Tarz Kadın

Straplez Gelinlik Modelleri 2019 İncelemesi

Straplez Gelinlik Modelleri 2019 İncelemesi
Straplez gelinlik modelleri gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte düğün mevsimi de açılmaktadır. Her gelin düğününde göz kamaştırıcı ve şık olmak ister.
Özellikle de iddialı bir bayan düğün gününde tüm gözlerin üzerinde olmasını ve en güzel gelin olmayı ister.
Eğer sizde de iddialı bir bayansanız straplez gelinlik modelleri tam da size göre bir gelinlik model olacaktır.
2019 yılında çok moda olan 2019 straplez gelinlik modelleri, her yıl sıkça tercih edilen gelinlik modelleri arasında olduğu gib 2019 sezonunda da öyle olacak gibi duruyor.

kabarık gelinlik modeliÖncelerde daha çok ince fizikli bayanlar tercih ederken günümüzde tüm bayanlar tadilat yaparak straplez gelinlikler arasında seçim yapmaktadır.

Straplez model gelinlikler de kendi içinde gruplara ayrılmaktadır. Bu gruplar aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Straplez Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  • A kesim straplez gelinlikmodelleri
  • Balık straplez gelinlikmodellleri
  • Prenses straplez gelinlik modelleri
  • Kabarık straplez gelinlik modelleri
  • Taşlı straplez gelinlik modelleri olarak gruplandırılan modeller en güzel straplez gelinlikler olarak gruplandırılımaktadır. 

Sizlerle bu modelleri inceledikten sonra siz de tarzınıza en uygun olanını seçerek göz kamaştırıcı bir gelin olabilirsiniz.

farklı gelinlik modeli

Straplez gelinlik 2019 bütün gelin adaylarında büyüleyici olmaktadır, ancak bronz tenlilerde daha hoş ve dikkat çekici durmaktadır:)

Bunun yanı sıra beyaz tenli bayanlar straplez harici bölgelerini pudra ile mermerimsi bir ten haline getirerek straplez model gelinlikleri kullanabilirler. Bu sayede straplez model gelinlik üstünüzde hem daha şık duracak hem de fiziğinizi daha derli toplu gösterecektir.

Yazımızı Ziyaret İçin :   2019 Damatlık Modelleri Ve Aksesuarları

iddialı gelinlik modeli

⇒ Straplez yaka gelinlik ne demektir? Straplez yaka en kolay anlamıyla kolsuz ve askısız bir yakadır.

⇒ Geniş omuzlu geniş omuzlu küçük göğüslü gelin adaylarında oldukça şık durur.

⇒ Straplez yaka gelinlik modelleri olarak en çok prenses gelinlik modelleri ve kabarık gelinlik modellerinde kullanılır.

⇒ Straplez gelinlik modellerini tercih eden bayanların göğüs bedenine dikkat etmesi gerekmektedir. Göğüs bedeninizin belirli ölçünün üzerinde olmaması gelinliği taşıyabilmeniz açısından oldukça önemlidir.

2019 Prenses Straplez Gelinlik Modelleri

2019 prenses straplez gelinlik modeli ünlü modacıların çizimlerinden çıkan zarif tasarımları ile büyülüyor. 2019 gelinlik trendleri arasında olan straplez prenses gelinlik modelleri olarak üstü sade altı kabarık, üstü dantelli altı kabarık, üstü tül altı kabarık ve üstü saten altı kabarık seçenekleri bulunmaktadır.

Prenses straplez gelinlik modelini özellikle üst bölgesi daha kilolu olan bayanlar için en ideal gelinlik prenses model gelinliktir. Bu model sayesinde vücudunuz daha orantılı görünecektir.

tarz gelinlik

Balık Straplez Gelinlik Modelleri

Kum saati vücut şekline sahip olan gelin adayları için balık straplez gelinlik modeli önermekteyiz. Balık straplez gelinlik saç modeli olarak da balerin topuzu diyoruz. Özellikle kısa boylu gelin adayları balerin topuzu ile olduğundan daha uzun görünecektir.

[related_article id=”2308″]

Kum saati vücudunuz varsa ve düğün gecenizde en seksi, en gösterişli ve en güzel olmak istiyorsanız straplez balık gelinlik modelleri arasından tercihler yapmalısınız.

Uzun boyluysanız ve ince bir vücudunuz var ise de deniz kızı veya balık straplez gelinlik modellerini seçmeniz daha doğru olacaktır. Bu modeller içinde daha şık ve daha göz kamaştırıcı olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yazımızı Ziyaret İçin :   Pudra Rengi Elbiseye Hangi Renk Eşarp Mı Dedi Birisi

gelinlik modelleri

Taşlı Straplez Gelinlik Modeli

Gösterişli, şaşalı ve bir o kadar da iddialı bir gelinlik modeli arıyorsanız size önerimiz kesinlikle taşlı straplez gelinlik modelidir.

[related_article id=”8840″]

2019 taşlı straplez gelinlik modelleri arasında üst kısmı taşlı, ast kısmı tüllü veya etek kısmı dantelli ve her tarafı komple veya ara ara taş işlemeli modeller bulunmaktadır.

Etek kısmı dantelli gelinlik modelleri üst kısmında taş işleme kullanılmaktadır. 2019’un taşlı straplez gelinlikleri ile az takı kullanmaya dikkat edin.

modern straplez gelinlik modelleri

Kabarık Straplez Gelinlik Modelleri

Hareketli tasarımı ile oldukça hoş görünen straplez gelinlik kabarık modeller ihtiyaç duyduğunuz tüm şıklığı ve zarafeti size sunacaktır.

[related_article id=”8804″]

Kabarık straplez gelinlik saç modeli olarak örgülü topuz yaptırabilirsiniz. Dantelli, güpürlü ve tül detaylı modelleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

prezses straplez gelinlik modeli

Straplez Gelinlik Seçerken

kabarık gelinlik modelleri

A kesim straplez gelinlik modelleri ise daha çok armut tipi vücuda sahip bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Bu gelinlik modeli sayesinde kalçanızın fazlalığını örtüp belinizin inceliğini ön plana çıkarabilirsiniz.

Dar kesim straplez gelinlik modelleri de her zaman ön plandadır. Sadelikten yana olan bayanlar için en ideal gelinlik modeli dar kesim modellerdir.

[related_article id=”5388″]

2016 straplez gelinlik modelleri

Eğer ince bir fiziğe sahipseniz straplez ve dar kesim gelinlik modeli sizi oldukça şık gösterecektir.

Diğer bir dikkat edilmesi gereken konu ise sırt ve koltuk altı bölgenizdeki fazlalıklardır.

Bu bölgelerde taşma durumları varsa straplez gelinlik modelleri ne kadar göz alıcı ve ilgi çekici olsa da hem üzerinizde kötü durur hem de sizi daha kilolu gösterir.

2019 Straplez Gelinlik Modelleri Resim Galerisi:

 

Bir önceki makalemiz olan Trend Kısa Elbise Modelleri başlıklı yazımızda 2017 kısa elbise modelleri, mini elbiseler ve mini kıyafetler hakkında bilgiler vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu