Tarz Kadın

Keten Pantolonun Altına Ayakkabı bayan

03.07.2020
1.247
Keten Pantolonun Altına Ayakkabı bayan

Keten pantolonun altına ayakkabı;  özellikle ilkbahar yaz mevsiminde sıklıkla kullanılan keten pantolon kombinlerinde daha şık bir görünüm için ayakkabı tercihi son derece önemlidir. Keten pantolon altına hangi ayakkabı giyilir sorusu keten pantolon severlerin sıklıkla sordukları sorudur. Keten pantolon altına giyilecek ayakkabılar pantolon rengi ile de alakalıdır. Bugün sizlere keten pantolon altı ayakkabı kombinleri hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Keten Pantolonun Altına Ayakkabı

Keten pantolon modelleri çok sık kullanılmasından dolayı ispanyol paça keten pantolon yüksek bel keten pantolon, düz kesim keten pantolon, skinny keten pantolon, kısa keten  pantolon ve bol paça keten pantolon modelleri olarak çok çeşitli karşımıza çıkmaktadır.

Beyaz keten pantolon altına ayakkabı

Keten pantolon üstüne ne giyilir sorusunun cevabını, pantolonun üstüne giyeceğiniz kombin parçası verir. Çünkü keten pantolon üstüne spor tercihler yaparsanız ayakkabı modelinize mutlaka spor olmalıdır.

Keten Pantolonun Altına Giyilecek Ayakkabılar

Örneğin ispanyol paça keten pantolon altına ayakkabı olarak dolgu topuk, yüksek topuk stiletto, yüksek topuk sandalet kullanabilirsiniz. İspanyol paça pantolon altına giyilen ayakkabıdaki kural keten pantolonda da aynıdır. Eğer ki kısa ispanyol paça keten pantolon altına ayakkabı seçecekseniz stiletto, babet, leofar ayakkabı, sandalet, yarım topuk ve yüksek topuk ayakkabı kullanabilirsiniz.

Keten pantolon modelinde tercihiniz düz kesim keten pantolon ise düz kesim keten pantolon altına ayakkabı olarak en güzel tercih stiletto ayakkabı olacaktır. Eğer düz keten pantolon üstüne tişört, slim fit gömlek beyaz spor bir ceket kullanacaksınız sineakers ayakkabı kullanabilirsiniz.

Bol paça keten pantolon altına hangi ayakkabı

Skinny keten pantolonlar çok fazla tercih edilmese de şık ve rahat kreasyonlar da kullanmak mümkündür skinny keten pantolon altına hangi ayakkabı sorusuna cevabınız sandalet, dolgu topuk, ince topuk stiletto, blog topuk veya yarım topuk ayakkabı gibi zarif ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Yüksek bel keten pantolon altına hangi ayakkabı sorusunda ise pantolon modeline göre seçim yapmalısınız diyoruz. Örneğin dar paçalı yüksek bel keten pantolon altına ayakkabı olarak espadril, stiletto ve babet tercih edilebilir. Kısa keten pantolon altına ayakkabı olarak ise düz taban sandaletler ve yüksek topuk sandaletler kullanabilirsiniz. Sandal dışında üst kombin parçası ile uyumlu olacak şekilde sneakers ayakkabı tercih edilebilir.

Kısa keten pantolon modelleri özellikle yaz dönemlerinde en sık kullanılan pantolon modelleri arasında yer almaktadır. Pantolon kombinleri yazlık denilince ilk akla gelen pantolon modeli kısa keten pantolon modelleridir.

Kısa keten pantolonla ayakkabı

Kısa keten pantolon modelleri denilince akla kapri ve şort modelleri gelmektedir. Keten pantolonun altına giyilecek ayakkabılar arasında dolgu topuk,  yarım topuk sandalet, yüksek topuk sandalet, espadril ( özellikle keten kaprilerde mutlaka kullanılmalıdır)  babet, parmak arası terlik, bez ayakkabı ve klasik ayakkabılar kullanılmaktadır.

Aşağıda 2020- 2021 keten antolon modellerinden seçtiğimiz görselleri daha fazla fikir için sizlere sunuyoruz. Keten pantolon altına nasıl ayakkabı kullandığınızı yorum bölümünden bizlerle ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Resim Galeri: Keten Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Bir önceki makalemiz olan Kıyafet Kombinleri 2023 Hakkında Bilinmesi Gerekenler... başlıklı yazımızda Kıyafet Kombinleri ve kombinler hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu