Saçın Önüne Sarı Balyaj

01.09.2021
2.531
Saçın Önüne Sarı Balyaj

Saçın önüne sarı balyaj başlıklı yazımızda, sadece saçın önüne balyaj yaptırmak isteyenlere bilgiler vereceğiz. Son dönemlerde saçın tamamına balyaj yaptırmak istemeyenler saçın önüne balyaj yaparak farklı saç tasarımları kullanmaktadır. Bu senenin saç modası çerçevesinde kısmi balyaj ve bölgesel balyaj da dediğimiz saçın belli kısımlarına yapılan balyaj seçenekleri arasında saç önüne balyaj sıklıkla tercih edilmektedir.

Saçın Önüne Sarı Balyaj

Saç önüne balyaj yaptırmadan önce hangi renk saçın önüne balyaj yaptırabilirim sorusu akla gelebilir. Tüm saç renkleri için saç önüne balyaj yaptırabilirsiniz. Sadece saçın önüne balyaj, siyah saç önüne balyajdan kumral saçın önüne balyaja kadar tüm saç renklerinde doğru renkler tercih edildiği zaman mükemmeli sunacaktır.

Saç önüne sarı balyaj

Saç önüne sarı balyaj

Saçın önüne balyaj renkleri arasında saç renginize ve ten renginize uygun renkler tercih edebilirsiniz. Saçın önüne yapılan balyaj renkleri arasında karşımıza saç önüne sarı balyaj daha çok çıkmaktadır.

Saç Önüne Sarı Balyaj

Saç önüne sarı balyaj yaptırırken klasik teknikler kullanabileceğiniz gibi ters balyaj, doğal balyaj ve ince balyaj gibi farklı teknikler de kullanabilirsiniz.

Ters balyaj tekniğinde saçın tutamları saç renginden daha koyu hale getirilmektedir.

İnce balyaj nasıl yapılır? İnce balyaj da varla yok arası ince ışıltı kullanılır bu da doğal balyajın en güzel şeklidir. Saç önüne balyaj tekniği ilk defa yapacaksınız, ilk etapta ince balyaj tekniğini kullanarak yapabilirsiniz.

Saç Önüne Balyaj Renkleri

Saç önüne karamel balyaj, saç önüne gri balyaj, saç önüne mavi balyaj, saç önüne yeşil balyaj, saç önüne kahve balyaj gibi tüm saç boyası renkleri saç önüne balyaj olarak uygulanabilir. Burada dikkat edilecek en önemli detay yapılan balyajın saç rengi ile uyumlu olduğu kadar, ten rengi ile de uyumlu olmasıdır.

Saçın önüne gri balyaj

Saçın önüne gri balyaj

Koyu Renk Saç Önüne Balyaj

Koyu renk saçın önüne sarı balyaj yapacaksanız ilk olarak saç açma işlemi ve ardından ten renginize uygun sarı renk balyaj boyası kullanarak balyaj yapabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz sarı balyaj çok koyu renklerde çok hoş görünüm sunmaktadır. Bu nedenle doğal balyaj için saç renginin birkaç ton açığını yapmanızı tavsiye ediyoruz. Örneğin, koyu kahverengi saça sarı balyaj yerine karamel balyaj daha güzel görünmenizi sağlayacaktır.

Aşağıdaki resim galerisinde saçın önüne balyaj renkleri arasından derlenen görseller sunulmuştur. Daha fazla detay için resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Resim galerisi: Saçın Önüne Balyaj Nasıl Yapılır?

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu