Tarz Kadın

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

24.02.2019
2.975
Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek giyiminin önemli parçalarından biridir. Haki yeşil kombin sezonun en trend kombinleri arasındadır. Yeşil renk ve toprak rengi karışımından oluşan renge haki yeşil denir. Aslında ne tam toprak rengine benziyor, ne de tam yeşile. Bu kadar karmaşık bir renk ama erkeklerin şıklık adına gardrobunda olması gereken renklerin başında gelmektedir. Gelin şimdi mehmetcik rengi de diyebileceğimiz Haki pantolon kombinleri erkek kombin nasıl yapılır birlikte görelim.

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

Haki renk pantolon kombinleri erkek için oldukça çok tercih edilen kombinler arasında yer almaktadır. Haki pantolon kombinleri için kullanılan pantolon kanvas veya kot olabilir. Hakinin tonu ise toprak rengine veya yeşile yakın olabilir. Beyaz gömlek ve tişört giymek için bu detayların hiç önemi yoktur. Beyaz haki yeşil uyumu mükemmeldir. Kısacası haki yeşil üzerine de renk gömlek gider, ne renk tişört girer sorusunun ilk cevabı beyaz veya kırık beyazdır.

Haki Pantolon Kombinleri Erkek Giyimi

Erkek kombinleri bayanlara göre daha kolay yapılır. Doğru renkleri bildiniz mi sizden şık kimse yoktur inanın. İlk olarak haki pantolon kombinleri erkek ile hangi renk giyilmez konusuna değinelim.

Haki pantolon kombileri erkek çok da zor değildir aslında. Soft renklerin hemen hemen hepsi ile kombin edebilirsiniz diyebiliriz. Tabi arada uyumsuz soft renkler de vardır. Özellikle genç erkek giyim tarzları arasında yer alan haki yeşil kombin fazlasıyla tercih edilmektedir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Kısa Erkek Saç Modelleri Ve Saç Trendleri

Haki renginde bir pantolon, ki bu ister kanvas ister kot olsun… Ton olarak da ister koyu yeşile kaçan, ister toprak rengine kaçan haki olsun, en uyumlu ve vazgeçilmez kombin renginin beyaz olduğunu belitmiştik. Haki ile uyumlu renkler arasında ilk sırada yer alan beyazı haki pantolon kobini için  hakinin her tonu üzerine ister gömlek, ister kazak, isterseniz de tişört olarak kullanın mükemmel bir şekilde şık olacağınızın garantisini veririm. Biz buna zahmetsiz kombin diyoruz:))

Haki renk Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Haki renk pantolona ne gider? ne ile giyilir? sorusunun detaylarında gördüklerimiz; Farklı ve göz alıcı bir şıklık için ise hafiften yeşile kaçan bir haki kot veya kanvas pantolon ile siyah gömlek, triko, kazak veya tişört öneriyoruz. Kilolu Erkek Giyim Kombin renkleri arasında yer alan siyahı haki ile rahatlıkla kullanabilrsiniz. Özellikle göbek kısmında fazlalıkları olanlar haki siyah kombinini mutlaka kullanmalılar. Özellikle özel gecelerde ağırlığı ve asil duruşu nedeni ile haki ve siyah kombini kullanabilirsiniz.

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek kombininde birde haki yeşil ile asla kullanılmayacak renkler vardır. Bunlar turuncu, saks mavisi ve kırmızıdır. Bu renkleri Haki yeşil asla tolere etmez. (Yalnız kırmızıyı çok yeşilimsi hakilerlekullanamazsınız. Pastel tonlardaki haki ile kullanabilirsiniz)

Son birkaç sezondur trend olan ve trend olmaya da devam edecek gibi duran haki ile uyumlu renkler erkek neler biliyor musunuz? Haki ile uyumlu renkler arasında ilk sırada siyah ve beyaz geldiğinden yukarda bahsetmiştik.  Şimdide diğer renk tonlarına göz atalım.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Siyah Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

Haki Yeşil Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

  • Bordo
  • Siyah
  • Krem
  • Beyaz
  • Koyu sarı
  • Kömür pembesi
  • Buz mavisi
  • Bebe mavisi
  • Bej gibi renkler ve tonlarını haki pantolon kombinleri içinde kullanabilirsiniz.

 Asilliği temsil eden yeşilin soft hali haki ile krem kombin yapabilirsiniz. Krem renk tonu haki rengin daha iyi ortaya çıkmasını sağlayarak hayranlık uyandıran şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır.

Haki renk pantolon kombinleri erkek kombin detayları vermeye devam ediyoruz.

⇒ Haki renk pantolon ile aynı renk ama farklı tonlarda gömlek veya tişört kombini de yapabilirsiniz. Mesela koyu tonlardaki haki bir pantolon ile oldukça açık tonlara sahip soft bir haki gömlek veya tişört ile oldukça cool görünebilirsiniz.

⇒ Haki pantolon ile kreme çalan çok açık sarı ve hardal kombini de oldukça şık duracaktır. Tabi burada da haki ve diğer renklerin ton ayarını iyi yapmak gerektiğini unutmayın.

Yeşil pantolon kombinleri erkek kombini için kullanabileceğiniz diğer uyumlu rengimiz ise kahverengi ve tonlarıdır. Toprak rengi olması hasebiyle haki ile çok şık bir bütünlük sağlayacaktır. Haki rengin kombin kurtarıcı renkleri arasında yer alan kahverengi ve tonlarını haki ile kullanırken her iki rengin tonlarını iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek- Haki yeşil kombin erkek kombini nasıl yapılır diyenler için haki pantolon kombinerine yer verdik. Bu kombinleri yaparken ten renginizi ve cildinizle uyumlu tonları kullanmayı unutmayın derim. Ten renginiz ile uyumsuz bir kombin başkasında ne kadar şık olursa olsun sizde hoş durmayacaktır bunun da unutmayın.

Haki renk kombinleri Erkek Resim Galerisi:

haki renk kombinleri erkek+

Bir önceki makalemiz olan 2020-2021 Damatlık Modelleri Ve Aksesuarları başlıklı yazımızda 2016 damatlıkları, 2019 damatlık modelleri ve damatlıklar hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu