Koyu Kahverengi Saça Hangi Renk Balyaj Gider

29.08.2021
2.756
Koyu Kahverengi Saça Hangi Renk Balyaj Gider

Koyu kahverengi saça hangi renk balyaj gider başlıklı yazımızda günden güne moda dünyası tarafından artarak devam eden balyaj modasından bahsetmek istiyoruz. Biliyorsunuz saçların aralıklarla paketleme ve bu paketleme sırasında saçlara ışıltılar atılmasına balyaj denilmektedir. Koyu saça ışıltı ise en sık kullanılan saça ışıltı formları arasında yer almaktadır.

Son yıllarda  moda olan ve sıklıkla tercih edilen doğal ve ışıltılı balyaj dikkat çekmektedir. Her renk için farklı renklerde balyaj uygulaması yapılmaktadır. Bugün sizlere koyu kahverengi saça hangi renk balyaj sorusunun cevabını vereceğiz.

Koyu Kahverengi Saça Hangi Renk Balyaj Gider

Balyaj, klasik renklerin dışına çıkıldığı zaman çok daha etkili sonuçlar vermektedir. Dikkat çekici balyaj modelleri arasından seçim yapmak istiyorsanız farklı renk seçeneklerine şans vermelisiniz.

Kahve saça bal rengi balyaj kimlere yakışır

Koyu kahve saça bal rengi balyaj kimlere yakışır

Koyu kahverengi saçlarda açık renkli balyaj modelleri çok hoş ve doğal görünmeyecektir. Bu nedenle koyu kahve saça balyaj yaparken doğal görünmek için karamel balyaj kullanmalısınız. Karamel balyaj uygulaması sırasında saç diplerinin biraz eşyasından başlayan ışıltıları saç ucuna kadar uzatabilirsiniz.

Kimsede olmayan sadece sizde olmasını istediğiniz bir bayan istiyorsanız kahverengi saça kızıl balyaj yaparak fark yaratabilirsiniz.

Koyu kahverengi saça balyaj düşünüyorsanız aslında çok şanslısınız. Çünkü kahverengi saçlara hemen hemen tüm renklerde balyaj rengi yakışmaktadır. Koyu kahverengi saçlara hangi renk balyaj sorusunda en sık tercih edilen renk saçların üst kısımlarına koyu saç uçlarına açık sarı tonlarında balyaj rengi yaptırmak gelmektedir.

Kahverengi saç balyaj

Koyu kahverengi saç balyaj

Koyu kahverengi saça doğal balyaj uygulaması için ise bal sarısı rengi öneriyoruz. Koyu sarı veya bal rengi balyaj uygulaması ile yüz hatlarınız çok daha estetik ve güzel görünecektir. Eğer sıcak tonlarda balyaj ten renginiz ile uyum sağlamıyor ise soğuk tonlar da baler uygulaması yaptırmanızı öneriyoruz.

Koyu kahverengi saça soğuk tonda balyaj uygulaması için küllü kumral balyajı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Küllü kumral balyaj kahverengi saçlarda mükemmel durmaktadır. Doğal görünümlü baygın balyaj uygulaması yapmak istiyorsanız  kahve saçın üzerine küllü balyaj uygulaması yaptığımızı kesinlikle öneriyoruz.

Koyu Kahverengi Saça Mor Balyaj

Mor balyaj, son dönemlerin en sık kullanılan balyaj renkleri arasında yer almaktadır. saçın tamamına mor balyaj yaptırmaya cesaret edemeyenlerdenseniz saç uçlarına mor balyaj yaptırarak tarz saç renklerine sahip olabilirsiniz.

Koyu kahverengi saça mor balyaj

Koyu kahverengi saça mor balyaj

Klasik saç renklerinden sıkıldıysanız ve dikkat çekici saç ışıltıları istiyorsanız mor balyaj uygulaması ile bunu sağlayabilirsiniz.

Kahverengi Saça Hangi Renk Yakışır?

Koyu kahve saça ışıltı ve balyaj renkleri sınırsız renk seçeneği sunmaktadır. Birkaç tanesinden bahsedecek olursak; Koyu kahverengi saça sarı balyaj, platin bayaj, mor balyaj, gri balyaj, mavi balyaj, kızıl balyaj, karamel balyaj,pembe balyaj, yeşil balyaj en çok tercih edilen balyaj renkleri arasında yer almaktadır.

Koyu kahverengi saça ışıltı istiyorsanız bu renkler arasından seçimler yapabileceğiniz gibi kahverengi saça yakışan renkler arasında da seçimler yapabilirsiniz.

Koyu kahverengi saçın tuval gibi olduğunu ve birçok rengi üzerinde mükemmel sunacağını unutmayın.

Aşağıdaki resim galerisinde koyu kahverengi saça yakışan balyaj renkleri hakkında derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla detaya göz atabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kahve Rengi Saça Ne Renk Balyaj

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu