayo modelleri arasından seçerek derlediğimiz görselleri sunuyoruz. Kapalılara göre mayo görsellerini inceleyerek trendlerden haberdar olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kapalılara Göre Mayo

Bir önceki makalemiz olan Birbiriyle Uyumlu Renkler | Renk Uyumu Tablosu başlıklı yazımızda Birbiriyle Uyumlu Renkler Hangileridir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu