Kısa Saç Röfle Modelleri 2024

18.10.2023
396
Kısa Saç Röfle Modelleri 2024

Kısa saç röfle modelleri, tüm saç tipi için etkili seçenekler sunmaktadır. Aslında röfleli kısa saç modelleri bob saç kesiminden pixie saç kesimine kadar uygulanmaktadır. Saçlarınız dilerseniz çene hizasında, dilerseniz kulak hizasında olsun röfle kısa saç stilini kullanabilirsiniz. Röfle, tüm kısa saç renkleri ile de kullanılmaktadır. Ayrıca her yaşta kadın, kısa saça röfle yaptırabilir. Aşağıdaki resim galerisinde röfle kısa saç modelleri arasından derlediğiniz görselleri sunuyoruz. Görselleri inceleyerek düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kısa Saç Röfle Modelleri

Kısa saç röfle modelleri ile saçlarınızın çok daha havalı ve göz alıcı olmasını isterseniz doğru renk eşleştirmeleri yapmalısınız. Ayrıca yüz şekline uygun doğru saç kesimleri yaptırmalısınız. Modern ve bu senenin kısa saç kesimlerine uygun röfleli saç hakkında merak edilenler…

düz kısa saçta röfle

düz kısa saçta röfle

Kısa saça röfle yapmadan önce tercih edeceğiniz saç kesimini ve kullanacağınız saç renklerinin uyumuna dikkat etmelisiniz. Özellikle renk seçimi doğru yapılmalıdır. Çünkü ten renginizle uyum sağlamayan röfle renkleri, doğru kısa saç renkleri ile eşleşmediği zaman sizi daha yaşlı gösterecektir. Bu nedenle en çok dikkat edilmesi gereken konu röfle renkleridir.

Kısa Saç Röfle Renkleri Nelerdir?

Aslında karamelden kahverengiye, sarıdan bronz röfleye kadar tüm röfle renkleri kısa saçlar da kullanabilirsiniz. Doğal saç renginizin iki ton koyu veya açığını seçersiniz olduğundan daha genç görünebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ En Trend Kısa Saç Modelleri Kadın 2024 (100+fikir)

Uzun saçlarda olduğu gibi kısa saçlarda da saçlara yapılan etkileyici vurgular, görünüşten bakışlara kadar farklılaşmadır. Ek olarak kısa saçlara derinlik, ışıltılı, vurgu ve doku katmak için de röfle kullanılmaktadır.

Bu senenin röfle renkleri arasında kahverengi sarı eşleştirmesi öne çıkmaktadır. Ayrıca kahverengi saçlara mavi, pembe, kırmızı, mor, veya platin sarısı röfle kullanabilirsiniz. Saç rengi ile doğru eşleştirilen kısa röfle saç modeli ile olduğunuzdan daha havalı görünebilirsiniz. Bu senenin röfle modelleri arasında yer alan kısa saçta röfle modelini ünlülerin kullandığını da görüyoruz.

Esmere Yakışan Kısa Saça Röfle Renkleri

Buğday tenliler ve esmer tenliler doğru röfle renkleri ile daha güzel saçlara sahip olabilirler. Özellikle bal sarısı ve çikolata kahve tonları deneyebilirsiniz. Böylece daha genç ve daha aydınlık bir yüze sahip olabilirsiniz.

koyu kahverengi kısa saç röfle modelleri

koyu kahverengi kısa saç röfle modelleri

Dalgalı Kısa Saça Röfle

Röfle kısa saç modelleri için bob saç kesimi kullanabilirsiniz. Özellikle kahverengi tonlarında saçlara sahipseniz altın sarısı vurgular ile yüzünüzü çerçeveleyebilirsiniz. Böylece daha dinamik ve pozitif görünüme kavuşabilirsiniz.

Düz Kısa Saçta Röfle Modeli

Pixie saç kesimleri, özellikle ince telli saçı daha hacimli ve dolgun göstermektedir. Ancak klasik pixie saç kesiminden sıkıldıysanız mutlaka röfle denemelisiniz. Yumuşak geçişlerin ve vurguların olduğu röfle ile daha modern ve kusursuz görünebilirsiniz.

Kısa Kıvırcık Saçta Röfle Modeli

Kıvırcık saç ile kısa saç kesimleri doğru eşleştirilmelidir. Özellikle yüz şekline uygun kısa kıvırcık saç kesimine röfle denemelisiniz. Enerjik ve dinamik görünmek isteyenler kısa kıvırcık saçlarda altın sarısı, karamel veya kızıl röfle deneyebilirler. Ayrıca soğan kabuğu rengi veya bal rengi röfle de düşünebilirler.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Röfle Dip Boyası Nasıl Yapılır? (Dip Boyası Yapımı Ve Fiyatları)

Kısa Saç Röfle Fiyatları

Bu senenin röfle fiyatları, her sene olduğu gibi ürünün markasına, saçın yoğunluğuna göre değişmektedir. Ayrıca saç telinin kalın veya ince olması da  fiyat belirlemede etkendir. Kısa saçta röfle fiyatları 2.500 tl’den başlamaktadır. Ancak en doğru fiyatı bölgemizdeki kuaförlerden alabileceğinizi de unutmayın.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin kısa saç kesimleri ve röfle modelleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek size uygun röfleli kısa saç modellerini ve röfle renklerini belirleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Röfleli Kısa Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Saçı Yumuşatmak İçin Ne Yapılır? başlıklı yazımızda Saç nasıl yumuşatılır, saç yumuşatma ve Saç yumuşatmak için ne yapılır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu