Kırmızı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider? (Kadın-Erkek)

12.10.2021
1.832
Kırmızı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider? (Kadın-Erkek)

Kırmızı gömleğin altına hangi renk pantolon gider başlıklı yazımızda kadın kırmızı gömlek kombinleri nasıl yapılır? Kırmızı gömleğin altına hangi renk ayakkabı giyilir? Kırmızıyla uyumlu renkler nelerdir sorularının cevaplarını bulmaya çalışacağız.

Kırmızılı kombinler, kadın ve erkek kombinlerinde sıklıkla görülmektedir. Kırmızı gömlek erkeklerde daha çok kareli, ekose ve çizgili tasarımlar da öne çıkmaktadır. Kırmızı kareli gömlek altına pantolon veya kırmızı ekose gömlek altına pantolon seçilirken gömlekteki minimum renk hangisi ise o renkte pantolon seçilmelidir.

Kırmızı erkek gömleği olarak daha çok bordoya yakın koyu kırmızı tonlarını görmekteyiz. Kırmızı gömlekler, kadın kombinlerinde birçok giyim parçaları ile birlikte hemen hemen her ortamda kullanılmaktadır. Kadın pantolonlu gömlek kombinleri çerçevesinde kırmızı gömlekler sıklıkla rastlamaktayız. İş için pantolon gömlek kombinlerinden günlük kullanım için pantolon gömlek kombinlerine kadar her alanda kırmızı gömlek kullanabilirsiniz.

Kırmızı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?

Kırmızı ile daha etkili ve daha dikkat çekici kombinler yapmak için çok da uğraşmanıza gerek yoktur. Kırmızı renk, başlı başına dikkat çekici bir renk olduğu için kırmızıya yakışan renkler de pantolon tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Kırmızı gömleğin altına hangi renk pantolon giyilir kadın

Kırmızı gömleğin altına hangi renk pantolon giyilir kadın

Kırmızı gömlek altına ne giyilir sorusunda ortama ve mevsime göre seçimler yapmanızı öneririz. Kırmızı gömlekle hangi renk pantolon kullanılır;

Kırmızı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?

Kırmızı Gömlek Siyah Pantolon

Kırmızı gömleğin altına ne giyilir kadın ve erkek sorusunun ilk cevabı siyah pantolon olarak karşımıza çıkmaktadır. Açık kırmızı veya koyu kırmızı gömlek altına siyah pantolonu tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Çabasız ve kolay kırmızı gömlek kadın kombinleri ve kırmızı gömlek erkek kombinleri için kırmızı siyah uyumu ilk sırada yer almaktadır.

Kırmızı Gömlek Ekru Renk Pantolon

Kırmızı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?  Özellikle açık kırmızı gömlek kombinleri için ekru renk en doğru renk olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kırmızı gömleğin altına hangi renk pantolon giyilir erkek

Kırmızı gömleğin altına hangi renk pantolon giyilir erkek

Ekru pantolon üstüne kırmızı gömlek ile düğün kombinleri ofis kombinlerine kadar tüm alanlarda kombinler yapabilirsiniz. Kırmızı gömlek ekru renk pantolon kombini kadın ve erkek kırmızı gömlek kombinlerinde kullanılabilir.

Kırmızı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?

Kırmızı Gömlek Beyaz Pantolon

Kırmızı gömlek ile beyaz pantolon daha çok genç kız ve genç erkekler tarafından kullanılmaktadır. Orta yaş veya ileri yaşlarda kırmızı gömlek beyaz pantolon kombini yerine kırmızı gömlek- krem rengi pantolon, kırmızı gömlek- pudra rengi pantolon, kırmızı gömlek bej rengi pantolon kullanılmaktadır.

Kırmızı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?

Kırmızı Gömlek Füme Rengi Ve Gri Pantolon

Kırmızıya en çok yakışan renkler arasında füme rengi ve gri renk önemli bir yere sahiptir. Resmi kombinlerde veya yarı resmi kombinlerde kırmızı gömleğin altına füme rengi veya gri pantolon kullanarak kırmızının enerjisini daha çok yansıtabilirsiniz. Kırmızı gömlek altına füme rengi pantolon veya gri pantolon kullanımında siyah ayakkabı en doğru tercih olacaktır.

kırmızı kombinler

kırmızı kombinler

Kırmızı Gömlek Kemik Rengi Pantolon

Kırmızı gömleğin altına açık renk pantolon giymeyi sevenler için kemik rengi pantolonu şiddetle tavsiye ediyoruz. Açık kırmızı gömlek altına veya koyu kırmızı gömlek altına pantolon olarak kemik rengi, etkili kombinler yapmanızı sağlayacaktır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒ Kemik Rengi İle Uyumlu Renkler

Kırmızılı kombinler için kırmızı ile ne giyilir sorusunun cevapları arasında da kemik rengi pantolonu sıklıkla rastlamaktayız. Kırmızı gömlek kemik rengi pantolon kombinlerinde kahverengi ayakkabı ve kahverengi kemer ile şıklığınız daha da üst seviyelere taşınacaktır.

Kırmızı Gömlek Kot Pantolon Kombinleri

Tüm kırmızı gömlek modelleri ile kot pantolonları kombinleyerek mavi ve kırmızının uyumuna şahit olabilirsiniz.  Kırmızı gömlek ile mavi kot pantolon, siyah kot pantolon, gri kot pantolon, krem rengi kot pantolon ve buz mavisi kot pantolon kullanmaktan asla çekinmeyin. Çünkü kırmızı gömlek bahsettiğimiz kot pantolonlar ile mükemmeli sunmaktadır.

Kırmızı gömlek altına hangi ayakkabı giyilir

Kırmızı gömlek altına hangi ayakkabı giyilir

Kırmızı Gömlek Altına Hangi Pantolon Giyilir?

Kırmızı gömlek kumaş pantolon kombinleri, kırmızı gömlek kot pantolon kombinleri, kırmızı gömlek keten pantolon kombinleri yapabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz gömlek modeli ile uyumlu pantolon tercihlerinde, yansıttığımız bütünlük uyumu ile profesyonelce kombinler yapmış olursunuz.

Kırmızı spor gömlek kombinleri için slim fit pantolon modelleri kullanılırken kırmızı klasik gömlekler ile daha salaş bol kesim pantolonlar kullanıldığını görüyoruz. Sizde vücut yapınız ile uyumlu gömlek ve pantolon tercihi yaparak bu senenin kırmızı gömlek modelleri ile tarz kadın ve erkek kombinleri yapabilirsiniz.

Kırmızı Gömleğin Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Kareli kırmızı gömleğin altına veya düz kırmızı gömleğin altına en çok kullanılan ayakkabı rengi siyah olarak karşımıza çıkmaktadır.

Koyu kırmızı gömlek altına ne renk pantolon olur erkek

Koyu kırmızı gömlek altına ne renk pantolon olur erkek

Kırmızı gömleğin altına ayakkabı seçerken pantolon renginin önemi büyüktür. Kırmızı gömlek ayakkabı kombinlerinde ayakkabı kemer uyumu yapıldığı zaman çok daha tarz ve dikkat çekici kombinler ortaya çıkmaktadır.

Örneğin, kırmızı gömlek, gri pantolon, siyah ayakkabı, siyah kemer ve siyah gri kravat ile kusursuz bir kombin sizinle demektir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒Gri İle Uyumlu Renkler Giyim

Kırmızı gömlek ile koyu renk pantolon kombinleri sırasında bordo ayakkabı, siyah ayakkabı, lacivert ayakkabı ve füme rengi ayakkabı kullanılabilir.

Kırmızı gömleğin altına açık renk pantolon kombinlerinde ise beyaz spor ayakkabısı, kemik rengi ayakkabı, kahve ayakkabı, taba rengi ayakkabı, vizon rengi ayakkabı kullanılmaktadır.

Ayakkabı kemer uyumu ile zıt renk uyumu yakalamak istenildiği zaman kırmızı gömlek beyaz pantolon kombininde, bordo ayakkabı-bordo kemer veya siyah ayakkabı siyah kullanıldığını da görüyoruz.

En çok da esmerlere yakışan renk olarak karşımıza çıkan kırmızı gömlek ile bayan ve erkek kombinlerinden bahsettik. Etkili kırmızı gömlek kombinleri bayan stilleri ve kırmızı gömlek kombinleri erkek stilleri için resim galerimize göz atabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kırmızı Gömlek Kombinleri

 

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu