Bol Paça Pantolon Üstüne Nasıl Tunik Giyilir-Pantolon Tunik Kombinleri

24.06.2020
5.136
Bol Paça Pantolon Üstüne Nasıl Tunik Giyilir-Pantolon Tunik Kombinleri

Bol Paça Pantolon Üstüne Nasıl Tunik Giyilir -Pantolon Tunik Kombinleri özellikle yaz aylarında tesettürlü tesettürsüz her bayanın sıklıkla kullandığı giyim kombinleri arasında yer almaktadır. Biz bugün sizlere ilk olarak Bol Paça Pantolon kombinleri konusuna göz atacağız, ardından da pantolon tunik kombinleri paylaşacağız.

Bol Paça Pantolon Üstüne Nasıl Tunik Giyilir?

2020 bol paça pantolon kombinleri arasında bol paça beyaz pantolon, bol paça siyah pantolon, bol paça krep pantolon tesettür, bol paça pantolon pudra, bol paça kırmızı pantolon kombinleri bulunmaktadır. Bunun yanında bol paça pantolon kot, sarı bol paça pantolon, yeşil bol paça pantolon, pembe bol paça pantolon, kumaş bol paça pantolon gibi seçenekler çıkmaktadır.

bol paça pantolon üstüne ne giyilir-bol paça pantolon kombinleri tesettür

Yeni sezonda sokaklarda beli bağcıklı bol paça pantolon, püsküllü bol paça kot pantolon, şeritli bol paça pantolon, desenli bol paça pantolon, bol paça salaş pantolon, bol paça saten pantolon modellerini sıklıkla göreceğiz. Size tavsiyemiz, hemen hemen her türlü ortama giyebileceğiz krep kumaş tercih etmenizdir.

Sıcaklar iyiden iyiye artmaya başladı mı bol paça pantolon modelleri de gün yüzüne çıkmaya başlar. Mağazalarda sınırsız renk, desen ve model seçenekleri ile sunulan bol paça pantolon üstüne ne giyilir? Bol paça pantolon üstüne nasıl tunik giyilir?

pantolon tunik kombinleri-ikili kombin

Krep kumaş bol paça pantolon modelleri, yine krep tunik ile kombin yapabilirsiniz.

⇒ Siyah bol paça pantolon üzerine soft renklerde bluz, gömlek, tunik ve kazak kullanabilirsiniz. Burada pantolon kumaşı ile üst kıyafetinizin kumaşı da uyumlu olmalıdır.

Bu yazımızı okuyanlar Uzun Tunik Altına Nasıl Pantolon Giyilir?  Bu yazımıza da göz attı.

⇒ Bol paça pantolon üzerine gömlek, tişört, sweatshirt, kazak, penye, bluz kullanabilirsiniz.

⇒ Bol Paça Pantolon Üstüne Nasıl Tunik Giyilir -Pantolon Tunik Kombinleri için bol paça pantolon modelinizi iyi bilmeniz gerekmektedir.

bol paça bayan pantolon modelleri-bol pantolon üstüne tunik modelleri

Bol paça pantolon üzerine kot, ipek, saten, penye ve krep kumaş tunik kullanabilirsiniz.

Örneğin bol paça kot pantolon tesettür kombini için; bol paça kot pantolon, spor kesim bir tunik kullanarak şıklığınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Bakınız: Hardal Sarısı Pantolon Üstüne Ne Gider?

Bol Paça Pantolon Kombinleri

Bol paça pantolon kombin detaylarında çizgili bol paça pantolon, yüksek bel bol paça pantolon, kumaş bol paça pantolon, saten bol paça pantolonun çok kullanıldığını görmekteyiz.

Bol paça pantolonlar dar üstlerle, salaş üstlerle, askılı üstlerle, uzun kollu tunik ve kısa kollu tunik modelleri ile rahatlıkla kullanılmaktadır.

Bol Paça Pantolon Üstüne ne giyilir

Sizde yazı rahat ve şık geçirmek istiyorsanız dolabınızda en az bir tane bol paça pantolon bulundurun derim.

Bol Paça Pantolon Nerelerde Kullanılır?

Özellikle yaz aylarında özel gün ve gecelerde, yemeklerde, günlük hayatta, özel bir davette, arkadaş gezmelerinde, ofiste, alışverişte, piknikte, kampüste yani bol paça pantolonu hemen hemen her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bol Paça Pantolon kombin- yazlık bol paça pantolon modelleri

Bol Paça Pantolon Ne İle Kombin Edilir? Hangi Renkle Giyilir?

Bol paça, İspanyol paça pantolon, geniş paça pantolon modellerinizi tunik modelleri, baskılı baskısız tişört modelleri, düz askılı çapraz askılı bluz modelleri ile hemen hemen her şeyle kombin edebilirsiniz. Renkli pantolon kombinleri ile cool görünebilirsiniz.

⇒ Bol paça pantolon açık renk ise üzerine koyu renk üst kıyafet veya tam tersi renklerde kombin yapabileceğiniz gibi ton sür ton kombin de yapabilirsiniz.

Bol Paça Pantolon Üstüne ne giyilir

Tesettür Bol Paça Pantolon Kombinleri

Bol paça pantolon kombinleri tesettür tarzını benimseyen kadınların günlük kombinlerden özel gün ve gece kombinlerine kadar her alanda kullanılmaktadır. Tesettür kombin bünyesinde rahatlığı ve şıklığı nedeni ile en sık kullanılan pantolon modeli arasında bol pantolon kombin gelmektedir.

Yaz ve kış kombinlerinde rahatlıkla kullanarak mevsime uygun üstlerle kombin ederek kombin edebilirsiniz. Kışlık bol paça pantolon olarak kadife ve kot bol paça pantolon kombini yapılırken, yaz aylarında ise keten, pamuk ve penye kumaştan yapılan bol paça pantolon kombinleri kullanılmaktadır.

bol pantolon üstüne tunik

Kumaş bol paça pantolon üstüne şifon tunik giyerek davetlerde ve özel gün kombinlerinde şıklığı üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Kot bol paça modelleri rahat ve şık tarzı ile günlük kombinlerin en gözde kombin parçasıdır.

Aşağıda sizlere daha fazla fikir vermesi açısından sezonun bol paça pantolon kombinleri tesettür ve tesettürsüz bayanlar için görsel paylaşıyoruz.

Resim Galerisi: Bol Paça Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

Bir önceki makalemiz olan 70 li Yılların Kıyafetleri | 70 ler Modası başlıklı yazımızda 70'li Yılların Kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tarz Kadın Blogu