Tarz Kadın

Siyah Kaşa Uygun Saç Rengi

07.07.2020
275
Siyah Kaşa Uygun Saç Rengi

Siyah kaşa uygun saç rengi başlıklı yazımızda siyah kaş’a doğru saç rengi seçme konusunda detaylar vereceğiz. Siyah kaşa hangi saç rengi gider sorusu saçlarını boyatan hemen hemen herkesin kuaförünün sorduğu sorular arasındadır. Siyah saçlardan vazgeçemeyen kara kaşlı kara gözlü biriyseniz size yakışacak saç renklerinin aşağıda sıralıyoruz.

Siyah Kaşa Uygun Saç Rengi

Birçok kişi saçlarını boyarken yüz ifadesini, görünüşünü  ve göstereceği yaşı da belirlemede  öne çıkan karakteristik özellikleri de merak etmektedir. Saç boyamada en önemli detay kaş rengidir.

Siyah kaşlara hangi saç rengi gider

Kaşlarım siyah saç rengim ne renk olmalı diyorsanız işte cevapları…

Kaşlarım siyah saç rengim ne olmalı sorusunda ilk olarak saç rengim ne olmamalı sorusunun cevabını vermek istiyoruz.

Siyah kaş rengine sahip kişiler sarı, açık bal rengi, açık kahve, açık karamel, sultan bakırı saç rengi, küllü kumral saç rengi, bakır saç rengi tonları yaptırmak istiyorlarsa kaş rengi değiştirme işlemi de yapmalıdır mutlaka. Açık saç renklerinden siyah kaş çok itici görünmektedir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Subay Traşı 2020-2021 Modelleri

Yukarıda bahsettiğimiz saç saç renkleri siyah kaşa sahip kişiler tarafından kullanılacaksa mutlaka kaş rengini açması gerekmektedir. Açık renk saçlar ile kullanılan kaş renkleri, saçların en az 3 ton koyusu olmalıdır.

Siyah Kaşlara Uygun Saç Rengi

Siyah kaşlara en uygun saç rengi siyah saç rengidir elbette. Ancak siyah saçlardan sıkıldıysanız ve saçlarınızı farklı renk ile saç boyası yaptırmak istiyorsanız kaşlarınıza uyum sağlayıp sağlamayacağını bilmeniz gerekmektedir.

Kaşlarım siyah saç rengim ne olmalı? Mor Saç Rengi İle İlgili Detaylar-Mor Saç Kataloğu

Siyah kaşa yakışan saç renkleri arasında çikolata kahve bulunmaktadır.  Çikolata kahve saç boyası ile siyah kaş kullanmanızın hiçbir sakıncası yoktur.

Açık kahve saç boyası ile siyah kaş kullanmanızı çok fazla önermiyoruz.  Açık kahve saç renginden vazgeçemiyorsanız kaş renginizi mutlaka saçlarınızın 3 ton koyusu olacak şekilde açmalısınız.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Nişan İçin Saç Modelleri 2020

Siyah kaşa uygun saç rengi olarak karşımıza çıkan bir diğer renk ise patlıcan morudur.

Koyu kestane, koyu kahve, kızıl mor, gri saç renkleri,  karadut saç rengi, koyu kızıl, kestane koyusu, koyu karamel saç rengi ile siyah kaş kullanabilirsiniz.

Daha fazla detay için aşağıdaki görselleri incelemelisiniz.

Resim Galerisi: Siyah Kaşa Hangi Saç Rengi Olur?

 

Bir önceki makalemiz olan 2020-2021 Sonbahar Kış Saç Modelleri-Renkleri İncelemesi başlıklı yazımızda 2019-2020 Sonbahar Kış Saç Modelleri-Renkleri İncelemesi, Saç Rengi ve Saç renkleri kış hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu