Tarz Kadın

Nişan Ayakkabısı Modelleri 2020

24.01.2020
327
Nişan Ayakkabısı Modelleri 2020

Nişan Ayakkabısı: Ayakkabı seçimi her durumda önemli bir faktör olmuştur. Özellikle özel günleriniz için seçtiğiniz ayakkabıların anlamı sizin için elbette daha önemli olacaktır. Gün boyu ayağınızda olacağından kötü ve rahatsız bir ayakkabı seçmeniz halinde gecenin sonunda kendinizi ayakkabınızı çıkarmış halde bulabilirsiniz.

Gece boyu en mutlu gününüzde rahat etmeniz sağlıklı adımlar atmanız için nişanlık ayakkabı modelleri arasından ayağınıza en uygun modeli seçmeye gayret etmelisiniz. Denemeden ayakkabı almamalısınız. Genelde herkesin bir ayak numarası vardır ancak bazı ayakkabıların kalıpları farklı olabileceğinden riske atılmamalıdır. Seçeceğiniz ayakkabı rahat olmalı, yumuşak olmalı ve kaliteli malzemeden yapılmış olmalıdır.

Yeni moda nişan ayakkabıları

Nişan Ayakkabısı Modelleri

En başta seçeceğiniz nişan ayakkabısı modeli rahat ve sağlıklı olmasına dikkat etmelisiniz.

Nişan gecenizde  saatlerce üstünde duracağınız ve dinlenmeye bile fırsat bulamayacağınız dakikalarda ayakkabınızın yumuşak ve rahatsız edici olmaması büyük önem taşımaktadır.

Sert deriden yapılmış kalitesiz ayakkabılardan uzak durmalısınız. Örneğin gündelik yaşamınızda topuklu ayakkabı giymeye alışık değilseniz aşırı yüksek topuklardan kaçınmalısınız. Bu durum ayaklarınızdan başlayıp tüm vücudunuza doğru bir rahatsızlık hissi verecektir.

nişanlık ayakkabı modelleri

Nişanlık Ayakkabı Modelleri 

Nişanlık ayakkabı modelleri alırken ayakkabı vurmasına dikkat etmelisiniz. Ayakkabı vurmaları her kadının başına gelmiştir, bunun önüne geçebilmek için nişan gecenizden önce birkaç saat ayağınıza giyip yürümeniz faydalı olacaktır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2019 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri Nelerdir?

İlk kez giydiğinizde ayağınızı sıktığı hissi uyanıyorsa kesinlikle sonradan açılacağını düşünüp denediğiniz ayakkabıyı almayınız. Özellikle rugan ayakkabılar hiç açılma yapmayacaktır. Kaliteli bir deri ise diğer ayakkabı türlerinde de açılma olmayacaktır. Riske atmayınız!

Nişan Ayakkabısı Modelleri 2020

Nişanlık ayakkabı modelleri 2020 arasında bu yıl oldukça çok revaçta olan ve yıllar geçse de modası geçmeyecek olan yüksek topuklar…

Yeni çıkan nişan ayakkabısı

Hangi Nişanlığa Hangi Ayakkabı

Örneğin beyaz bir abiye giymeyi planlıyorsunuz altına tam uyum sağlaması için beyaz yüksek topuklu ayakkabı seçebileceğiniz gibi kırmızı parlak bir ayakkabı da seçebilirsiniz. Bu şekilde kırmızı ayakkabınızla elbisenizi patlatmış olacaksınız.

Kısa boylu kadınların yüksek topuklu ayakkabıları tercih etmesi doğru olacaktır. Ancak boyu boyunuza denk olsun dediğiniz eşinizle de bu konuyu konuşmalısınız.

Ayakkabınızı seçtiğiniz elbisenize göre bir ton koyu seçmelisiniz. Bu şekilde ayakkabınızın varlığı daha ön plana çıkacak ve göz dolduracaktır.

Bilekten bağlamalı ayakkabılar, dolgu topuk nişan ayakkabısı, nişan topuklu ayakkabı modelleri de bu yılın modasını oluşturacaktır.

Nişanlık abiye için ayakkabı modelleri arasına alabileceğiniz bilekten bağlamalı, desenli, ucu açık, kapalı, topuğu detaylandırılmış, rugan, süet ve mat deri ayakkabıları seçebilirsiniz. Modelinin önemli olduğu gibi renginin ve topuğun boyunun da büyük önem arz ettiğini unutmayınız.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2020-2021 Kına Gecesi Elbiseleri (abiye ve bindallı)

Fuşya, saks mavisi, pembe, dore gibi renkleri yaz renkleri olarak tercih edebilirsiniz.

nişanlık ayakkabı modelleri seçimi

Nişanlık Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

  • Ayakkabıyı denerken kesinlikle ayakta denemelisiniz, oturarak giyerseniz yanlış tercihler yapabilirsiniz.
  • Tek ayakta deneme yapmak oldukça yanlıştır. Her iki ayağınıza da giymeli ve yürümelisiniz.
  • Ayakkabı nasıl olsa açılır ayağımın şeklini alır şeklinde düşünüp ayağınızı sıkan ayakkabıları almayınız. Ayakkabı açılama kadar zaten nişan geceniz bitecek ve siz yaşadığınız acıyla kalacaksınızdır.
  • Seçeceğiniz ayakkabının deri olması mühimdir.
  • Nişanlık ayakkabı modelleri seçerken eğer kış düğünü yapacaksanız giyeceğiniz çorabın kalınlığını da göz önünde bulundurmalısınız.
  • Seçeceğiniz ayakkabının hafif olması da rahatlığınız açısından önemli olacaktır.
  • Yüksek topuklu ayakkabı giymeniz gerekiyorsa platform desteği olan ayakkabıları tercih etmelisiniz. Platform ayakkabılar her zaman diğer ayakkabı modellerine göre daha rahat olacaktır. Bir klasik topuklu ayakkabı gibi olmayacaklardır, ayaklarınızı gece boyu rahat ettireceklerdir.

Resim Galerisi: 2020 Nişanlık Ayakkabıları- Nişan Ayakkabısı Bayan

Bir önceki makalemiz olan Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları başlıklı yazımızda 2017 gelinlik fiyatları araştırması, gelinlik fiyatları ve Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu