Modern Erkek Saç Modelleri -Yeni Stiller

05.12.2023
340
Modern Erkek Saç Modelleri -Yeni Stiller

Modern erkek saç modelleri başlıklı yazımızda erkek için modern saç kesim modellerii bilgileri vereceğiz. Erkek modern saç kesimleri öncesinde tarzını ve karakterini yansıtan modeller seçmelisiniz. Böylece daha karizmatik ve daha çekici görünebilirsiniz. Bunun için saç uzunluğu, hacmi, şekli ve rengi önemlidir. Gelin şimdi bu senenin modern kısa saç modelleri erkek stilleri nelermiş birlikte görelim. Uzun ve orta uzunlukta modern saçlar da sizleri bekliyor.

Modern Erkek Saç Modelleri Nelerdir?

Modern erkek saç modelleri seçmeden önce en önemlisi yüz tipini öğrenmektir. Erkeğe yakışan saç modellerini de seçmeden önce öncelikle yüz tipini belirlemelisiniz. Yüz tipi bilgisi olmadan güncel erkek saç modelleri yapamazsınız. Bu nedenle yüz tipini öğrendikten sonra yüz tipine uygun saç modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Aslında modern saç kesimleri için de bu böyledir.

Modern Erkek Uzun Saç Modelleri

Bu senenin modern Erkek Uzun Saç

Modern Kısa Saç Modellerii | Erkek

Modern kısa saç modelleri erkekler için karizmatik gösteren kolay ve pratik modeller içermektedir. Daha az bakımla daha düzenli görünebileceğiniz modern kısa saç modelleri elbette vardır. Erkek için kısa saç kesimi yapılmadan önce yüz şekline ve saç tipine uygun modellere karar vermelisiniz. Örneğin yuvarlak yüz şekline sahip erkekler yüzü daha uzun gösterecek saç modelleri yapmalıdır. Bunun için saçların üst kısmını daha uzun yanları daha kısa bırakabilirler. Saç stilleri erkek kesimleri arasından seçim yaparken bu yolu izlemeniz gerekmektedir.

Düz, ince ve hacimsiz saçlara sahip olanlar katlı saç modelleri kullanabilirler. Erkek için modern kısa saç modeli arasında buzz cut saç, fade, pompadour, crew cut saç modeli vardır. Modeller arasında yüz şekline uygun stilleri seçebilirsiniz.

Kısa Erkek Saç Modelleri: Tüm Yüz tipi Seçenekleri İle Başlıklı yazımızda kısa saç modellerinin farklı çeşitlerini nasıl yapabileceğinizi bulabilirsiniz.

Modern Erkek Orta Uzunlukta Saç Stilleri

Orta uzunlukta saçlar, erkekler için daha fazla  saç modeli seçeneği sunmaktadır. Erkekler özellikle orta uzunlukta saçlarla hem klasik hem modern tarzlar yapabilirler.

Örnekler arasında, dalgalı saçları doğal görünümde bırakma veya köpük ile yüz şeklinize uygun şekillendirme ilk sıralardadır. Bunun için klasik kesim saçları modern bir şekilde şekillendirebilirsiniz. Bunu saç jölesi veya saç şekillendirici ile sağlayabilirsiniz. Ayrıca yanları kısa erkek saç stilleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Dalgalı Saç Modelleri Erkek Stilleri-Yeni Sezon Başlıklı yazımızdan dalgalı erkek sac modellerini inceleyebilirsiniz.

Orta uzunlukta düz saçlara sahip olan erkekler ise katlı saç kesimi kullanabilirler. Ayrıca subay tıraşı da düz saçlar için iyi bir seçim olacaktır.

modern kısa saç modelleri erkek

modern kısa saç modelleri erkek

Erkekler için orta uzunlukta modern saç kesimleri için tüm saç tiplerini kullanabilirsiniz. Örneğin kıvırcık saçları doğal halinde bırakarak, düz saçları arkaya doğru veya yana doğru tarayarak kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm saç tiplerinde yanları sıfır tepe kısmını uzun kullanabilirsiniz. Bu saç modelinde tepedeki saçları bağlayarak kullanmanız daha doğru olacaktır.

Modern Erkek Uzun Saç Stilleri

Erkekler için en iddialı ve cesur saçlar uzun saç modelleridir. Uzun saçlarda en önemli ayrınıza kişiye özel olmasıdır. Çünkü saç rengine ve saç dokusuna göre farklı modeller kullanılmaktadır. Sizler için modern uzun saç modelleri arasında topuz ve at kuyruğu saç modeli vardır. Ayrıca rastalı erkek saç modeli, erkek saç örgü modeli de bu senenin modern erkek saç modeli arasında yer almaktadır.

Uzun Saç Kesimleri Erkek Başlıklı yazımızda yılın en popüler uzun saç modellerini inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Modern Saç Kesimleri-Erkek

Bir önceki makalemiz olan Erkek Kapri Kombinleri - Şık Stiller başlıklı yazımızda Erkek kapri kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu