Kahverengi Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Olur?

07.06.2020
3.244
Kahverengi Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Olur?

Kahverengi gömleğin altına hangi renk pantolon olur ? Kahverengi pantolon kombinleri gerek erkek, gerek bayan kombinleri için en önemli kombin rengidir. Kahverengi 2020 giyim renkleri arsında ilk sıralarda yer almaktadır.

Kahverengiye uyan renkler doğrultusunda renk tercihleri yapılmalı bu renklerin ten rengi ile de uyumu sağlanmalıdır. Kahverengi gömlek kombinleri ve kahverengi gömlek altına ne renk pantolon olur sorusunun detaylarını birlikte görelim.

Kahverengi Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Olur?

Erkek tarz kombinleri yazlık açık renklerde, kışlık ise koyu renklerden oluşmaktadır. Ancak siyah, kahverengi, gri, mavi ve füme renk kombinler dört mevsim kullanılmaktadır. Bahsettiğimiz renklerde gömlek, pantolon ve ayakkabı dört mevsim kullanılma özelliğine sahiptir.

Kahverengi gömleğin altına ne renk pantolon gider

Kahverengi gömlek kombinleri için kahverengine uyumlu renkleri bilmeniz yeterli olacaktır. Kahverengi gömleğin ten rengine uygun tonunu yakaladınız mı pantolon bulmak daha da kolaylaşır.

Koyu kahverengi gömlek altına pantolon seçerken açık renklerde, açık kahverengi gömlek altına pantolon seçerken koyu renklerde seçimler yapmalısınız.

Kahverengi İle Uyumlu Renkler

 • Mavi
 • Siyah
 • Beyaz
 • Gri
 • Krem
 • Lacivert
 • Bej
 • Ekru
 • Pudra
 • Somon rengi
 • Taba rengi
 • Krem rengi
 • Haki yeşili ve tonlarını kullanarak kahverengi gömlek kombin yapabilirsiniz. Kahverengiye yakışan renkler arasında bej, ekru, vizon renk, node renk, siyah  mavi ve beyaz bulunmaktadır.

  Kahverengi gömlek altına pantolon

Kahverengi Mavi Uyumu

Kahverengiyle uyumlu renkler arasında yer alan mavi kahverengi ile en çok kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Kahverengi gömlek altına mavi kot pantolon, kumaş pantolon, keten pantolon rahatlıkla kombin edilebilir. Üstelik kahverengi gömlek mavi pantolon kombini her ortamda rahatlıkla kulanım özelliğine de sahiptir.

Kahverengi İle Siyah Uyumu

Açık kahverengi ile uyumlu renkler arasında yer alan siyah koyu kahverengi ile daha az kullanıma sahiptir. Koyu kahverengi pantolon altına siyah ayakkabı kullanılabilir.

Açık kahverengi gömlek altına koyu kahverengi pantolon siyah kemer, siyah ayakkabı ve siyah ceket tarz pantolon kombinleri arasında yer almaktadır.

Kahverengi gömleğin altına ne renk pantolon olur erkek-kadın

Kahverengi İle Ton Sür Ton Kombinler

Kahverengi, en çok ton sür ton kombin yapılan renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Öyle ki açık kahverengi gömlek altına koyu kahverengi pantolon ve açık kahverengi ayakkabı oldukça şık duracaktır.

Kahverengi kombinde siyah ceket, mavi ceket, beyaz ceket, haki yeşili ceket veya vizon rengi ceket tamamlayıcı olacaktır.  Kahverengi gömlek kombini nasıl yapılır, kahverengi gömlek hangi renkle kombinlenir sorusunun en basit ve çabasız cevabı ton sür ton kombin yapımında saklıdır.

Kahverengi gömlek pantolon kombininde vizon rengi pantolon, kemik rengi pantolon, krem rengi pantolon, bej rengi pantolon, siyah pantolon, gri, haki yeşili, mavi ve beyaz pantolon rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kahverengi gömlek kombini erkek

Bej, ekru, vizon renk, nude renk ve krem rengi tonları kahverengi ile ton sür ton kombin sırasında kullanılabilir. Kahverengi gömlek ile resmi bir ortama katılacaksanız siyah pantolon, kahverengi kemer ve koyu kahverengi ayakkabı ile dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kahverengi Gömlek Kombinleri Nasıl Yapılır?

Kahverengi gömlek altına ne renk giyilir? Sorusunun cevabını daha detaylı bir şekilde görmek ve incelemeniz sonunda “ işte bu benim kombinim” diyebileceğiniz görselleri bulabileceğiniz resim galerimizi incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Düğün Elbiseleri 2024 başlıklı yazımızda Abiye Düğün Elbisesi ve düğünde ne giyilir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu