Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez Gelinlik Modelleri
Straplez gelinlik modelleri bir diğer adıyla öpücük yaka gelinlik, gelin adaylarının ilkbahar yaz düğünlerinde en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. 
Yazımızın detaylarında bu senenin en güzel gelinlik modelleri arasında yer alan straplez gelinlik bilgileri ve görselleri paylaşacak, straplez gelinlik kimlere yakışır sorusunun cevabını vereceğiz.
Eğer sizde iddialı gelinlik modelleri araştırması yapıyorsanız, straplez gelinlikleri tam da size göre diyebiliriz.

Straplez yaka gelinlik ne demektir? Straplez yaka en kolay anlamıyla kolsuz ve askısız bir yaka modeline sahip gelinliktir. Öpücük yaka, kalp yaka seçenekleri vardır.

Bu senenin gelinlik straplez modelleri çok daha detaylı ve özenli seçeneklere sahip. Her sene ünlü gelinlik marka koleksiyonlarına girmeyi başaran straplez gelinlikler be sene de trend ve şık gelinlikler arasında yer almaktadır.

Straplez gelinliği geçmişte ince fiziğe sahip bayanlar tercih ederken günümüzde tüm vücut tiplerine uygun straplez gelinlik tasarlanmaktadır.

Gelinlik Modelleri Straplez

  • A kesim straplez gelinlikleri
  • Balık straplez gelinlikleri
  • Straplez dantel gelinlik
  • Straplez kabarık gelinlik
  • Prenses straplez gelinlikleri
  • Straplez az kabarık gelinlik
  • Straplez sade gelinlik
  • Taşlı straplez gelinlikleri olarak gruplandırılan modeller en güzel straplez gelinlikler olarak gruplandırılmaktadır. Sizlerle bu modelleri inceledikten sonra tarzınıza en uygun olanını seçerek göz kamaştırıcı bir gelin olabilirsiniz.
farklı gelinlik modeli strplez

farklı gelinlik modeli strplez

Straplez Gelinlik kimlere Yakışır?

Straplez gelinlik  bütün gelin adaylarında büyüleyici olmaktadır, ancak bronz tenlilerde, boyun ve göğüs yapısı güzel olanlarda daha hoş ve dikkat çekici durmaktadır:)

beyaz tenli bayanlar straplez harici bölgelerini pudra ile mermerimsi bir ten haline getirerek straplez model gelinlikleri kullanabilirler. Bu sayede straplez model gelinlik üstünüzde hem daha şık duracak hem de fiziğinizi daha derli toplu gösterecektir.

en iddialı gelinlik modeli straplez

en iddialı gelinlik modeli straplez

⇒ Gelinlik straplez modelleri dik omuz yapısına sahip bayanlarda kusursuz görünmektedir. Kalp straplez modelleri küçük göğüslü uzun boylu bayanlarda daha güzel olurken, düz straplez gelinlikler geniş omuzlu, büyük göğüslü gelin adaylarında oldukça şık durmaktadır.

⇒ Straplez yaka gelinlikleri olarak en çok prenses gelinlik modeli ve kabarık gelinlik modellerinde kullanılır.

⇒ Straplez gelinlik modellerini tercih eden bayanların göğüs bedenine dikkat etmesi gerekmektedir. Göğüs bedeninizin belirli ölçünün üzerinde olmaması gelinliği taşıyabilmeniz açısından oldukça önemlidir.

 Prenses Straplez Gelinlik Modeli 2022-2023

Prenses straplez gelinlik modeli ünlü modacıların çizimlerinden çıkan zarif tasarımları ile büyülüyor.

Yeni sezon gelinlik trendleri arasında olan straplez prenses gelinlikleri olarak üstü sade altı kabarık, üstü dantelli altı kabarık, üstü tül altı kabarık ve üstü saten altı kabarık seçenekleri bulunmaktadır.

Vücut tipine göre gelinlik straplez seçimi? nasıl olmalı? Prenses straplez gelinlik modelini özellikle üst bölgesi daha kilolu olan bayanlar için tasarlanmaktadır. Straplez prenses model sayesinde vücudunuz daha orantılı görünecektir.

tarz gelinlik

tarz gelinlik

Balık Straplez Gelinlik Modeli

Kum saati vücut şekline sahip olan gelin adayları için balık straplez gelinlik modeli önermekteyiz. Balık straplez gelinlik saç modeli olarak da balerin topuzu diyoruz. Kısa boylu gelin adaylarını daha uzun gösteren straplez gelinlik üstüne saç modeli olarak balerin topuzu öneriyoruz.

Kum saati vücudunuz varsa ve düğün gecenizde en seksi, en gösterişli ve en güzel olmak istiyorsanız kum saati vücut straplez balık gelinlik modeli arasından tercihler yapmalısınız.

en güzel straplez gelinlikler

en güzel straplez gelinlikler

Uzun boyluysanız ve ince bir vücudunuz var diyelim, bu noktada uzun boyluların seçeceği gelinlik modeli de deniz kızı veya balık straplez gelinlikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu modeller içinde daha şık ve daha göz kamaştırıcı olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

gelinlik modelleri

gelinlik modelleri

Taşlı Straplez Gelinlikler

Gösterişli, şaşalı ve bir o kadar da iddialı bir gelinlik modeli arıyorsanız size önerimiz kesinlikle taşlı straplez gelinlik modelidir.

Taşlı straplez gelinlikler arasında üst kısmı taşlı, ast kısmı tüllü veya etek kısmı dantelli ve her tarafı komple veya ara ara taş işlemeli modeller bulunmaktadır.

Etek kısmı dantelli gelinlik modeli üst kısmında taş işleme kullanılmaktadır. Taşlı straplez gelinlikleri ile az takı kullanmaya dikkat edin.

modern straplez gelinlik modelleri

modern straplez gelinlik

Kabarık Straplez Gelinlik

Hareketli tasarımı ile oldukça hoş görünen straplez gelinlik kabarık modeller ihtiyaç duyduğunuz tüm şıklığı ve zarafeti size sunacaktır.

Kabarık straplez gelinlik saç modeli olarak örgülü topuz yaptırabilirsiniz. Dantelli, güpürlü ve tül detaylı modelleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

prenses straplez gelinlik modeli

prenses straplez gelinlik modeli

Straplez Gelinlik Seçerken

Gelin adayları yaşlarına, boylarına, vücut yapılarına, düğünün yapılacağı mekana, mevsime ve yapacakları gelinlik makyajlarına göre straplez gelinlik seçmelidir.

A kesim straplez gelinlik modeli ise daha çok armut tipi vücuda sahip bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

kabarık gelinlik modelleri

kabarık gelinlik modeller

A kesim straplez gelinlik modeli sayesinde kalçanızın fazlalığını örtüp belinizin inceliğini ön plana çıkarabilirsiniz.

Dar kesim straplez gelinlikler de her zaman ön plandadır. Sadelikten yana olan bayanlar için en ideal gelinlik modeli dar kesim modellerdir.

Bu senenin en iddialı gelinlik modelleri straplez

Bu senenin en iddialı gelinlik modelleri straplez

Eğer ince bir fiziğe sahipseniz straplez ve dar kesim sade straplez gelinlik modeli sizi oldukça şık gösterecektir.

Straplez Gelinlikler Kimlere Yakışmaz?

Sırt ve bel bölgesinde aşırı kilo fazlalığı olanlar, aşırı büyük göğüslere sahip olanlar, kol altında kilo fazlalığı olanlar straplez gelinlik ile hiç de hoş görünmeyeceklerini bilmelidir.

3 boyutlu straplez gelinlik

Straplez gelinliğin göğüs kısmında kilo taşma durumları varsa straplez gelinlikleri ne kadar göz alıcı ve ilgi çekici olsa da hem üzerinizde kötü durur hem de sizi daha kilolu gösterir diye de uyarıyoruz.

Resim Galerisi: Straplez Gelinlikleri

 

Bir önceki makalemiz olan Tesettür Gelinlik Fiyatları: Bu Senenin başlıklı yazımızda Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu