Tarz Kadın

Kahverengi Saça Hangi Renk Balyaj Gider

02.12.2020
101
Kahverengi Saça Hangi Renk Balyaj Gider

Kahverengi saça hangi renk balyaj gider başlıklı yazımızda günden güne moda dünyası tarafından artarak devam eden balyaj modasından bahsetmek istiyoruz. Biliyorsunuz saçların aralıklarla paketleme ve bu paketleme sırasında saçlara ışıltılar atılmasına balyaj denilmektedir.

Son yıllarda  moda olan ve sıklıkla tercih edilen doğal ve ışıltılı balyaj dikkat çekmektedir. Her renk için farklı renklerde balyaj uygulaması yapılmaktadır. Bugün sizlere kahverengi saça hangi renk balyaj sorusunun cevabını vereceğiz.

Kahverengi Saça Hangi Renk Balyaj Gider

Balyaj, klasik renklerin dışına çıkıldığı zaman çok daha etkili sonuçlar vermektedir. Dikkat çekici balyaj modelleri arasından seçim yapmak istiyorsanız farklı renk seçeneklerine şans vermelisiniz.

Kahve saça bal rengi balyaj kimlere yakışır

Kahve saça bal rengi balyaj kimlere yakışır

Koyu kahverengi saçlarda açık renkli balyaj modelleri çok hoş ve doğal görünmeyecektir. Bu nedenle koyu kahve saça balyaj yaparken doğal görünmek için karamel balyaj kullanmalısınız. Karamel balyaj uygulaması sırasında saç diplerinin biraz eşyasından başlayan ışıltıları saç ucuna kadar uzatabilirsiniz.

Kimsede olmayan sadece sizde olmasını istediğiniz bir bayan istiyorsanız kahverengi saça kızıl balyaj yaparak fark yaratabilirsiniz.

Kahverengi saça balyaj düşünüyorsanız aslında çok şanslısınız. Çünkü kahverengi saçlara hemen hemen tüm renklerde balyaj rengi yakışmaktadır. Kahverengi saçlara hangi renk balyaj sorusunda en sık tercih edilen renk saçların üst kısımlarına koyu saç uçlarına açık sarı tonlarında balyaj rengi yaptırmak gelmektedir.

Kahverengi saç balyaj

Kahverengi saç balyaj

Kahverengi saça doğal balyaj uygulaması için ise bal sarısı rengi öneriyoruz. Koyu sarı veya bal rengi balyaj uygulaması ile yüz hatlarınız çok daha estetik ve güzel görünecektir. Eğer sıcak tonlarda balyaj ten renginiz ile uyum sağlamıyor ise soğuk tonlar da baler uygulaması yaptırmanızı öneriyoruz.

Kahverengi saça soğuk tonda balyaj uygulaması için küllü kumral balyajı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Küllü kumral balyaj kahverengi saçlarda mükemmel durmaktadır. Doğal görünümlü baygın balyaj uygulaması yapmak istiyorsanız  kahve saçın üzerine küllü balyaj uygulaması yaptığımızı kesinlikle öneriyoruz.

Kahverengi saça balyaj hakkında derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla detaya göz atabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kahve Rengi Saça Ne Renk Balyaj

 

Bir önceki makalemiz olan Saçta Işıltı başlıklı yazımızda Saçta Işıltı ve siyah saça ışıltı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu