Tarz Kadın

Siyah Takım Elbise Kombinleri

13.11.2020
1.523
Siyah Takım Elbise Kombinleri

Siyah Takım Elbise Kombinleri her erkeğin dolabında mutlaka bulunmalıdır. Siyah takım elbise kombin sırasında en çok merak edilen soru siyah takım elbise ayakkabısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Takım elbise altına ayakkabı şıklığı etkileyen en önemli kriter olarak büyük önem taşımaktadır.

Genelde iş alanında kullanılıyor gibi bilinse de günlük kombinler ve özel gün kombinleri de dahil olmak üzere tüm kombinlerde ilk akla gelen siyah takım elbiselerdir.

Siyah Takım Elbise Kombinleri

Siyah takım elbise modelleri ile kombin yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Kullandığınız takım elbise üzerinize tam oturmuyorsa sizi şık göstermek yerine rezil bile edebilir.

En çok merak edilen sorular siyah takım elbise altına ayakkabı ve siyah takım elbise iç gömlek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Son zamanların trend takım elbise modeli olan slim fit takım elbiseler üzerinize tam oturmamalıdır. Bir miktar genişlik daha şık olmanız sağlayacaktır.

Takım elbise içine gömlek kullanırken gömlek kolunun ceket kolundan bir santim uzun olması daha doğru olacaktır.

Siyah takım elbise içine gömlek olarak en çok tercih edilen renk beyazdır. Siyah takım elbise içine beyaz gömlek ile kombininiz daha asil duracaktır.

Full siyah takım elbise, Siyah takım elbise içine ne renk gömlek olur

Siyah Takım Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı

Takım elbise altına ayakkabı seçerken kösele tabanlı ayakkabı modelleri arasından seçimler yapmaya özen gösterin. Takım elbisenin altına giyilecek ayakkabı her zaman kendi renk tonunda olmalıdır. Zıt renk kontrastı erkek takım elbiselerinde çok da tercih edilmez.

Siyah takım elbise ayakkabı kombininde kullanacağınız en doğru renk siyah ayakkabıdır. Ancak siyah spor takım elbise altına ayakkabı olarak en doğru seçim beyaz spor ayakkabı modelidir.

Siyah takım elbiseye ayakkabı olarak taba rengi, koyu kahverengi ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Siyah spor takım elbise altına ne giyilir-takım elbise altına spor, spor takım elbise ayakkabı kombininde şıklığınızı en üst seviyelere taşıyacaktır.

Özellikle siyah spor takım elbise içine beyaz gömlek veya beyaz tişört kullandığınız zaman beyaz spor ayakkabı modelinden başka seçeneğiniz yok gibidir.

Siyah Takım Elbise İçine Ne Renk Gömlek Giyilir

Siyah takım elbise iç gömlek; Siyah takım elbise içine beyaz gömlek ilk tercih edilecek gömlek rengidir. Beyaz dışında siyah takım elbiseye siyah gömlek de oldukça asil ve vakar bir görünüm sunar.

Bu renkler dışında mavi gömlek kullanarak da şıklığı yakalayabilirsiniz. Siyah takım elbise Mavi gömlek ile taba rengi ayakkabı ve kemer alternatif ayakkabı tercihi olabilir.

siyah takım gömleği

Bu renkler dışında kalan renkleri de kendinize yakıştırıyorsanız siyah takım elbise içine kullanabilirsiniz. Spor takım elbise kombin sırasında farklı renklerde gömlek veya takım elbise altına tişört kullanabilirsiniz.

Ancak özel davetlerde kesinlikle beyaz gömlek öneriyoruz. Kravat renk tercihini dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Mesela dikkat çekmek ve vurgu yapmak için beyaz gömlek üstüne kırmızı kravat mükemmel olur.

Siyah takım elbise içine ne renk gömlek giyilir

Siyah takım elbise içine alternatif gömlek renkleri

  • Gri
  • Kahverengi
  • Bebe mavisi
  • Saks mavisi
  • Kırmızı
  • Haki yeşili
  • Krem
  • Bej
  • Ekru
  • Somon rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu renkler ile de klasiğin dışında şıksiyah takım elbise kombin yapılabileceğini unutmayın.

Siyah takım elbise kombinleri hakkında daha fazla fikir için aşağıdaki görselleri incelemenizde yarar var.

Resim Galerisi: Siyah Takım Elbise

Bir önceki makalemiz olan Kot Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek (Buz Mavisi, Koyu Mavi, Açık Mavi) başlıklı yazımızda Açık Mavi), kot pantolon ve Kot pantolon üstüne ne giyilir erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu