Tarz Kadın

Sarı Saç Kimlere Yakışır?

13.10.2020
9
Sarı Saç Kimlere Yakışır?

Sarı saç kimlere yakışır başlıklı yazımızda sarı saçlar hakkında bilgiler vereceğiz. Birçok kişi bu sarı saç rengi hayranı olsa da bana yakışmaz düşüncesiyle kullanmamaktadır. Toplumda sarı saç sadece beyaz tenlilere veya açık tenlilere yakışır diye bir ön yargı vardır. Oysa ki hemen hemen her renk tonuna yakışan sarı saç rengi bulmak mümkün.

Sarı saç renkleri arasından hangi sarı saç bana yakışır sorusunun cevabını bulmak için yazımızın detaylarına göz atmanız gerekmektedir. İşte detaylar…

Sarı Saç Kimlere Yakışır?

Cilt renk tonuna yakışan sarı saç rengi belirlendikten sonra o saçlardan asla ve asla kopamayacaksınız. Hele ki bir de sarı saç hayranı iseniz:)

Sarı renk saç kimlere yakışır

Altın Sarısı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Buğday tenliler, size bir müjdem var. Buğday tenlilere yakışan saç renkleri arasında altın sarısı saç rengi karşımıza çıkıyor. Altın sarısı saç renginin en çok yakıştığı ten rengi kesinlikle buğday tenlilerdir. Doğal renklerle yapılan sade bir makyajla ve altın sarısı saç rengi sizde mükemmel duracaktır.

Platin Sarısı Kimlere Yakışmaktadır?

Platin sarısı saç açık tenlilere yakışan saç renkleri arasında ilk sıralardadır.  Hemen hemen her sezon kendisine saç trend renkleri arasında yer bulan platin sarısı saç bu sezonda açık tenlilerin güzelliğine güzellik katacak gibi görünüyor.

Platin sarısı kimlere yakışır

Küllü Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışmaktadır?

Küllü sarı saç renginin açık tenlilere yakıştığını herkes bilir. Ancak birçok kişinin bilmediği bir şey vardır ki bu da içerisinde soğuk yansımalarla ( gümüş yansımalar gibi) kullanıldığı zaman buğday ten rengine yakışan saç renkleri arasına girmektedir.

Küllü sarı saç rengi kimlere yakışır

Küllü sarı saç rengi özellikle renkli gözlü kişilerde apayrı bir güzellik ve havalı bir görünüm sunmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Ense Traşı Modelleri Erkek 2021

Karamel Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışmaktadır?

Esmerlere yakışan saç renkleri arasında karamel sarısı saç rengi bulunmaktadır. Esmere sarı saç yakışır mı sorusunun cevabında karamel sarı saç karşımıza çıkmaktadır. Esmer ünlülerin kullandığı sarı saç renkleri arasında karamel sarı bulunmaktadır. Dikkat edin sizde saçlarınızı karamel sarıya boyadıktan sonra bir daha vazgeçemeyebilirsiniz:)

Karamel sarı kimlere yakışır

Ombre (Sarı Saç)

Saçlarını ilk etapta komple sarı yapmak istemiyorsanız ombre ile sarı saçları değerlendirebilirsiniz. Hangi ten rengine sahip olursanız olun kendi saç renginize uygun sarı saç rengini mutlaka saçlarınızda ombre sarı tekniği ile kullanmalısınız.

Kahve saça sarı ombre

Kahve saça sarı ombre

Bal Sarısı Saç Kimlere Yakışmaktadır?

İlk olarak bal sarısı hangi renk sorusunun cevabını verelim. Bal sarısı saç rengi, kahve alt tonlu koyu sarı konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Aslında sarı saç renklerinin tümü bal arısı rengini anımsatmaktadır. Monotonluktan sıkıldıysanız sizi çok daha güzel ve alımlı gösterecek bal sarısı saç rengini mutlaka denemelisiniz.

Bal sarısı saç kime yakışır

Buzul Sarısı Saç Kimlere Yakışır?

Sarı saç renkleri arasında en etkileyici renk tonu buzul sarısı diyebiliriz. Parlak ve soft görünen buzul sarısı saçlar, açık tenlilere ve renkli gözlere çok yakışmaktadır.

Kum sarısı saç kimlere yakışır

Koyu Sarı Saç Kimlere Yakışır?

Buğday cilt rengine sahip kişilere en çok yakışan saç renkleri arasında koyu sarı saç bulunmaktadır. 2021 trend saç renkleri arasında yer alan koyu sarı saç ile zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Buğday ten rengine sahipseniz ve sarının hangi tonu kullanacağınıza karar veremiyorsanız hiç düşünmeden koyu sarı saç rengine boyatabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Mor Saç Rengi İle İlgili Detaylar-Mor Saç Kataloğu

Gümüş Sarısı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Beyaz tenlilere ve çok açık kumrallara gümüş sarısı saç mükemmel durmaktadır. Özel gün ve gecelerde bile çok farklı olacağınız gümüş sarısı saç rengi ile mükemmel görünebilirsiniz. Gümüş sarısı, gri saç renkleri modası ile birlikte son dönemlerde trend saç renkleri arasına girmeyi başarmıştır.

Gümüş sarısı saç kimlere yakışır

Sizde bulunduğunuz ortamda dikkat çekmek istiyorsanız gümüş sarısı saç rengini mutlaka denemelisiniz. Beyaz saç kapatıcı saç boyası olarak da kullanılan gümüş sarısı saç rengini her yaştan ve her kesimden bayanda görmek mümkün.

Sarı saç renkleri kimlere yakışır sorusunun cevabını sizler için detaylandırma ya çalıştık. Merak ettiğiniz soruları yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Uzman kadromuz sizlere en kısa zamanda dönüş yapacaktır.

Daha fazla ayrıntı için görselleri göz atmaya ne dersiniz?

Resim Galerisi: Sarı Saç Rengi

Bir önceki makalemiz olan Koyu Saç Renkleri Kapsamlı İncelemesi başlıklı yazımızda Koyu Saç Renkleri, Saç ve saç renkleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu