Tuvalet Elbise Modelleri

0
2797

Düğünlerde, nişanlarda, sünnetlerde yani özel günlerde tuvaletler tercih edilmektedir. Birçok farklı tuvalet modeli bulunmaktadır. Bu modellerden vücudunuza en uygun olanını ve size en yakışanı alarak harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Tuvalet seçimlerindeki en önemli nokta kilonuza ve boyunuza uygun bir tuvalet seçmektir. Bazen çok güzel tuvaletler bile her bayanın üzerinde şık durmayabilir. Tuvalet elbise modelleri uzun ve kısa olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunları aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

prenses tuvalet modelleriUzun Tuvalet Elbise Modelleri;

Özellikle kilolu bayanlar tercihlerini uzun ve siyah tuvaletlerden yana kullanmaktadır. Siyah tuvalet modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Daha çok sadeliği seven bayanlar tercihlerini siyahtan yana kullanarak siyah rengin asilliğini üzerilerinde taşımaktadırlar. Bunun yanında daha bir sürü tuvalet modeli bulunmaktadır.

sade tuvalet abiye modelleri

2014 yılından beri oldukça moda olan uzun yırtmaçlar, pul detaylar ve işlemeler her yıl karşımıza çıkmaktadır.

k abiye modelleri

Kırmızı renk tuvaletler de sıkça tercih edilen tuvalet elbise modelleri arasında yer almaktadır.

kırmızı tuvalet abiye modelleri

Uzun tuvaletler arasından yine balık modellerde çoğu bayanın hoşuna gideceği tuvaletler arasındadır. Balık modellerinde en çok kırmızı ve mavi renkler tercih edilmektedir. Bunun yanında daha birçok renkte balık model tuvaletler bulunmaktadır.

balık modeller

Uzun tuvalet modellerinde tek kollu tuvaletlerde oldukça ilgi görmektedir. Tek kolu genelde çiçeklerle süslenerek daha şık bir hal alan tuvaletler genelde tercih edilen modeller arasındadır.

tek kollu tuvalet modelleri

Yine en çok tercih edilen tuvalet elbise modelleri arasında içi kısa arkası uzun tül detaylı tuvaletlerde yer almaktadır. Genel olarak genç kızların tercih ettiği bu modeli istediğiniz her özel günde kullanabilirsiniz.

tüllü tuvalet elbise modelleri

Kısa Tuvalet elbise Modelleri;

Kısa tuvalet modellerinde genelde kırmızı renk tercih edilmektedir. Değişik sırt ve göğüs dekolteli bu mini tuvaletler kişinin üzerinde oldukça zarif durmaktadır.

iki renkli tuvalet modelleri

Yine kısa tuvalet modellerinde etekleri kabarık tuvaletlerde oldukça ilgi çekici durmaktadır. Prenses etek olarak adlandırılan bu modellerde açık mavi çokça tercih edilen renklerden birisidir.

prenses tuvalet modelleri

Kısa tuvaletlerde straplez modeller de herkes tarafından ilgi gören modellerden bir tanesidir. Bu modeli biraz daha ince kişilerin tercih etmesi daha doğru olacaktır. Çünkü üst tarafı fazla olan birisinde kötü bir görüntü yaratabilir.

kısa tuvalet biye modelleri

Mini kabarık modellerde iki renk tuvaletlerde genç kızların ilgisini üzerine toplamaktadır. Genelde straplez modellerde görülen iki renk uyumunda göğüs bölgesi farklı etek bölgesi farklı renkte olmaktadır ve bu model kişinin üzerinde oldukça şık bir görüntü yaratmaktadır.

 iki renk tuvalet modelleri

Bordo renkli tuvaletlerde hem kısa modellerde hem de uzun modellerde sıkça görülür. Hatta siyah tuvaletlerden sonra en çok ilgi gören tuvalet rengi bordo rengidir.

Bir önceki makalemiz olan Şık Gece Elbise Modelleri başlıklı yazımızda 2017 gece kıyafetleri, gece elbiseleri ve gece elbisesi hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER