Su Yeşiline Uyumlu Renkler

03.05.2022
3.869
Su Yeşiline Uyumlu Renkler

Su yeşiline uyumlu renkler başlıklı yazımızda, stil sahibi su yeşili kombinler için su yeşiline hangi renk gider sorusunun cevabını arayacağız. Su yeşili ile uyumlu renkler nelerdir? Şu yeşili renk kimlere yakışır?  Su yeşili uyumlu renkler dört mevsim kullanılacak zenginliğe sahiptir. Koyu su yeşili ve açık su yeşili rengi ten rengi uyumu doğrultusunda uyumlu renklerle kullanılmalıdır.

Soft renklerle kombin yapmayı sevenlerdenseniz ve su yeşilini henüz denemediyseniz mutlaka denemeniz öneririz. Gelin şimdi birlikte dinlendirici, enerji verici ve motive edici su yeşiline yakışan renkler nelermiş görelim.

Su Yeşiline Uyumlu Renkler

Su yeşili nasıl bir renk?  Geçmişte seyyahlar nil nehrinin rengi yeşil ve mavi arası nefis rengini nil yeşili olarak kullanmaktaydı. Hemen hemen herkese yakışan nil yeşili birçok renkle kusursuz uyum yakalamaktadır.

Su yeşili birçok kişiye göre yeşilin en güzel renk tonu diyebiliriz. Kıyafet kombinleri canlı ve enerjik renklerle olsun isterseniz mutlaka su yeşilini denemelisiniz. Huzurun ve doğanın en güzel renk tonu arasına yer  alan su yeşili (mint ve nil yeşili diye de adlandırılmaktadır) ile büyüleyici kıyafet kombinler yapabilirsiniz.

su yeşili ile uyumlu renkler

Su yeşiline uyumlu renkler kullanılarak mükemmeli yakalamanıza yardımcı olacak önerileri birlikte görelim. Son dönemlerde minimal şıklık denilince akla soft renklerle birlikte su yeşili gelmektedir. Abartıdan uzak, sade, gösterişsiz, naif, tüm bunların yanında bir o kadar da güçlü ve şık kombinler için kullanılan su yeşili ile henüz tanışma fırsatı bulamadıysanız, bu sezon birkaç parça kıyafette mutlaka su yeşiline yer vermenizi öneririz.

Su Yeşili Lacivert Uyumu

Su yeşili lacivert uyumu en sık kullanılan kombin uyum renkleri arasında yer almaktadır. Su yeşili rengi kombinleri yaparken kullanacağınız tüm renklerde ten rengi uyumunu aramalısınız. Lacivert ve su yeşili ile her tarzda, her ortamda ve her yaşta göz alıcı su  yeşili kombin yapabilirsiniz.

su yeşili lacivert uyumu kombin

Su yeşili lacivert kombinler için pantolon, etek, gömlek, kazak, elbise, ceket bluz, çanta ve ayakkabı gibi parçaları kullanabilirsiniz.

Su Yeşili Pembe Uyumu

Su yeşili ile hangi renk kombinlenir sorusunda en yumuşak ve soft uyum için toz pembe öneriyoruz. Toz pembe ve pembenin diğer tonları su yeşili ile şiirsel bir görünüm yakalamanızı sağlar. Özellikle su yeşili abiye kombinlerinde su yeşili abiye üstüne şal olarak sıklıkla kullanılmaktadır.

Su yeşili pembe uyumu

Su yeşili pembe uyumu ile sadece abiye kombini yapmıyorsunuz tabi ki pantolon bluz kombini, etek bluz kombini, pantolon gömlek kombini, pantolon tişört kombini, şal, ayakkabı ve çanta kombini şeklinde de kullanabilirsiniz.

Su Yeşili Kahve Uyumu

Su yeşili kahve uyumu, özellikle leopar desenli, kombinler, çizgili kombinler ve çiçekli elbise kombinleri bünyesinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Su yeşili kahve uyumu

Su yeşili kahve uyumu ile pantolon bluz kombini ve etek bluz kombini en sık kullanılan kombinler arasında yer almaktadır.

Su Yeşili Gri Uyumu

Su yeşili gri uyumu ile günlük kombinler, ofis kombinleri yapabilirsiniz. Su yeşili abiye altına ayakkabı olarak da gri renk kullanabilirsiniz. Su yeşili gri uyumunu üst seviyelere taşımak için sarı renk tercih edebilirsiniz.

Su yeşili gri uyumu

Örneğin, gri pantolon, su yeşili bluz veya gömlek ve saman sarısı fular kullanarak hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

  • Siyah
  • Beyaz
  • Mavi
  • Mor
  • Pudra
  • Somon rengi
  • Mercan rengi ve tonları ile mükemmel su yeşili elbise kombini, su yeşili gömlek kombini, su yeşili pantolon kombini gibi her alanda kombinler yapabilirsiniz.

Su Yeşili Beyaz Uyumu

Su yeşili ve beyaz uyumu kadın ve erkek kombinlerinde kullanılmaktadır. Etkili ve dikkat çekici kombinler için su yeşili renk ile birlikte beyazı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Su yeşiline uyan renkler kullanılırken ten renginiz ile uyum da asla unutulmamalıdır.

Aşağıda su yeşiline yakışan renkler ile yapılan su yeşili kombinlerinden derlediğimiz görselleri istifadenize sunuyoruz. Sizde su yeşili ile kullandığınız renkleri bizler ile paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Su Yeşili Rengi İle Uyumlu Renkler

 

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu