Soğan Kabuğu Rengi Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

26.10.2022
1.032
Soğan Kabuğu Rengi Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Soğan kabuğu rengi elbiseye hangi renk şal gider sorusunun cevabı ile birlikte soğan kabuğu rengi kombinleri paylaşacağız. Bu senenin kombin renk modası arasında soğan kabuğu rengi de öne çıkmaktadır. Bu çerçevede soğan kabuğu rengi elbise, tesettür tarzını benimseyenler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu da soğan kabuğu rengi hangi renklerle uyumlu? Devamında soğan kabuğu rengi hangi renk sorularını akla getirmektedir. Ayrıca soğan kabuğu rengi kimlere yakışır sorusunun cevabını da içeriğimizde sizlerle paylaşacağız.

Soğan Kabuğu Rengi Hangi Renk?

Yumuşak, pastel ve soft bir renk olan soğan kabuğu rengi, pudra ile pembe arasında bir renktir. Doğru renkler ile eşleştirildiği zaman kusursuz kombinler sunar. Bu ne soğan elbise modellerinden-pantolon modelleri ne kadar geniş alanda kullanılır.

sogan-kabugu-rengi-elbise-kombinleri-tesettur

soğan kabuğu rengi elbise kombinleri tesettür

Birçok renk ile kolaylıkla uyum sağlayan  soğan kabuğu rengi ile stil sahibi kombinler yapabilirsiniz. Ancak öncelikle soğan kabuğu rengine uyan renkleri bilmek gerekir.

Soğan Kabuğu Rengi Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Birçok renk ile uyum sağlayan soğan kabuğu rengi özellikle siyah, lacivert taba rengi ile uyum yakalanmaktadır.

Soğan kabuğu rengi elbisenin üzerine şal rengi belirlerken ten rengi uyumu unutulmamalıdır. Çünkü soğan kabuğu rengi birçok renk ile uyum yakalanmaktadır. Ancak tüm ten renkleri ile aynı uyumu yakalayamamaktadır. Bu nedenle soğan kabuğu elbisenin üstüne şal belirlerken ten rengi uyumu atlanmamalıdır.

Soğan Kabuğu Rengi İle Uyumlu Renkler

 • Gri
 • Lacivert
 • Siyah
 • Turuncu
 • Kırık beyaz
 • Füme rengi
 • Kahverengi
 • Mavi
 • Yeşil
 • Vizon rengi
 • Gül kurusu rengi
 • Ekru renk
 • Krem rengi
 • Beyaz
 • Taba rengi ve tonlarını kullanarak soğan kabuğu rengi elbise şal kombinleri yapabilirsiniz. Bu renkler arasından seçim yaparken aksesuar ve ten rengi uyumu unutulmamalıdır.

  Sogan-kabugu-rengi-elbiseye-hangi-renk-sal-gider

  Soğan kabuğu rengi elbiseye hangi renk şal gider

Soğan Kabuğu Rengi Elbiseye Siyah Şal

Siyah renk birçok renkle uyum sağladığı gibi soğan kabuğu rengi ile de uyum yakalanmaktadır. Bu nedenle soğan kabuğu abiye üstüne şal olarak da kullanılmaktadır.

Ayrıca soğan kabuğu rengi günlük kombinlerde de siyah ve soğan kabuğu rengi uyumu kullanılmaktadır. Ayrıca siyah şal veya eşarp aksesuar renkleri ile de eşleştirilerek cool kombinler yapılmaktadır.

Soğan Kabuğu Rengi Elbiseye Beyaz Şal

Beyaz soğan kabuğu rengi uyumu, tüm soğan kabuğu rengi kombinlerde kullanılmaktadır. Soğan kabuğu rengi elbise üstüne beyaz şal beyaz spor ayakkabı kullanarak stil sahibi kombinler yapabilirsiniz.

Hemen hemen her yaşta, her ortamda ve her tarzda soğan kabuğu rengi elbise ile beyazı eşleştirilebilir siniz.

Soğan Kabuğu Rengi Elbise Üstüne Gri Şal

Özellikle koyu gri olarak bilinen füme rengi şal soğan kabuğu rengi elbise ile kusursuz durmaktadır.

Gri şal ile soğan kabuğu rengi elbiseleri abiye kombinlerinden günlük kombinlere kadar kullanabilirsiniz. Soğan kabuğu rengi nasıl kombinlenir sorusunun cevapları arasında gri ve füme rengi ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle ten rengi ile de uyum yakalanırsa gri ve füme rengi rahatlıkla kullanılmalıdır.

sogan-kabugu-rengi-kombinleri

soğan kabuğu rengi kombinleri

Soğan Kabuğu Rengi Elbise Üstüne Mavi Şal

Turkuaz mavisi, kot mavisi ve bebe mavisi soğan kabuğu rengine yakışan renkler arasındadır. Özellikle koyu mavi tonları soğan kabuğu rengi ne daha canlı göstermektedir. Soğan kabuğu rengi ile kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Soğan Kabuğu Saç Rengi İncelemesi

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin soğan kabuğu rengi tesettür elbise modelleri arasından görseller derledik. Daha fazlası fikir ve ayrıntı için görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Soğan Kabuğu Rengi Tesettür Elbise

 

Bir önceki makalemiz olan Boyu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri Kombinleri başlıklı yazımızda Boyu uzun gösteren pantolon modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu