Tarz Kadın

Kara Kaş Kara Göze Hangi Saç Rengi Gider?

07.12.2020
2.899
Kara Kaş Kara Göze Hangi Saç Rengi Gider?

Kara kaş kara göze hangi saç rengi gider başlıklı yazımızda koyu kaşlar için saç renkleri hakkında bilgiler vereceğiz. Siyah kaş, kadınlar arasında en sık rastlanılan kaş renkleri arasında yer almaktadır. Saç renkleri kişinin göz ve kaş rengi ile uyumlu olursa çok daha güzel bir ten rengine kavuşur. Siyah kaş siyah saç beyaz ten uyumu mutlaka sağlanmalıdır. Porselen gibi bir ten rengi için kaş rengi ve göz rengine göre saç belirleme yapılmalıdır.

Siyah kaş renginde siyah kaş mavi göz, siyah kaş yeşil göz, siyah kaş kahve göz ve siyah kaş ela göz gibi farklılıklar olmaktadır. Bizler bugün kara kaş kara göze hangi saç sorusunun cevabını vereceğiz.

Kara Kaş Kara Göze Hangi Saç Rengi Gider?

Saç rengine, göz rengi ve kaş rengine göre ten rengi belirlenir. Bir bayan kara kaş, kara göz ve siyah saç sahibi, aynı zamanda bembeyaz ten rengine sahipse esmer sayılır. Ancak ülkemizde kara kaş kara göz sahipleri ya buğday tenli ya da esmerdir.

Kara kaş kara göze hangi saç rengi gider

Kara kaş kara göze hangi saç rengi gider

Siyah Göz, Siyah Kaş Çikolata Kahve Saç…

Siyah göze ve siyah kaşa uygun saç rengi ararken, saçlarınızı ten renginizi ve gözlerinizi öne çıkaran renklerden seçmelisiniz.

Balköpüğü saç, fındık kabuğu saç, kahve köpüğü saç ve çikolata kahve saç renkleri ile ten renginiz porselen gibi görünecektir. Bu renkler dışında mor alt tonlu kırmızılar, mavi siyah saç rengi, soğuk kahverengi ve derin patlıcan saç rengi de kara kaş kara göze yakışan saç renkleri arasında yer almaktadır.

Kara kaşa kara göze saç rengi olarak siyah saç kullananlarda çoktur ancak, ten renginiz esmere yakınsa veya esmer ise siyah saçlar sizi boğacaktır. İlle de siyah saç diyorsanız siyah saça altın ışıltı atmanızı öneriyoruz. Bu şekilde ten renginiz daha canlı olurken gözlerinizin güzelliği de öne çıkacaktır.

Kara kaş kara göze siyah saç

Kara kaş kara göze siyah saç-Siyah kaş siyah saç beyaz ten uyumu

Kara kaş kara göze saç alternatifleri arasında koyu kestane de bulunmaktadır. Koyu kestane saçları da ışıltılı saç şeklinde kullanabilirsiniz.

Aşağıda kara kaş kara göz beyaz ten, esmer ten, buğday ten rengine giden saç renkleri hakkında uzman kadromuzun derlediği görselleri daha fazla detay için sizlere sunuyoruz. Konu hakkındaki düşünceleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Resim Galerisi: Siyah Kaş Siyah Göze Hangi Saç Rengi Olur?

 

 

Bir önceki makalemiz olan Okul İçin Saç Modelleri-En Güzel ve En Kolay Modeller 2024 başlıklı yazımızda En Güzel Ve Kolay Okul Saç Modelleri Yapımı ve okul saç modelleri kızlar için hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu