Tarz Kadın

Mini Elbise Modelleri

10.02.2020
389
Mini Elbise Modelleri

Mini elbise modelleri; Mini elbiseler hem günlük hayatta hem de gece hayatında tercih edilebilir. Mini elbiselerin doğru kullanımı da çok önem taşımaktadır. Üç tipte mini elbise bulunmaktadır. Vücut tipine göre mini elbise seçimi yapılması ve vücut tipine göre kombin yapılması çok önemlidir.

Mini Elbise Modelleri

Mini elbiseler mini gece elbisesi, mini mezuniyet elbisesi olarak ikiye ayrılmaktadır. Sizde özel günlerinizde mini elbiseler arasından seçimler yapabilirsiniz. İşte, mini elbise modelleri detayları…

Mini Kloş Elbise Modeli

Mini elbise modellerinden bir tanesi de kloş elbiselerdir. Kloş elbiselerin eteği fırfırlı ve havaidir.

Kabarık yapısı olan bu etekler fiziği daha iyi göstermektedir.

Kloş etekler özellikle kalçayı çok güzel göstermektedir.

Mini kloş elbise

Kalçanız büyük olsun, küçük olsun kloş etek tercih ederek kalçanızı çok hoş gösterebilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Bebe Mavisi Elbiseye Hangi Renk Şal?

Mini kloş elbise altına nasıl ayakkabı olur? Mini elbiseler hem platform topuk ayakkabılarla, hem de stilettolarla tercih edilebilir. Ayrıca botlar ve çizmelerde kloş mini elbiseler ile tercih edilebilecek olan elbiselerdir.

 Mini Dar Elbise Modeli

Mini elbise modellerinden bir tanesi de dar mini elbiselerdir. Mini dar elbise kime yakışır? Mini dar elbiseler vücut hatlarını tam anlamıyla ortaya çıkarmaktadır. Bunun için de dar mini elbiseler öyle her yiğidin harcı değildir.

Mini abiye elbise

Dar mini elbiselerin tercih edilmesi için mükemmel ve ince bir fiziğe sahip olmak gerekmektedir. Basenlerinde ve kalçasında fazlası olan bayanlar dar mini elbiselerden uzak kalmalıdır.

Arkası Uzun Önü Kısa Elbise Modeli

Son yılın en trend parçaları arasında arkası uzun önü kısa elbiseler gelmektedir. Tüm mini elbiselerde olduğu gibi arkası uzun önü kısa elbiselerde de bacak tam anlamıyla ortaya çıkmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Ekru Renk Kombinleri Göz Kamaştırıyor

Bacağı ortaya çıkarmasının yanı sıra elbisenin arkası uzun olduğundan dolayı da bir renk üzerinde bacak görülmektedir.

Bunun için bacak detayları daha net ortaya çıkmaktadır. Doğal olarak böyle bir modelin tercih edilmesi için de çok hoş bir fiziğe sahip olunmalıdır.

Arkası uzun önü kısa elbise kime yakışır? Arkası uzun önü kısa elbiseler özellikle uzun bacaklı bayanlar tarafından tercih edilmelidir.

Önü kısa arkası uzun elbise

Mini elbise renkleri 2020 Sezonun en trend mini elbise renkleri her ortamda kullanılabilecek zamansız renklerden oluşmaktadır aslıda. siyah mini elbise modeli, beyaz mini elbise modeli,  bordo mini elbise modeli, mavi mini elbise modeli ve kırmızı mini elbise modeli öne çıkmaktadır.

Aşağıda 2020 mini elbise modeli hakkında derlediğimiz resim galerisini inceleyerek seçimler yapabilir, yorumlarınızı ve sormak istediklerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Resim Galerisi: Mini Elbise

Bir önceki makalemiz olan Tesettür Abiye Modelleri başlıklı yazımızda 2017 tesettürlü abiyeler, kapalı abiye modelleri ve kapalı abiyeler hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu