Haki pantolon kombinleri erkek
Haki pantolon kombinleri erkek

Haki pantolon kombinleri erkek giyiminin önemli parçalarından biridir. Haki yeşil kombin sezonun en trend kombinleri arasındadır. Yeşil renk ve toprak rengi karışımından oluşan renge haki yeşil denir. Aslında ne tam toprak rengine benziyor, ne de tam yeşile. Bu kadar karmaşık bir renk ama erkeklerin şıklık adına gardrobunda olması gereken renklerin başında gelmektedir. Gelin şimdi mehmetcik rengi de diyebileceğimiz haki yeşil kombin nasıl yapılır birlikte görelim.

Haki Pantolon Kombinleri Erkek Giyimi

Erkek kombinleri bayanlara göre daha kolay yapılır. Doğru renkleri bildiniz mi sizden şık kimse yoktur inanın. İlk olarak haki pantolon kombinleri erkek ile hangi renk giyilmez konusuna değinelim.

Haki pantolon ile turuncu renk bir üstü asla düşünmeyin derim. Saks mavisi de haki yeşil ile kullanıldığında asla tolere edilmeyen bir renktir.

Kırmızı hemen hemen her renge yakışır ancak hakinin koyu yeşile kaçan tonları ile kesinlikle kombin edilmemelidir. Bu renklerle oldukça itici bir kombin meydana gelir.

Haki pantolon kombileri erkek çok da zor değildir aslında. Soft renklerin hemen hemen hepsi ile kombin edebilirsiniz diyebiliriz. Tabi arada uyumsuz soft renkler de vardır. Özellikle genç erkek giyim tarzları arasında yer alan haki yeşil kombin fazlasıyla tercih edilmektedir.

Haki renginde bir pantolon, ki bu ister kanvas ister kot olsun… Ton olarak da ister koyu yeşile kaçan, ister toprak rengine kaçan haki olsun, en uyumlu ve vazgeçilmez kombin rengi beyazdır. Haki ile uyumlu renkler arasında ilk sırada yer alan beyazı haki pantolon üzerine ister gömlek, ister kazak, isterseniz de tişört olarak kullanın mükemmel bir şekilde şık olacağınızın garantisini veririm.

Haki Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

Farklı ve göz alıcı bir şıklık için ise hafiften yeşile kaçan bir haki kot veya kanvas pantolon ile siyah gömlek, triko, kazak veya tişört öneriyoruz. Kilolu Erkek Giyim Kombin renkleri arasında yer alan siyahı haki ile rahatlıkla kullanabilrsiniz. Özellikle göbek kısmında fazlalıkları olanlar haki siyah kombinini mutlaka kullanmalılar. Özellikle özel gecelerde ağırlığı ve asil duruşu nedeni ile haki ve siyah kombini kullanabilirsiniz.

Son birkaç sezondur trend olan ve trend olmaya da devam edecek gibi duran haki ile uyumlu renkler neler biliyor musunuz?

Haki ile uyumlu renkler arasında ilk sırada siyah ve beyaz geldiğinden yukarda bahsetmiştik.  Şimdide diğer renk tonlarına göz atalım. Renk Kombini Nasıl Yapılır? Asilliği temsil eden yeşilin soft hali haki ile krem kombin yapabilirsiniz. Krem renk tonu haki rengin daha iyi ortaya çıkmasını sağlayarak hayranlık uyandıran şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır.

Haki pantolon kombinler erkek kombin detayları vermeye devam ediyoruz. Haki pantolon ile aynı renk ama farklı tonlarda gömlek veya tişört kombini de yapabilirsiniz. Mesela koyu tonlardaki haki bir pantolon ile oldukça açık tonlara sahip soft bir haki gömlek veya tişört ile oldukça cool görünebilirsiniz.

Haki pantolon ile kreme çalan çok açık sarı ve hardal kombini de oldukça şık duracaktır. Tabi burada da haki ve diğer renklerin ton ayarını iyi yapmak gerektiğini unutmayın.

Haki ile kombin edebileceğiniz bir diğer uyumlu rengimiz ise kahverengi ve tonlarıdır. Toprak rengi olması hasebiyle haki ile çok şık bir bütünlük sağlayacaktır. Haki rengin kombin kurtarıcı renkleri arasında yer alan kahverengi ve tonlarını haki ile kullanırken her iki rengin tonlarını iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Haki pantolon ile erkek kombin nasıl yapılır diyenler için haki pantolon kombinerine yer verdik. Bu kombinleri yaparken ten renginizi ve cildinizle uyumlu tonları kullanmayı unutmayın derim. Ten renginiz ile uyumsuz bir kombin başkasında ne kadar şık olursa olsun sizde hoş durmayacaktır bunun da unutmayın.

Bir önceki makalemiz olan Lacivert Hangi Renkle Kombinlenir? başlıklı yazımızda Lacivert hangi renkle kombinlenir hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER