Tarz Kadın

Nişan Ayakkabısı Modelleri 2022-2023

15.11.2021
1.776
Nişan Ayakkabısı Modelleri 2022-2023

Bu senenin nişan Ayakkabısı kadın modelleri ile nişanlık kombinleriniz ile çok daha etkili görünüm sunacaksınız. Nişan ayakkabı modelleri seçimi sırasında ayakkabının şıklığı kadar rahat olması da önemlidir. Nisan ayakkabisi gün boyu ayağınızda olacağından yanlış ayakkabı seçmeniz halinde gecenin sonunda kendinizi ayakkabınızı çıkarmış halde bulabilirsiniz.

Gece boyu en mutlu gününüzde rahat etmeniz sağlıklı adımlar atmanız için nişanlık ayakkabı modelleri arasından ayağınıza en uygun modeli seçmeye gayret etmelisiniz. Denemeden ayakkabı almamalısınız. Genelde herkesin bir ayak numarası vardır ancak bazı ayakkabıların kalıpları farklı olabileceğinden riske atılmamalıdır. Seçeceğiniz ayakkabı rahat olmalı, yumuşak olmalı, ortopedik olmalı ve kaliteli malzemeden yapılmış olmalıdır.

yeni moda nişan ayakkabıları

yeni moda nişan ayakkabıları

Nişan Ayakkabısı Modelleri

Nişan ayakkabı modelleri seçerken nelere dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz nişan ayakkabı modeli rahat ve sağlıklı olmasına dikkat etmelisiniz.Bu nedenle aşırı sıkan ve çok yüksek topuklu ayakkabılardan uzak durmalısınız. Platform topuk nişan ayakkabıları veya dolgu topuk nişan ayakkabısı ile daha rahat bir gece geçirebilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒ Sade Nişan Elbiseleri Nasıl Kombin Edilir?

Sert deriden yapılmış kalitesiz ayakkabılardan uzak durmalısınız. Örneğin gündelik yaşamınızda topuklu ayakkabı giymeye alışık değilseniz aşırı yüksek topuklardan kaçınmalısınız. Bu durum ayaklarınızdan başlayıp tüm vücudunuza doğru bir ağrı ve rahatsızlık hissi verecektir.

nişanlık ayakkabı modelleri

nişanlık ayakkabı modelleri

Nişanlık Ayakkabı Modelleri 

Nişanlık altına ayakkabı modelleri alırken ayakkabının ayağınızı vurmamasına dikkat etmelisiniz. Ayakkabı vurmaları her kadının başına gelmiştir, bunun önüne geçebilmek için nişan gecenizden önce birkaç saat ayağınıza giyip yürümeniz faydalı olacaktır.

İlk kez giydiğinizde ayağınızı sıktığı hissi uyanıyorsa kesinlikle sonradan açılacağını düşünüp denediğiniz ayakkabıyı almayınız. Özellikle rugan ayakkabılar hiç açılma yapmayacaktır. Kaliteli bir deri ise diğer ayakkabı türlerinde de açılma olmayacaktır.

Nişan Ayakkabısı Modelleri 2022-2023

Nişanlık ayakkabı modelleri 2022 seçenekleri arasında bu yıl da stiletto ayakkabılar öne çıkmaktadır. Taşlı nişan ayakkabı seçenekleri nişan elbiseleri ile en çok kullanılan modelleri arasında yer almaktadır. Gri nişan ayakkabısı ise en çok kullanılan nisan ayakkabı rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yeni çıkan nişan ayakkabısı

Hangi Nişanlığa Hangi Ayakkabı

Örneğin beyaz bir abiye giymeyi planlıyorsunuz altına tam uyum sağlaması için beyaz abiye altına beyaz yüksek topuklu ayakkabı seçebileceğiniz gibi kırmızı parlak bir ayakkabı da seçebilirsiniz. Bu şekilde kırmızı ayakkabınızla elbisenizi patlatmış olacaksınız.

Kısa boylu kadınların yüksek topuklu ayakkabıları tercih etmesi doğru olacaktır. Ancak boyu boyunuza denk olsun dediğiniz eşinizle de bu konuyu konuşmalısınız.

Ayakkabınızı seçtiğiniz elbisenize göre bir ton koyu seçmelisiniz. Bu şekilde ayakkabınızın varlığı daha ön plana çıkacak ve göz dolduracaktır.

Bilekten bağlamalı ayakkabılar, dolgu topuk nişan ayakkabısı ve stiletto ayakkabılar, nişan için ayakkabı modelleri de bu yılın modasını oluşturacaktır.

Nişanlık abiye için ayakkabı modelleri arasına alabileceğiniz bilekten bağlamalı, desenli, ucu açık, kapalı, topuğu detaylandırılmış, rugan, süet ve mat deri ayakkabıları da seçebilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒ Evde Nişan Kıyafetleri Ve Elbiseleri

Nişanlık altına ayakkabı renkleri bebe mavisi,mavisi, toz pembe, gri, pudra, ten rengi, nude renk, dore gibi renkleri yaz renkleri olarak tercih edebilirsiniz.

nişanlık ayakkabı modelleri seçimi

Nişanlık Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

  • Nisan ayakkabı modelleri denerken kesinlikle ayakta denemelisiniz, oturarak giyerseniz yanlış tercihler yapabilirsiniz.
  • Nişan ayakkabısını tek ayakta deneme yapmak yerine her iki ayağınıza da giymeli ve yürümelisiniz.
  • “Ayakkabı nasıl olsa açılır ayağımın şeklini alır” şeklinde düşünüp ayağınızı sıkan ayakkabıları almayınız. Ayakkabı açılana kadar zaten nişan geceniz bitecek ve siz yaşadığınız acıyla kalacaksınız.
  • Nisan ayakkabı modelleri olarak nefes alan deri ayakkabılar en sağlıklı seçenek olacaktır.
  • Nişanlık ayakkabı modelleri seçerken eğer kış düğünü yapacaksanız giyeceğiniz çorabın kalınlığını da göz önünde bulundurmalısınız.
  • Seçeceğiniz ayakkabının hafif olması da rahatlığınız açısından önemli olacaktır.
  • Yüksek topuklu ayakkabı giymeniz gerekiyorsa platform desteği olan ayakkabıları tercih etmelisiniz. Platform ayakkabılar her zaman diğer ayakkabı modellerine göre daha rahat olacaktır. Dolgu topuk veya platform topuk ince yüksek topuklu ayakkabı gibi olmayacaklardır, ayaklarınızı gece boyu rahat ettireceklerdir.

Resim Galerisi: 2022-2023 Nişanlık Ayakkabıları- Nişan Ayakkabısı Bayan

Bir önceki makalemiz olan 2023 Nişan Elbiseleri (yeni modellerle) başlıklı yazımızda En Güzel Nişan Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu