Tarz Kadın

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

05.04.2020
8.721
Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek giyiminin önemli parçalarından biridir. Erkek için yeşil pantolon kombin denilince akla ilk gelen renkler arasında haki renk vardır. Haki yeşil kombin sezonun en trend kombinleri arasındadır. Yeşil renk ve toprak rengi karışımından oluşan renge haki yeşil denir. Aslında ne tam toprak rengine benziyor, ne de tam yeşile. Bu kadar karmaşık bir renk ama erkeklerin şıklık adına gardrobunda olması gereken renklerin başında gelmektedir. Gelin şimdi mehmetcik rengi de diyebileceğimiz Haki pantolon kombinleri erkek kombin nasıl yapılır birlikte görelim.

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

Erkek haki kombin-haki pantolon kombinleri

Haki renk pantolon kombinleri erkek için oldukça çok tercih edilen kombinler arasında yer almaktadır. Haki pantolon kombinleri için kullanılan pantolon kanvas veya kot olabilir. Hakinin tonu ise toprak rengine veya yeşile yakın olabilir. Beyaz gömlek ve tişört giymek için bu detayların hiç önemi yoktur.

Beyaz haki yeşil uyumu mükemmeldir. Kısacası haki yeşil üzerine ne renk gömlek gider, haki pantolon üzerine ne renk giyilir veya haki kot pantolon üzerine ne giyilir, ya da haki pantolon üstüne ne renk tişört girer sorusunun ilk cevabı beyaz veya kırık beyazdır.

Haki Pantolon Kombinleri Erkek Giyimi

Haki rengi pantolon kombinleri erkek için bayanlara göre daha kolay yapılır. Doğru renkleri bildiniz mi sizden şık kimse yoktur inanın. İlk olarak haki pantolon kombinleri erkek ile hangi renk giyilmez konusuna değinelim.

haki ile uyumlu renkler erkek-kargo pantolon üstüne ne giyilir

Haki pantolon kombileri erkek çok da zor değildir aslında. Soft renklerin hemen hemen hepsi ile kombin edebilirsiniz diyebiliriz. Tabi arada uyumsuz soft renkler de vardır. Özellikle genç erkek giyim tarzları arasında yer alan haki yeşil kombin fazlasıyla tercih edilmektedir.

Haki pantolon, ki bu ister kanvas ister kot olsun… Ton olarak da ister koyu yeşile kaçan, ister toprak rengine kaçan haki olsun, en uyumlu ve vazgeçilmez kombin renginin beyaz olduğunu belirtmiştik.

Haki ile uyumlu renkler arasında ilk sırada yer alan beyazı haki pantolon kombini için  hakinin her tonu üzerine gömlek, kazak veya tişört kullandığınız zaman mükemmel bir şekilde şık olacağınızın garantisini veririz. Biz buna zahmetsiz kombin diyoruz:))

haki erkek kombin-Haki pantolon üzerine ne renk giyilir

Haki renk Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Haki renk pantolona ne gider? haki pantolon üstüne ne giyilir? sorusunun detaylarında gördüklerimiz; Farklı ve göz alıcı bir şıklık için ise hafiften yeşile kaçan bir haki kot veya kanvas pantolon ile siyah gömlek, triko, kazak veya tişört öneriyoruz.

Kilolu Erkek Giyim Kombin renkleri arasında yer alan siyahı haki ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle göbek kısmında fazlalıkları olanlar haki siyah kombinini mutlaka kullanmalılar. Özellikle özel gecelerde ağırlığı ve asil duruşu nedeni ile haki ve siyah kombini kullanabilirsiniz.

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek,

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek kombininde birde haki yeşil ile asla kullanılmayacak renkler vardır. Bunlar turuncu, saks mavisi ve kırmızıdır. Bu renkleri Haki yeşil asla tolere etmez. (Yalnız kırmızıyı çok yeşilimsi haki renk tonları ile çok fazla kullanamazsınız. Pastel tonlardaki haki ile kullanabilirsiniz)

Haki pantolon üstüne gömlek, kazak, tişört, badi, sweatshirt, mont ve yelek kullanarak beğenilen kombinler yapabilirsiniz.

Son birkaç sezondur trend olan ve trend olmaya da devam edecek gibi duran haki ile uyumlu renkler erkek neler biliyor musunuz? Haki ile uyumlu renkler arasında ilk sırada siyah ve beyaz geldiğinden yukarıda bahsetmiştik.  Şimdide diğer renk tonlarına göz atalım.

haki ile uyumlu renkler

Haki Yeşil Pantolon Üzerine Ne Renk Giyilir?

 • Bordo
 • Kiremti rengi
 • Nude renk
 • Vizon rengi
 • Siyah
 • Krem
 • Beyaz
 • Koyu sarı
 • Kömür pembesi
 • Buz mavisi
 • Bebe mavisi
 • Bej gibi renkler ve tonlarını haki pantolon kombinleri içinde kullanabilirsiniz. Özellikle haki bordo uyumu, haki mavi uyumu, haki krem uyumu, haki sarı uyumu, haki kiremit rengi uyumu sıklıkla kullanılmaktadır.

 Asilliği temsil eden yeşilin soft hali haki ile krem kombin yapabilirsiniz. Krem renk tonu haki rengin daha iyi ortaya çıkmasını sağlayarak hayranlık uyandıran şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır.

Haki Renk Pantolon

Haki renk pantolon kombinleri erkek kombin detaylarını incelerken karşımıza taba rengi de çıkmaktadır. Haki taba rengi uyumu ile özellikle haki pantolon taba kemer ve taba rengi ayakkabı mükemmel durmaktadır.

⇒ Haki renk pantolon ile aynı renk ama farklı tonlarda gömlek veya tişört kombini de yapabilirsiniz. Mesela koyu tonlardaki haki bir pantolon ile oldukça açık tonlara sahip soft bir haki gömlek veya tişört ile oldukça cool görünebilirsiniz.

⇒ Haki pantolon ile kreme çalan çok açık sarı ve hardal kombini de oldukça şık duracaktır. Tabi burada da haki ve diğer renklerin ton ayarını iyi yapmak gerektiğini unutmayın.

haki renk kombinleri erkek

haki renk kombinleri erkek

⇒ Yeşil pantolon kombinleri erkek kombini için kullanabileceğiniz diğer uyumlu rengimiz ise kahverengi ve tonlarıdır. Toprak rengi olması hasebiyle haki ile çok şık bir bütünlük sağlayacaktır. Haki rengin kombin kurtarıcı renkleri arasında yer alan kahverengi ve tonlarını haki ile kullanırken her iki rengin tonlarını iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek- Haki yeşil kombin erkek kombini nasıl yapılır diyenler için haki pantolon kombinerine yer verdik. Bu kombinleri yaparken ten renginizi ve cildinizle uyumlu tonları kullanmayı unutmayın derim. Ten renginiz ile uyumsuz bir kombin başkasında ne kadar şık olursa olsun sizde hoş durmayacaktır bunun da unutmayın.

Özel gün ve gecelerden günlük pantolon kombinlerine kadar her alanda, her yaşta ve her tarzda kullanabileceğiniz haki pantolon ile doğru kombinler için ten renginiz ile uyum sağlayan, haki ile uyumlu renkler ile kombin yapmalısınız. haki pantolon kombini nasıl yapılmalı diyorsanız sizler için derlediğimiz haki pantolon üstüne ne olur resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Haki Yeşil Pantolon Kombinleri

Bir önceki makalemiz olan 2022-2023 Damatlık Modelleri Arasında Neler Var başlıklı yazımızda damatlık ve Damatlık Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Arda dedi ki:

  Haki yeşil pantolon yazısı Kapsamlı bir yazı olmuş.
  Çok işime yaradı teşekkürler.

  1. Emine dedi ki:

   Teşekkür ederim Arda, trendleri yakından takip ederek sizleri bilgilendirmek görevimiz:) Haki pantolon kombinleri erkek kullanıcılar için bu senenin en tren kombin parçaları arasında👍

Tarz Kadın Blogu