Tarz Kadın

Saç Örgü Modelleri Yapımı 2020-2021

19.02.2020
1.130
Saç Örgü Modelleri Yapımı 2020-2021

Saç örgü modelleri yapımı ile karşınızdayız. Kolay saç örgüleri ile daha şık ve bakımlı görünmek ister misiniz? O halde sizlerle paylaşacağımız saç örgü modelleri ile saçlarınıza kolaylıkla şekil verebilirsiniz. Pratik saç örgüleri için sizlere iyi fikirlerimiz var. İşte 2020 de trend olacak saç örgü modelleri ve yapılışları…

Saç Örgü Modelleri Yapımı

2020 saç örgü modelleri ile dışarıya çıktığınızda şık, ve doğal olduğunuz kadar da havalı olacaksınız. Evde kolay saç örgüleri ile hiç zorlanmadan saçlarınıza şık örgüler yapabilirsiniz.

Taç Örgü Saç

Saçlarınızın derli toplu ama göz alıcı örgüye sahip olmasını istiyorsanız taç örgü saç tam da size göre diyebiliriz. Saçlarınızın bir kenarından bir miktar saç alarak yuvarlak bir şekilde örün, örgü kafanızın etrafını saracak şekilde olacak.

Taç örgü saç modelleri

Bu şekilde iki ya da üç sıra örebileceğiniz gibi sadece her iki yandan alınan tutamı arkada da bitirebilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Nişan İçin Saç Modelleri 2020

İki Yandan Örgü Nasıl Yapılır?

Saçları ortadan ayırarak sıkıca lastik ile bağlayın. Aşağıda kalan kısımları örerek toka ile tutturun.

Balık Sırtı Saç Örgüsü Nasıl Yapılır?

Balık sırtı saç örgüsü modelleri yapımı son derece kolaydır. Balık sırtı saç örgüsü yapmadan önce mutlaka saçlarınızı nemli hale getirmelisiniz. Bu işlem saçlarınızın sıkı ve düz örgülü olmasını sağlar.

İkili yan örgü

Görseldeki yolları izleyerek kolay balık sırtı örgü yapabilirsiniz.

Boksör Örgüsü Nasıl Yapılır?

Saçları ortadan ayırdıktan sonra ilk tarafın ön kısımlarından saç uçlarına kadar örerek saç örgü yapma şeklidir.

 

Boksör örgüsü saç yapılışı

Hollanda Örgüsü Topuz

Saçları ikiye ayırın. Arka kısmından, yani saçların diplerinden başlayarak tepe noktasına kadar örün. Kalan saçları tepe kısmında toka ile topuz şekli verin. İkinci tarafı da aynı yapın.

Hollanda Örgüsü Topuz

Ardından iki tarafın tepe kısmında saçları birleştirerek topuz şekli verin.

Balık Kılçığı Örgüsü Yapımı

Saçları ikiye ayırıyoruz. İki tarafını elimizle tutuyoruz. Sağ taraftan ince bir tutam alarak ortaya getiriyoruz, soldan bir tutam alarak ortaya getiriyoruz. Bu işlemi saç diplerine kadar yapıyoruz.

Balık kılçığı nasıl örülür

Balık kılçığı saç örgüsü ile yandan ikili balık kılçığı örgü, üstten balık kılçığı örgü gibi farklı seçeneklerde yapılabilir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Günlük Saç Modelleri Kolay Ve Güzel

Kolay Örgü Topuz

Saçları arkaya alarak dip kısmından örmeye başlayın.

Kolay örgü topuz

Örme işlemi sonrasında kendi etrafında dolayarak topuz şekli verin.  Dilerseniz önlerden minik tutamlar çıkartarak dağınık topuz şekli verin.

Deniz Kızı Örgüsü

Deniz kızı örgüsü yapımı da son derece kolaydır. Tabi bir o kadar da şık. Saçlarınızı arkaya doğru tarayın. Tepe kısmından bir tutam alarak örgüye başlayın.

Deniz kızı saç örgüsü

Ardından her iki yandan tutamlar alarak örgüye dahil ederek deniz kızı örgü modelini tamamlayın.

Maşalı Saç Örgü Modelleri

Dikkat çeken çok beğenilen saç örgü modelleri arasında yer alan maşalı şelale örgüsü ile özel gün ve gecelerinizde bile kullanacağınız bir saç örgü modeline sahip olabilirsiniz.

Maşalı saç örgüleri

Aşağıda 2020 -2021 saç örgü modelleri ve yapılışları resim galerisini inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: En Güzel Saç Örgüleri

 

Bir önceki makalemiz olan Ombre Modelleri, Renkleri Ve Fiyatları-Dev İnceleme başlıklı yazımızda Ombre fiyatları, Ombre modelleri ve Ombre Nedir? Nasıl Yapılır? 2019-2020 Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu