Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler

29.06.2022
9.752
Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler

Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler ile şık vizon rengi kombinler yapabilirsiniz. Yani vizon uyumlu renkler ile elbiseden, vizon rengi yakım elbise kombinlerine kadar yapabilirsiniz. Koyu vizon rengi ile uyumlu renkler ile açık vizon rengi uyumlu renkler hemen hemen aynıdır.

Ancak dikkat edilmesi gereken ton farklılıkları vardır.  Birçok renkle kolay bir şekilde kombin edilen vizon rengi ile şık kombinler yapabilirsiniz. Bunun için vizon rengi ile uyumlu renkler ve ten rengi uyumunu bilmeniz gerekmektedir

Vizon rengi, dekorasyondan giyim kombinlerine kadar sık kullanılan ve popüler olan bir renktir. Öyleyse bir dekorasyon tüyosu da verelim mi:) Mesela dekorasyonda vizon rengi en çok vizon fon perde olarak karşımıza çıkmaktadır.

Açık Ve Koyu Vizon Hangi Renk

Vizon rengi nedir? Vizon rengi, adını doğanın en vahşi hayvanlarından olan vizondan alır. Bu noktada vizon renkleri tonları çok fazla gibi dursa da koyu ve açık şeklinde nitelendirilir. Aslında vizon renk, hakiyi ve griyi andıran bir renktir.

Vizon rengi yaşam alanlarımızdan kombinlerimize kadar kullandığımız bir renktir. Ancak vizon renk kombini çok kolay gibi dursada doğru renklerle yapılmadığı zaman korkunç bir hal alır.

Vizyon rengi kombinlerde nasıl kullanılır? Özellikle pantolon, etek, elbise, çanta, gömlek, bluz, tunik ve ayakkabı renkleri olarak vizon renk kullanılabilir. Gelin şimdi birlikte vizon rengi hangi renkle uyumlu bir bakalım…

vizon pudra uyumu giyim-Pudra rengi elbiseye görseldeki gibi vizon rengi şal ve ayakkabı ile mükemmel görünebilirsiniz.

Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler Giyim

Açık ve koyu vizon rengine hangi renkler yakışır? konunu içeriğimizde vizon renkle uyumlu renkler ve vizon rengi kombinler hakkındaki detayları birlikte görelim.

Vizon Pudra Uyumu

Açık ve koyu vizon ile en çok kullanılan renkler arasında yer alan pudra, vizon uyumu ile şık kombinler yapabilirsiniz. Vizon renk etek üstüne pudra bluz veya vizon rengi pantolon üstüne pudra crop top kullanabilirsiniz. Pudra vizon uyumunu kullanarak vizon pantolon, vizon elbise, vizon etek, vizon gömlek kombini yapabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Pudra Rengi Elbiseye Hangi Renk Eşarp

Vizon Fuşya Uyumu

Vizon rengi dingin ve sakin bir renktir. Öyleyse bu renge enerji ve hareketlilik katmak için fuşya ile kombin edebilirsiniz.

Fuşya üst ile (bu gömlek, tunik, triko olabilir) vizon rengi alt ( bu da etek veya pantolon olabilir) kullanabilirsiniz. Özellikle vizon rengi tesettür kombin yapmak istiyorsanız bu kombinin üzerine vizon rengi şal da kullanabilirsiniz.

Vizon rengi ile baştan aşağı kombin yaptıktan sonra fuşya aksesuarlar kullanarak daha cool görünebilirsiniz

Vizon Mavi Uyumu (İndigo Rengi)

Aslında vizon ile uyum sağlayan en şık renk mavi rengidir. Özellikle indigo mavisi, vizon rengi ile mükemmel uyum yakalamaktadır. Böylece vizon ve indigo mavisi kombinler şat olmaktadır. Yani indigo mavisi tunik, pantolon, etek gibi parçaları vizon rengiyle kombin yapabilirsiniz.

vizon mavi uyumu ile ten renginizle uyumlu rengi üst kombin parçası olarak kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Özellikle özel davetlerde abiye kombinleri olarak bu iki rengi kullanabilirsiniz.Vizon rengine uyan renkler denildi mi indigo mutlaka akla gelmelidir. Çünkü indigo mavisi hemen hemen her ten rengi ile uyum sağlamaktadır. Örneğin; indigo mavisi ikili takım içine vizon rengi gömlek veya bluz kullanmaya ne dersiniz?

Vizon Kiremit Uyumu

Açık vizon rengi ve koyu vizon rengine en çık yakışan renklerden biri de kiremit rengidir. Yani kiremit rengi vizon uyumu ile hayranlık uyandıran şıklığa imza atabilirsiniz. Özellikle çizgili elbise modelleri, çiçekli elbise modelleriyle en sık kullanılan ikili renk kombini, vizon ve kiremit rengi uyumudur.

Vizon renk etek, vizon renk pantolon ve elbise modelleri kiremit rengi ile buluşturularak kombinlenebilir.

Vizon Yeşil Uyumu

Burada vizon rengi ile en uyumlu yeşil tonu mint yeşilidir. Mint yeşili hem son dönemlerin favori rengidir. Özellikle vizon renk ile mükemmel bir ışık yayar.

Mint yeşili üstler ile vizon rengi alt kıyafetleri kombin edebilirsiniz. Veya tamamen vizon renginden oluşan bir kombinde mint yeşili aksesuar kullanarak kombinim hareketlendirebilirsiniz.

Bakınız: Yeşil Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Vizon Kırmızı Uyumu

Vizon rengine uygun renkler arasında kırmızı renk de yer almaktadır. Zira vizon rengi yumuşak ve enerjisi düşük bir renktir. Ancak kırmızı gibi enerjisi yüksek bir renkle bir araya getirilirse mükemmel kombinler ortaya çıkar.

Giyimde renk uyumu bünyesinde kırmızı aşırı derecede kullanılmamalıdır. Hatta kırmızı yerine nar çiçeği rengi kullanılmalıdır.

vizon kırmızı uyumu giyim kombinlerinde sıklıkla başvurulan renkler arasında yer almaktadır.

Özellikle tesettür kombinlerinde vizon elbise ne renk şal sorusunun cevabı kırmızı olarak karşımıza çıkmaktadır. Vizon rengine uyan renkler kullanılırken ten rengi ve mevsim uyumu unutulmamalıdır.

Özellikle kan kırmızı ve nar çiçeği kırmızısı ile mükemmel vizon kırmızı kombinler yapabilirsiniz.

Vizon Rengine Hangi Renkler Yakışır?

“Bugün ne giysem” dediğiniz anda vizon rengi kıyafetler kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz. Zevkinizi sunmak ve hayranlık uyandırmak için vizon rengi hangi renklerle giyilir? Vizon hangi renk? Vizon ile uyumlu renkler nelerdir? Gibi soruları merak edin derim:)

vizon rengi

İşte, vizon rengi hangi renklerle uyumlu diyenler için kısa hatırlatmalar.

 • Vizon gold uyumu
 • Vizon siyah uyumu  (vizon siyah kombinleri arasında, vizon siyah elbise mükemmel bir seçenektir)
 • Vizon beyaz uyumu
 • Vizon sarı uyumu
 • Vizon bej uyumu
 • Vizon rengi ve gri uyumu
 • Vizon kiremit rengi uyumu
 • Vizon bordo uyumu
 • Gri ve vizon uyumu
 • Vizon lacivert uyumu
 • Vizon rengi ve kiremit uyumu
 • Vizon gül kurusu uyumu
 • Vizon rengi ve pembe uyumu
 • Vizon taba uyumu kullanılarak mükemmel vizon kombin yapabilirsiniz.

vizon rengi kombinler

Aşağıda vizon rengine uyumlu renkler arasından derlediğimiz görselleri sunuyoruz. Sizde vizon rengi ile uyumlu renkler konusundaki kombin önerilerinizi yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu