Kadınların En Çok Sevdiği Erkek Saç Modelleri

07.07.2022
2.500
Kadınların En Çok Sevdiği Erkek Saç Modelleri

Kadınların En Çok Sevdiği Erkek Saç Modelleri başlıklı yazımızda kadınların sevdiği erkek saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Çekici erkek saç modelleri hakkında merak edilen ve en beğenilen erkek saç modelleri bilgileri tam size göre… Erkeklerin daha çekici görünmesi için dikkat etmeleri gereken önemli etken saç modelleridir.

Kadınların sevdiği erkek saç modeli denilince akla ne gelmelidir? İşte merak edilen soruların cevapları…

Kadınların En Çok Sevdiği Erkek Saç Modelleri

Kızların sevdiği saç modelleri arasında bu senenin erkek saç modelleri yanında klasik modelleri de var. Aslında kadınların en sevdiği erkek saç modellerinin temelinde saçların bakımlı olması gelmektedir. Yani erkek uzun saç modeli için de, erkek kısa saç modeli için de bu böyledir.

İstenilen Sevdiği Erkek Saç Modelleri

İstenilen  kızların Sevdiği Erkek Saç Modelleri

Kadınların Sevdiği Erkek Saçı (3 Numara Saç)

Üç numara saç, asla modası geçmeyen saç modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Kadınların en çok sevdiği erkek saç modelleri arasında ilk sıralarda olan saçlara inanamayacaksınız.

Bu senenin erkek saç modası olan 3 numara saç ilk sıralardadır. Erkek 3 numara saç kesimi, doğru yüz şekli ile buluşması gerekmektedir.  İşte o zaman çok daha dikkat çekici ve karizmatik bir görünüm sunmaktadır.

Erkek üç numara saç hangi yüz tipine yakışır? Düzgün yüz hatlarına sahip olan beyler şanslısınız…! Özellikle gözlerinin güzelliğini öne çıkarmak isteyen erkekler 3 numara erkek saç modeli bunu başarabilirler.

Kolay bakım yapılan erkek saçı denilince de akla gelen üç numara saç kesimi  oval yüz şeklinde kusursuz durmaktadır.Yani kadınlar tarafından beğenilen erkek saçı istiyorsanız 3-2-1 numara saç kesimlerini düşünebilirsiniz.

Kadinlarin-en-cok-Sevdigi-Erkek-Saci-nasildir

Kadınların en çok Sevdiği Erkek Saçı nasıldır

Kazıtılmış Saçlar

Kızların sevdiği saç modelleri, erkekte stil sahibi saçlardır. Yani trend erkek saçlarından ziyade kişinin yüz tipi, giyim tarzı ile uyumlu saç stilleridir.

Bu senenin erkek saç modası arasında kazıtılmış saçların da dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Yüz tipine uygun erkek saç modelleri arasında kazıtılmış saç ile kullanılan yüz şekli oval yüz şeklidir.

Sizde oval yüz şekline mi sahipsiniz. O halde erkek saç kazıtma yaparak kadınların sevdiği saç modelleri erkek sitelerine sahip olabilirsiniz. Çünkü kazıtılmış saç erkeğin yüz hatlarını daha da öne çıkarmaktadır.

Uzun Erkek Saç Modeli

Kadınların erkeklerde sevdiği saç modelleri arasından uzun saçların yeri bir başkadır. Her yaşta, her ortamda beğenilen saçlar vardır. En çok beğenilen erkek saç modelleri arasında uzun saçların yeri büyüktür.

Uzun dalgalı saç erkek ve uzun kıvırcık saç erkek modellerini mutlaka incelemelisiniz. Çünkü uzun saçlar, kadınların erkeklerde sevdiği saç modelleri arasında yer almaktadır.

Aslında erkek uzun saç şekillendirme işlemleri de doğru yapılmalıdır. Özellikle uzun saçlarda saç şekillendirici kullanılırken dikkat edilmelidir. Yani şekillendirici sonrası saçlar yapış yapış olmamalı, doğal görünüm yakalamalıdır.

Kadınların Sevdiği Erkek Saçı (Uzun Dalgalı Saç Erkek)

Kadınların Sevdiği Erkek Saçı (Uzun Dalgalı Saç Erkek)

Aslında uzun erkek saçı dağınık tutulduğu zaman çok daha dikkat çekici ve tarz görünmektedir. Sizde kadınlar tarafından beğenilen erkek saçı olarak uzun saçları kullanabilirsiniz. Burada uzun saçları dağınık, dalgalı, toplu veya açık kullanabilirsiniz.

Dağınık Saç Modelleri Erkek

Kızların sevdiği saç stili; Kısa dağınık saç modeli erkek stili de uzun dağınık saç modeli erkek de en beğenilen saçlardır. Aslında dağınık saçlar kadın erkek saç modeli olarak en beğenilen saçlardır. Bu noktada en çok beğenilen karizmatik saç modeli olarak dağınık saç düşünün deriz.

Özellikle orta uzunlukta erkek saç modelleri dağınık tarzı tüm yaşta kadınlar tarafından beğenilmektedir. Kadınların beğendiği erkek saç renkleri; Orta uzunluktaki erkek saç rengi olarak siyah, kahverengi ve kumral en beğenilen renklerdir. Aslında siyah saça ombre erkek saç modelini de kullanabilirsiniz.

Kıvırcık Erkek Saç

Kadınların En Sevdiği Erkek Saç Modelleri; Orta uzunlukta ve kısa kıvırcık erkek saç modelleri ile daha karizmatik görünebilirsiniz. Beyler! Özellikle kıvırcık saç modelin aşırı uzun ve dağınık tutmamaya özen göstermelisiniz.

Özellikle kısa kıvırcık saç modelleri erkeklerde tarz durduğu kadar modern durmaktadır. Eğer modern ve bakımlı erkek saçları istiyorsanız, modern erkek saç modelleri düşünmelisiniz.

Kadınların Erkeklerde Sevdiği Saç Modelleri

Kadınların Erkeklerde Sevdiği Saç Modelleri

Modern erkek saçları arasında yer alan traş makinesi ile yapılan saç modeli, 3 numara saç modelidir.

Subay traşı saç modeli yanında altı 3 numara, üstü 5 numara saç modeli de kullanabilirsiniz.

Kır saçlı erkek saç modelleri de kadınların erkeklere en çok yakıştırdığı saç modeli ve rengidir. Son dönemlerde kızların sevdiği saç modeli ve trend erkek saçları arasında subay kesim de vardır. Genç erke saç modeli olarak bilinse de yediden yetmişe kullanılır.

Çok daha gizemli, asi ve karizmatik bir havaya bürünmek için kır saçlı erkek saç stili kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde kadınların en çok sevdiği erkek saç modelleri görsellerini sunuyoruz. Özellikle kadınların beğendiği erkek saç modelleri hakkında merak olanlar…! Erkek için çekici saç modelleri için görsellere göz atmalısın.

Resim Galerisi: Kadınların Hoşlandığı Erkek Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Smokin Modelleri başlıklı yazımızda En Güzel Smokin Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu