Mini Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

01.02.2022
2.036
Mini Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Mini elbise altına nasıl ayakkabı giyilir sorusunun cevabı yazlık mini elbise kombinleri ve kışlık mini elbise kombinleri yapmayı sevenlerin en çok merak ettiği cevaplar arasında yer almaktadır. Mini elbise kombinleri birçok ortamda tarz ve rahat kombinler yapmaya olanak tanımaktadır.

Kısa elbise altına nasıl ayakkabı giyilir sorusunda gideceğiniz ortam, elbise rengi ve mevsim belirleyici rol oynamaktadır.

Mini Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Günümüzde mini elbise kombinleri ile en çok tercih edilen ayakkabı modelleri spor ayakkabıları olarak karşımıza çıkmaktadır. Mini elbiseyi ofis kombini veya resmi kıyafet kombini olarak yapılmayacaksa spor ayakkabı modelleri ile hem şık, hem de rahat mini elbise kombini yapmış olursunuz.

Kısa elbise altına nasıl ayakkabı giyilir

Kısa elbise altına nasıl ayakkabı giyilir

Mini elbise altına ayakkabı modelleri arasından platform ayakkabı, ucu açık ayakkabı, rugan ayakkabı, yılan derisi ayakkabı, bootie, makosen, babet veya nubuk ayakkabı kullanılabilir.

Mini elbisenin altına stiletto, bilekten bağlamalı sandalet, blok topuk ayakkabı veya platform ayakkabı da kullanılmaktadır.

Elbiselerin altına nasıl ayakkabı giyilir sorusunda elbise boyu kısaldıkça ayakkabı topuğunun yükseldiğini görmekteyiz. Mini elbise  ayakkabı kombinleri yapılırken yüksek topuklu ayakkabılar şıklığınızı ve zarafetinizi üst seviyelere taşıyacaktır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Mini Elbise Modelleri Ve Kombinleri

Kışlık Mini Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Mini elbise kış kombinleri yapılırken kalın çoraplar, bootie botlar, dizüstü çorap çizmeler veya bilek boy botlar kullanılarak tarz mini elbise kombinleri yapılabilir.

kışlık Kısa elbise altına nasıl ayakkabı giyilir

kışlık Kısa elbise altına nasıl ayakkabı giyilir

Dizüstü çizme mini elbise kombini katılacağınız bir davette veya akşam yemeğinde kullanabileceğiniz gibi ofis kombinlerinde de kullanabilirsiniz.

Mini elbise altına bootie botları dizüstü çorap modelleri ile birleştirdiğimiz zaman hem tarz, hem de stil sahibi olduğunuzu gösteren kombinler yapabilirsiniz.

Kışın yapılan mini elbise kombinlerinde mini elbise üstüne giyilecek kombin parçası mini elbise ayakkabı kombinlerinde de önem arz etmektedir.

Mini elbise deri ceket kombinlerinde-mini elbise ince topuk bootie bot, mini elbise bomber ceket kombinlerinde-mini elbise spor ayakkabı kombini yapabilirsiniz. Mini elbise uzun hırka kombinlerinde ise mini elbise postal bot kombin yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resimleri resimde mini elbise ayakkabı kombinleri arasından derlediğimiz görselleri daha fazla detay ve ayrıntı için sizlere sunuyoruz.

Resim Galerisi: Mini Elbise Kombinleri

 

Bir önceki makalemiz olan Kız Çocukları İçin Elbise Modelleri Nasıl Seçilir? başlıklı yazımızda Çocuklar için elbise modelleri ve Çocuklar İçin Elbise Modelleri Nasıl Seçilir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu