Tarz Kadın

Dalgalı Saç Modelleri Erkek-Yeni Sezon

17.12.2019
633
Dalgalı Saç Modelleri Erkek-Yeni Sezon

Dalgalı Saç Modelleri Erkek; Dalgalı erkek saç modeli en kolay şekil alan, hacimli ve dolu dolu duran saç olarak karşımıza çıkmaktadır. Dalgalı saçlara sahipseniz çok şanslısınız.

Çok acil zamanlarda elinizle şöyle bir düzelterek bile şıklığı yakalayabilirsiniz. Ancak çok daha iyi bir görünüm için tüyolara ihtiyacınız varsa yazımızı inceleyerek daha muhteşem görünebilirsiniz. Dalgalı erkek saçı deniz tuzu spreyi, pomat ve diğer saç ürünleri ile şekillendirilebilir.

Dalgalı Saç Modelleri Erkek

Dalgalı erkek saçlarına sahip erkeklerin sayısı çok da fazla değil. Dalgalı uzun saç erkek, dalgalı kısa saç erkek modeli, kalın telli dalgalı saç modelleri gibi saçlara değineceğiz.

Erkek dalgalı kısa saç

Dalgalı Erkek Saçı- Dalgalı Kısa Saç Modeli Erkek

Dalgalı kısa saç modeli olarak kenarlarını kulak hizasından şakak hizasına kadar sıfır kestirdikten sonra üst kısımları uzun bırakabilirsiniz. Bu şekilde saçların üst kısımları hacimli ve kabarık olacaktır bu da şıklığınızı artıran en büyük etkendir.  Bütün yüz şekillerine yakışan bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Kulak hizasından şakaklara kadar (low faded) kısa saçları yandan ayırarak farklı bir görünüm ile tarz olabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Saks Mavisi Pantolon Kombinleri Erkek

Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Dalgalı uzun saçlara şekil vermek oldukça kolay diyebiliriz. Hareketli, hacimli, canlı dalgalı saçlar orta uzunlukta saçlarla ve omuz hizasında saçlarla mümkündür. Dalgalı uzun erkek saçları geriye doğru tarayarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Dalgalı uzun saç erkek

Keskin yüz hatlarına sahip erkekler yüz ifadelerini yumuşatmak için orta boy dalgalı saç modellerini tercih etmelisiniz. Dalgalı saçları şekillendirme için köpük kullanabilirsiniz.

Undercut Erkek Saç Modelleri

Dalgalı saç modeli arasında olan undercut saç modeli hipstervari bir görüntü isteyenlerin tercihi olacaktır. Undercut saç modelinde saçların ön kısmı uzun olmalıdır. Dalgalı saç erkek modellerinde kararsız iseniz undercut saç denemelisiniz.

Undercut saç erkek modeli

Mohawk Erkek Saç Modelleri

Mohawk saç modelleri erkek kullanıcılar tarafından oldukça popüler kabul edilmektedir. Kulak hizasından itibaren kısa üst kısımlar ve önler daha uzundur. Mohawk saç modelleri şık ve modern erkek saç kesimleri arasında ilk sıralardadır.

Mohawk dalgalı erkek saç

Kalın telli dalgalı erkek saç modeli arasında ise yanları kısa önleri uzun erkek saç kesimleri veya uzun saç modellerini tercih edebilirsiniz. Aşağıda sizler için derlediğimiz erkek dalgalı saç modelleri resim galerisini inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Siyah Pantolon Üzerine Hangi Renk Gömlek Giyilir?Erkek

Resim Galerisi: Dalgalı Saç Erkek

 

 

Bir önceki makalemiz olan Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek başlıklı yazımızda haki pantolon kombinleri erkek ve Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu