Keten Pantolonun Altına Ayakkabı bayan

29.08.2023
1.702
Keten Pantolonun Altına Ayakkabı bayan

Keten pantolonun altına ayakkabı konusu bez pantolon olarak bilinen keten kumaş pantolon sevenlerin merakıdır. Özellikle yaz dönemlerinde pantolon keten olmalıdır. Çünkü terletmeyen hava alan yapısı ile size konforlu anlar sunacaktır. Yani özellikle ilkbahar yaz, sıklıkla kullanılan keten pantolon kombinlerinde daha şık bir görünüm için ayakkabı tercihi önemlidir.

Keten pantolon altına hangi ayakkabı giyilir sorusu keten pantolon severlerin sıklıkla sordukları sorudur. Aslında keten pantolon altına giyilecek ayakkabılar pantolon rengi ile de alakalıdır. Bugün sizlere keten pantolon altı ayakkabı kombinleri hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Keten Pantolonun Altına Ayakkabı

Keten pantolon modelleri çok sık kullanılmasından dolayı ispanyol paça keten pantolon yüksek bel keten pantolon, düz kesim keten pantolon, skinny keten pantolon, kısa keten  pantolon bol paça keten pantolon modelleri olarak çok çeşitli karşımıza çıkmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ bol paça pantolon

Beyaz keten pantolon altına ayakkabı

Keten pantolon üstüne ne giyilir sorusunun cevabını, pantolonun üstüne giyeceğiniz kombin parçası verir. Çünkü keten pantolon üstüne spor tercihler yaparsanız ayakkabı modelinize mutlaka spor olmalıdır.

Keten Pantolonun Altına Giyilecek Ayakkabılar…

Örneğin ispanyol paça keten pantolon altına ayakkabı olarak dolgu topuk, yüksek topuk stiletto, yüksek topuk sandalet kullanabilirsiniz. İspanyol paça pantolon altına giyilen ayakkabıdaki kural keten pantolonda da aynıdır. Eğer ki kısa ispanyol paça keten pantolon altına ayakkabı seçecekseniz stiletto, babet, leofar ayakkabı, sandalet, yarım topuk ve yüksek topuk ayakkabı kullanabilirsiniz.

Keten kumaş pantolon modelinde tercihiniz düz kesim keten pantolon mu? O halde düz kesim keten pantolon altına en güzel tercih stiletto ayakkabı olacaktır. Eğer düz keten pantolon üstüne tişört, slim fit gömlek beyaz spor bir ceket kullanacaksınız sneakers ayakkabı kullanabilirsiniz. Bu tarz kombinlerde parmak arası terlik ve sandalet çeşitlerini de kullanabilirsiniz.

Bol paça keten pantolon altına hangi ayakkabı

Skinny keten pantolonlar geçmişte çok fazla tercih edilmezdi. Ancak günümüzde şık ve rahat kreasyonlar da kullanmak mümkündür. Çünkü günümüzde likralı keten pantolonlar ile skinny pantolon kombini yapabilirsiniz. Skinny keten pantolon altına hangi ayakkabı? Sandalet, dolgu topuk, ince topuk stiletto, blog topuk veya yarım topuk ayakkabı gibi zarif ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Yüksek bel keten pantolon altına hangi ayakkabı sorusunda ise pantolon modeline göre seçim yapmalısınız diyoruz. Örneğin dar paçalı yüksek bel keten pantolon altına ayakkabı olarak espadril, stiletto ve babet tercih edebilirsiniz. Kısa keten pantolon altına ayakkabı olarak ise düz taban sandaletler ve yüksek topuk sandaletler kullanabilirsiniz. Sandalet dışında üst kombin parçası ile uyumlu olacak şekilde sneakers ayakkabı tercih edebilrsiniz.

Kısa keten pantolon modelleri özellikle yaz dönemlerinde en sık kullanılan pantolon modelleri arasında yer almaktadır. Pantolon kombinleri yazlık denilince ilk akla gelen pantolon modeli kısa keten pantolon modelleridir.

Kısa keten pantolonla ayakkabı

Kısa keten pantolon modelleri denilince akla kapri ve şort modelleri gelmektedir. Keten pantolonun altına dolgu topuk,  yarım topuk sandalet modellerini de görüyoruz. Ek olarak yüksek topuk sandalet, espadril ( özellikle keten kaprilerde mutlaka kullanılmalıdır)  babet, parmak arası terlik, bez ayakkabı ve klasik ayakkabılar kullanılmaktadır.

Aşağıda bu senenin keten pantolon modellerinden seçtiğimiz görselleri daha fazla fikir için sizlere sunuyoruz. Keten pantolon altına nasıl ayakkabı kullandığınızı yorum bölümünden bizlerle ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Resim Galeri: Keten Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilmelidir?

Bir önceki makalemiz olan Bu Senenin Tesettür Etek Kombinleri başlıklı yazımızda Tesettür Etek Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu