Şık Gece Elbise Modelleri

0
2300

Gece dışarı çıkarken, şık bir akşam yemeğine giderken veya bir eğlenceye giderken her bayan ne giyeceği konusunda kararsız kalır. Sadece elbise konusunda da değil, hangi ayakkabıyı kullansam, nasıl makyaj yapsam takı kullansam mı kullanmasam mı gibi kafalarında bir sürü soru oluşmaktadır. Şık bir elbise seçiminden sonra tüm bu soruların cevabı kolaylaşmaktadır. Gece elbise modelleri böyle gecelerde sade seven bayanlar ve abartı seven bayanlar olarak ikiye ayrılırlar. Sade giyinmeyi seven bayanların işi daha kolaydır. Şık bir pantolon ve gömlek kombini ile bile şık bir akşam yemeğine veya eğlenceye gidebilirler. Bunun yanı sıra sade ve şık bir elbise seçimi de yapabilirler.

siyah beyaz gece elbise modelleriGece Elbise Modelleri Nelerdir;

Sade Gece Elbise Modelleri

Tercihini sadelikten yana kullanmak isteyen bayanlar gece elbise modelleri arasından düz renkte, fazla abartısı olmayan, taşsız, tülsüz elbiseleri tercih ederler.

2016 gece elbise modelleri Genelde renk seçimleri siyahtan yana olur. Çünkü siyah rengi zaten hem sade hem de şık bir renktir. Mesela düz siyah, yarım kol veya kalın askı olarak tasarlanmış kısa elbiseler tamda bu tür bayanlara göredir.

güzel gece elbise modelleriDiğer yandan uzun elbise giymek isteyenler içinde farklı gece elbise modelleri bulunmaktadır. Mesela sade uçuş uçuş elbiseler de çokça tercih edilen gece elbise modelleri arasında yer alır. Bu modeller çoğunlukla kilolu bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü bu tarz elbiseler kişiyi olduğundan daha zayıf göstermektedir.

farklı gece elbise modelleri

Abartılı Gece Elbise Modelleri

Abartıyı seven bayanlar gece elbisesi modelleri arasından daha gösterişli elbiseleri tercih etmektedirler.  Genelde tercihleri kırmızı veya daha gösterişli renklerden yana kullanırlar.

dantelli gece elbise modelleriDüz renk bir elbisenin göğüs veya sırt dekolteleri ile hareketlendirildiği elbise modelleri tam da bu tür bayanlara göredir.

abartılı gece elbise modelleriDüşük kol olarak tasarlanan ve sırt dekoltesinin de bulunduğu belinden kemer gibi kuşak geçen kısa elbiseler kişide oldukça şık durmaktadır veya önü kısa arkası biraz daha uzun elbise modelleri seçimleri de oldukça sık tercih edilmektedir.

transparan gece elbise modelleriSiyah renk tercih etmek isteyen bayanlar içinse göbek bölümü transparan gelen dar üste oturan gece elbisesi modelleri sıkça tercih edilmektedir.

k gece elbise modelleriÖzellikle 2016 yılında oldukça moda olan çiçek desenli elbiselerde tüm şıklığı ile gece elbisesi modelleri arasında yer alır.  Uzun elbise tercih etmek isteyen bayanlar içinse, derin sırt dekolteli veya straplez olarak tasarlanmış elbise modelleri bulunmaktadır. mini gece elbise modelleriEtek bölümüyle göğüs bölümün farklı renkler de tasarlandığı bu elbise modelleri de çokça tercih edilen elbise modelleri arasında yer alır.

Bir önceki makalemiz olan Kırmızı Abiye Modelleri başlıklı yazımızda abiye trendleri, şık kırmızı abiyeler ve yeni sezon abiyeleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER