Tarz Kadın

Kısa Sarı Saç Modelleri Ve Kesimleri

28.08.2021
1.908
Kısa Sarı Saç Modelleri Ve Kesimleri

Kısa sarı saç modelleri ve kesimleri başlıklı yazımızda kısa sarı saç modelleri arasında yer alan sarı küt saç modelleri bilgileri vereceğiz. Ayrıca dalgalı sarı küt saç modelleri, kıvırcık sarı küt saç modelleri detayları vereceğiz. Sarı saç bakımı zor olsa da, dikkat çekici görünüme sahip olduğundan bayanların ve hatta erkeklerin en çok sevdiği saç renkleri arasında yer almaktadır.

Kısa Sarı Saç Modelleri Ve Kesimleri Nelerdir?

Sarı saça sahipseniz yapabileceğiniz pek çok farklı modelinde olduğunu söyleyebiliriz. Sarı saçlarınız için düşebileceğiniz birçok farklı model var. Fakat bu modeller içerisinde yüz hattına yakışan sarı saç modelleri tercih etmelisiniz.

sarı boyalı saç modelleri

sarı boyalı saç modelleri

Yüz tipine göre sarı saç modelleri ile hem uzun hem de kısa saç kesimine uygun, fark yaratacak tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu senenin iddialı kısa saç modelleri arasında sarı saç modelleri hangisi olduğunu merak ediyorsanız gelin birlikte göz atalım.

Sarı Küt Saç Modelleri

Küt saç kesimi, sarı saç rengine oldukça fazla yakışmaktadır. Bu nedenle sarı kısa saç modelleri denilince akla ilk olarak küt sarı saç modelleri gelmektedir.

Klasik saç modellerinden sıkıldıysanız ve farklı ve dikkat çekici saç modeli arıyorsanız, en kısa zamanda yapmanız gereken ise küt saç kesimine başvurmanız olacaktır. Küt saç kesimi, sarı saçların en güzel ve göz alıcı şekilde ortay çıkmasını sağlamaktadır.

Sarı küt saçları çok daha iddialı göstermek istiyorsanız, sarı saçlara ışıltı attırabilirsiniz. Ombre saç modelleri sarı, sarı röfleli saç modelleri, sarı gölgeli saç modelleri ile de sarı küt saç modeli kullanabilirsiniz.

sarı küt saç modelleri

sarı küt saç modelleri

Sarı küt saçlar, saçın daha canlı ve bakımlı şekilde görünmesini sağlar. Burada sarı küt saç modeli kimlere yakışır sorusu da akla gelmektedir. Sarı küt saç kesimi yuvarlak bir yüz hattına sahip olan bayanlara daha fazla yakışmaktadır. Yuvarlak ve tombul yüze yakışan saç, oval yüze yakışan saç olarak sarı küt saç kesimini kullanabilirsiniz. Sarı küt saçlar, hem yüzünüzün daha sevimli görünmesini sağlayacak, hem de kadınsı yönünüzü ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır.

Sarı Saçlar İçin Dalgalı Bob Saç Modeli

Sarı saçlarınızı kısa kesimlerle daha da havalı göstermek istiyorsanız o halde dalgalı bob modelini tercih edebilirsiniz. Sarı saçlar için modeller arasında dalgalı bob modeli de yer alır. İster dalgalı isterseniz de düz şekliyle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genelde bu saç sarı kumrala dönük saç renklerinde oldukça hoş görünmektedir.

Sarı saç dalgalı bob kesim kısa

Sarı saç dalgalı bob kesim kısa

Buğday tene yakışan saç modeli ve saç rengi olarak koyu sarı saç modelleri arasından bob dalgası saç kesimi deneyebilirsiniz. Ayrıca uzun yüz hatları içinde dalgalı bob kesim oldukça iddialı saç modelidir.

İnce uzun yüz şekline sahipseniz ve buğday tenliyseniz, sarı dalgalı bob saç kesimini deneyin deriz. Sarı saç kısa bob kesim ve sarı saç uzun bob kesim saç modeli arasında yüz tipinize göre tercihler yapabilirsiniz. Ünlülerin sarı saç modelleri arasında oyuncu julianne hough etkileyici saç stili ile görmekteyiz.

Aşağıdaki resim galerisinde sarı saç modelleri kadın stilleri arasında yer alan dalgalı sarı saç modelleri, doğal sarı saç modelleri gibi sarı boyalı saç modelleri görselleri sunuyoruz.

Resim Galerisi: Sarı Saç

Bir önceki makalemiz olan Evde Ombre Nasıl Yapılır ki başlıklı yazımızda Evde ombre nasıl yapılır, evde ombre yapımı ve ombre hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu