Tarz Kadın

Kara Kaş Kara Göze Hangi Saç Rengi Gider?

08.10.2020
12
Kara Kaş Kara Göze Hangi Saç Rengi Gider?

Kara kaş kara göze hangi saç rengi gider başlıklı yazımızda koyu kaşlar için saç renkleri hakkında bilgiler vereceğiz. Siyah kaş, kadınlar arasında en sık rastlanılan kaş renkleri arasında yer almaktadır. Saç renkleri kişinin göz ve kaş rengi ile uyumlu olursa çok daha güzel bir ten rengine kavuşur. Porselen gibi bir ten rengi için kaş rengi ve göz rengine göre saç belirleme yapılmalıdır.

Siyah kaş renginde siyah kaş mavi göz, siyah kaş yeşil göz, siyah kaş kahve göz ve siyah kaş ela göz gibi farklılıklar olmaktadır. Bizler bugün kara kaş kara göze hangi saç sorusunun cevabını vereceğiz.

Kara Kaş Kara Göze Hangi Saç Rengi Gider?

Saç rengine, göz rengi ve kaş rengine göre ten rengi belirlenir. Bir bayan kara kaş, kara göz ve siyah saç sahibi, aynı zamanda bembeyaz ten rengine sahipse esmer sayılır. Ancak ülkemizde kara kaş kara göz sahipleri ya buğday tenli ya da esmerdir.

kara kaş kara göze hangi saç rengi gider

Siyah Göz, Siyah Kaş Çikolata Kahve Saç…

Siyah göze ve siyah kaşa uygun saç rengi ararken, saçlarınızı ten renginizi ve gözlerinizi öne çıkaran renklerden seçmelisiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Doğal Saç Modelleri 2021

Balköpüğü saç, fındık kabuğu saç, kahve köpüğü saç ve çikolata kahve saç renkleri ile ten renginiz porselen gibi görünecektir. Bu renkler dışında mor alt tonlu kırmızılar, mavi siyah saç rengi, soğuk kahverengi ve derin patlıcan saç rengi de kara kaş kara göze yakışan saç renkleri arasında yer almaktadır.

Kara kaşa kara göze saç rengi olarak siyah saç kullananlarda çoktur ancak, ten renginiz esmere yakınsa veya esmer ise siyah saçlar sizi boğacaktır. İlle de siyah saç diyorsanız siyah saça altın ışıltı atmanızı öneriyoruz. Bu şekilde ten renginiz daha canlı olurken gözlerinizin güzelliği de öne çıkacaktır.

Koyu kaşlar için saç renkleri

Kara kaş kara göze saç alternatifleri arasında koyu kestane de bulunmaktadır. Koyu kestane saçları da ışıltılı saç şeklinde kullanabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Açık Gelin Saç Modelleri 2020

Beyaz ten kara kaş kara göze hangi saç rengi olur diyorsanız kaşlarınız da ki karalığı kırdırırsanız kumral saç renkleri, bakır saç renkleri, kahve saç renkleri, fındık kabuğu saç renkleri gibi birçok saç rengini kullanabilirsiniz. Ancak kaş rengim sabit kalsın diyorsanız kaş renginizin iki üç ton altını ve üstünü kullanmanızı öneriyoruz.

Aşağıda kara kaş kara göz rengine giden saç renkleri hakkında uzman kadromuzun derlediği görselleri daha fazla detay için sizlere sunuyoruz. Konu hakkındaki düşünceleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Resim Galerisi: Siyah Kaş Siyah Göze Hangi Saç Rengi Gider?

 

Bir önceki makalemiz olan Koyu Saç Renkleri Kapsamlı İncelemesi başlıklı yazımızda Koyu Saç Renkleri, Saç ve saç renkleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu