İnce Telli Saç Modelleri Erkek | Dalgalı, Düz Ve Kıvırcık

09.01.2024
205
İnce Telli Saç Modelleri Erkek | Dalgalı, Düz Ve Kıvırcık

İnce telli saç modelleri erkek stilleri ile çok daha dolgun ve bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz. Aslında ince telli saçlar, normal saç tellerinden daha ince olduğu için seyrek ve hacimsiz görülmektedir. Ayrıca ince telli kıvırcık saçlar, dalgalı saçlar ve düz saçlar için farklı saç kesimi kullanılmaktadır. Yani ince telli dalgalı saçlar için saç kesim modelleri ile diğer saç tiplerine ait modeller farklıdır. İçeriğimizde ince telli kısa saç modelleri ve uzun saç modellerine değindik.

İnce Telli Saç Modelleri Erkek

İnce telli saç modelleri erkek stilleri arasından seçim yaparken yüz şekline göre modeller seçmelisiniz. Böylece saçlarınız hem daha bakımlı ve dolgun görünecek hem de tarz duracaktır.

ince telli saç kesim modelleri

ince telli saç kesim modelleri

Özellikle orta uzunlukta ve kısa saç modelleri kullanılıyor. Aslında ince telli kısa saç modelleri ve orta uzunlukta saç modelleri genelde katlı kesimlerden oluşmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı; 2024 ün Modern Erkek Saç Modelleri: Tüm Saç Tipleri İçin Seçenekler

İnce telli kabarık erkek saç modeli uzun stillerinde topuz, at kuyruğu kullanılmaktadır.

İnce Telli Düz Spor Saç Modelleri

Üst kısmı uzun yanları kısa saç modelleri, düz saçlarda da kullanılmaktadır. Ancak düz saçlardan katlı saç kesimleri kullanılmalıdır. Böylece saçlar daha dolgun ve hacimli görünecektir. Özellikle saç uçlarını katlı bırakmak, saçların daha dolgun görünmesini sağlayacaktır. Erkek düz saç modellerini yüz şekli doğrultusunda kullanabilirsiniz.

ince telli saçlar için kesim modeli erkek

bu senenin ince telli saçlar için kesim modeli erkek

İnce Telli Saçlar İçin Dalgalı Saç Kesimleri

İnce telli saçlar, genelde hareketli saç modelleri ile kullanılmaktadır. Kabarık olmayan ince telli saçlara sahipseniz katlı saç kesimi yapabilirsiniz. Dalgalı saçları geriye tarayarak şekillendirebilirsiniz. Özellikle saçların tepe kısmı arkaya doğru taranarak kullanılmalıdır. Katlar özellikle saç uçlarını atılmalıdır. Böylece saçlar çok daha hacimli ve dolgun görünecektir. Subay traşı, buzz saç kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin ince telli saçlar için kesim modelleri erkek isimleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: İnce Saç Modelleri Erkek

Bir önceki makalemiz olan Sarı Pantolon Kombin Erkek başlıklı yazımızda Sarı Pantolon Kombin Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu