En güzel Kısa Saç Balyaj Modelleri Ve Fiyatları

29.08.2021
2.197
En güzel Kısa Saç Balyaj Modelleri Ve Fiyatları

En güzel kısa saç balyaj modelleri başlıklı yazımızda kısa saça balyaj nasıl yapılır? Kısa saç balyaj renkleri nelerdir ( en çok tercih edilen)  sorularının cevaplarını vereceğiz. Balyaj, kısa saç için uygulandığı zaman, kısa saçları çok daha dikkat çekici ve göz alıcı kılmaktadır. Kısa saça balyaj yapılırken saç uçlarına veya saç diplerinden itibaren yapılabilir. Uzun saça balyaj nasıl yapılıyorsa aynı balyaj teknikleri kısa saç için de uygulanabilir. Kısa saç modelleri balyaj hakkında merak edilen soruları ve ayrıntıları birlikte görelim.

En güzel Kısa Saç Balyaj Modelleri Nelerdir?

Birçok kişi kısa saç kesimi için sınırlı modellerin veya sınırlı saç boyama işlemlerinin olduğunu düşünür. Oysaki günümüzde trend kısa saç modelleri olarak kısa saçlara da birçok işlem yapılmaktadır.

Kısa saç balyaj modelleri

Kısa saç balyaj modellerinden seçmeler

Saçlarınız ne kadar kısa olursa olsun kısa saç ombre balyaj yaptırabilirsiniz. Birçok kişi için balyaj denilince genelde sarı renk saçlar akla gelmektedir. Oysaki günümüzde bal rengi balyajlar, kısa saç sarı balyaj, kısa saç platin balyaj, küllü sarı balyaj kısa saç, kızıl balyaj kısa saç, kısa saç gri balyaj, kısa saç mavi balyaj gibi pek çok seçenek bulunmaktadır.

Kısa Saçta Balyaj Modelleri-En güzel Kısa Saç Balyaj Modelleri

İnce telli kısa saç kesimi için krepe balyaj kısa saç modelleri yapabilirsiniz. Krepeli balyaj kısa saç uygulaması istemiyorsanız saçlarınızı hacimli göstermek için bob kesim kısa saç modellerini tercih edebilirsiniz. Bob kesim kartlarına balyaj uygulayarak hem saçlarınıza derinlik kazandırmış, hem de hacim katmış olursunuz.

Choppy bob saç kesimi son zamanlarda bu kesimin en çok kullanılan modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Choppy bob ile kısa saç platin balyaj kısa saç bu sarı balyaj kullanabilirsiniz.

Kısa saç krepe balyaj

Kısa saç krepe balyaj

Kızıl Balyaj Kısa Saç

Kısa saç modelleri balyaj renkleri olarak kızıl balyaj da, en sık tercih edilen balyaj renkleri arasında yer almaktadır. Saçlarınızın canlı, parlak ve dikkat çekici görünmesini istiyorsanız kızıl balyajı kısa saçlarda kullanabilirsiniz.

Kızıl balyaj kısa saç

Kızıl balyaj kısa saç

Kısa Saç Gri Balyaj

Açık kumral saç ve açık ten sahibi iseniz kısa saç gri balyaj sizin için göz alıcı saç tasarımı olabilir. Güneş ışığında parlayan saçlara sahip olmak istiyorsanız metal gri balyaj uygulaması yaptırabilirsiniz. Kısa bob kesim veya katlı kısa saç kesimi için kısa saç gri balyaj kullanabilirsiniz.

Kısa saç gri balyaj

Kısa saç gri balyaj

Küllü Sarı Balyaj Kısa Saç

Balyaj denilince akla ilk olarak gelen renk sarıdır. Sarının sarının her tonu balyaj de rahatlıkla kullanılabilir. Günümüzde sarı saç esmer için bile uygun tonlamalara sahiptir. Küllü sarı balyaj ise hemen hemen her ten rengi ile uyumludur.

Küllü sarı balyaj kısa saç

Küllü sarı balyaj kısa saç

Balyaj modeli kısa saç seçenekleri arasında küllü sarı balyaj renklerini tercih edebilirsiniz. Özellikle koyu saç renklerine sahipseniz küllü sarı balyaj ile çok daha etkileyici saçlara sahip olabilirsiniz.

Kısa Saç Mavi Balyaj

Günümü özellikle genç balyaj renkleri olarak saça mavi balyaj sıklıkla tercih edilmektedir. Saçın tamamına mavi balyaj yapmaya cesaret edemeyenler saç uçlarına mavi balyaj yaptırarak çok daha dikkat çekici saçlara sahip olabilirler.

Kısa saç mavi balyaj

Kısa saç mavi balyaj

Kısa Saç Uçlarına Balyaj

Saçlarınız ne kadar kısa olursa olsun kısa saç uçlarına sarı balyaj yaptırabilirsiniz. Balyajlı kısa saç modelleri arasında saçların tamamına cesaret edilemeyen renklerin hemen hemen hepsi kullanılmaktadır.

Çok koyu saçlara sahipseniz kısa saça gölgelendirme tekniği ile saç renginizin bir iki ton açığı balyaj yaparak saçlarınızı ışıltı katabilirsiniz.

Kısa saç uçlarına balyaj

Kısa saç uçlarına balyaj

Kısa saçta balyaj renkleri bu kadarla sınırlı değil tabii ki. Kısa saça çikolata kahve balyaj, kısa saç karamel balyaj, kısa saç kızıl balyaj ve kısa saç bal rengi balyaj gibi daha pek çok seçenek bulunmaktadır.

Kısa Saç Balyaj Fiyatları

Kısa saç balyaj fiyatları uzun saçlara göre daha uygundur.

Krepeli balyaj kısa saç fiyatı: 80 tl ile 290 tl arası

Kısa saç kısmi balyaj fiyatı: 60 lira ile 150 tl arası

Kısa saç bölgesel balyaj fiyatı: 80 tl ile 200 tl arası

Kısa saç flamingo balyaj fiyatı 100 lira ile 300 tl arası

Kısa saç papatya balyaj fiyatı 100 tl ile 275 tl arasındadır. Bu fiyatlar ortalama balyaj fiyatları olarak belirlenmiştir. En doğru balyaj fiyatlarını bölgenizdeki kuaföründen öğrenebilirsiniz. Zira aynı il veya aynı ilçe içerisinde bile farklı balyaj fiyat uygulaması bulunmaktadır. Kuaförler saç kısalığına, saç hacmi ne ve saç teli yapısına göre fiyat sunmaktadır.

Aşağıdaki resim galerisinde kısa saç modelleri ve balyaj renkleri hakkında bu senenin modası çerçevesinde görseller paylaşılmıştır. Daha fazla detay ve ayrıntı için görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Balyaj Kısa Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Saçı Yumuşatmak İçin Ne Yapılır? başlıklı yazımızda Saç nasıl yumuşatılır, saç yumuşatma ve Saç yumuşatmak için ne yapılır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu