Kız Çocuk Topuz Saç Modelleri Ve Yapılışı

24.07.2021
2.142
Kız Çocuk Topuz Saç Modelleri Ve Yapılışı

Kız çocuk topuz saç modelleri ve yapılışı kız çocuğu olan her annenin merak ettiği google aramaları arasındadır. Çocuk saç modelleri topuz özellikle sıcak günlerde en çok kullanılan  kız çocuğu saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün sizlere çocuk topuz saç modelleri konusunda bilgiler verecek bu senenin çocuk topuz saç modelleri görselleri paylaşacağız. İşte çocuğunuz için en güzel kız çocuk topuz saç modelleri…

Kız Çocuk Topuz Saç Modelleri Ve Yapılışı – Balerin Topuzu

Topuz Saç Modelleri Çocuk; Balerin topuzu günlük çocuk saç toplama modelleri olarak kullanılabileceği gibi özel günlerde çocuk abiye saç modelleri olarak da kullanılabilir. Balerin topuzu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detay, topuzu aşırı derecede sıkı yaparak çocuklarınızın kafa derisinde ağrıya neden olmamaktır.

Çocuk saç topuz modelleri

Çocuk saç topuz modelleri

Saç Modelleri Çocuk Topuz- Salaş Topuz

Salaş topuz, özellikle ince telli saçlarda sıklıkla tercih edilen saç toplama modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Dağınık topuz olarak da adlandırılan salaş topuz örgülü salaş topuz modelleri olarak da uygulanabilir.

Kız çocuk salaş topuz modelleri topuz modelinde farklılık arayan ve çocuk saç topuzu yaparken çocukların saç diplerine aşırı derecede sıkmak istemeyen annelerin sıklıkla tercih ettiği saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çocuk Saç Topuz Modelleri-İkili Topuz

Çocuk abiye saç modelleri veya çocuk düğün saç modelleri olarak kullanabileceğiniz ikili topuz çocuk saç modelleri özel davetler için en şık saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

En güzel çocuk saç modelleri topuz

En güzel çocuk saç modelleri topuz

İkili topuz, saçların hepsini bir arada toplayamayan açacağınız kısa saç modellerinde kısa saç topuz modelleri çocuk stilleri olarak da sıklıkla kullanılmaktadır.

En Güzel Çocuk Saç Modelleri Topuz- Kahküllü Topuz

Kız çocuklarının şirinliklerine şirinlik katan saç modelleri vardır. Kaküllü topuz modelleri de bu saç modelleri arasında yer almaktadır. Kız çocuğu kısa saç toplama modelleri ve kız çocuğu uzun saç toplama modelleri olarak kahküllü saç toplama topuz modelleri her türlü ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kız Çocuk Topuz Saç Modelleri- Ense Topuz

Ense topuzu, yetişkinlerde ve çocuklarda tercih edilen topuz modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle özel davetlerde çocuk abiye saç modeli olarak da sıklıkla tercih edilen ense topuzu ile çocuklarınız hem rahat hem şık olacaktır.

Ense topuzunu, sıkı ense topuzu şeklinde yapabileceğiniz gibi kız çocuk dağınık topuz saç modelleri olarak da uygulayabilirsiniz.

Saç Modelleri Çocuk Topuz- Burgulu Topuz

Orta boy çocuk saç topuzu modeli, kısa saç çocuk saç topuz modeli ve uzun saç çocuk saç topuzu modeli olarak karşımıza çıkan saç modelleri arasında burgulu topuz da bulunmaktadır.

Burgulu saç topuzu klasik saç topuzlarından sıkılanların ve örgülü çocuk saç topuzu ile de uğraşmak istemeyenlerin kolay çocuk saç topuz olarak başvurdukları  topuz modelleri arasında yer almaktadır.

İkili saç topuzu veya tekli topuz şeklinde uygulanan burgulu topuz modelini, kahküllü veya kahkülsüz versiyonları ile kullanabilirsiniz. Okul saç modeli, abiye saç modeli, günlük çocuk saç modeli olarak kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde çocuk saç topuz modelleri arasından en sık kullanılan modellerden oluşan görseller sunuyoruz. Daha fazla fikir için görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Çocuk Topuz Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu