Gri Sarı Saç Modelleri

22.12.2021
2.024
Gri Sarı Saç Modelleri

Gri sarı saç modelleri stil sahibi kadınların saç rengi olarak karşımıza çıkıyor. Gri sarı saç  boyası uygulanmadan önce sarı gri saç kimlere yakışır,  gri sac, gri sarı ombre, gri sarı balyaj şeklinde de kullanılmaktadır. Sarı gri saç rengi hemen hemen her kadının hayatında bir defa dahi olsa denemesi gereken bir saç rengi olarak görülmektedir.

Klasik sarı saçlardan sıkıldıysanız, modern farklı saç renkleri arıyorsanız, sizlere önerimiz gri sarı saç boyası ile sarı gri saç rengidir. Özellikle yoğun beyaz saçlara sahip olanlar gri sarı saç ile beyazları kapatma konusunda oldukça başarılıdırlar.

Gri Sarı Saç Modelleri

Gri saç boyama dışında farklı bir gri saç rengi arıyorsanız gri saç renkleri arasında yer alan sarı gri saç rengini öneriyoruz.

gri sac

gri sac

Soğuk saç renkleri arasında yer alan gri sarı saç boyası ile birleştirildiği zaman özellikle yaz döneminde yaz saç renkleri olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Gri sarı saç yüz hatlarını keskinleştiren, daha modern ve daha asil gösteren saç renkleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒Gri Saç Kimlere Yakışır? Gri Saç Renkleri Nelerdir?

Klasik  gri saç rengine göre daha doğal daha modern bir renk olarak karşımıza çıkan gri sarı saç renginden sarı saç rengi tonunu platin sarısına kadar açmamalısınız.

Sarı gri saç renginde saç rengini açarken sarı saçlar platin rengine kadar gelmeden limon sarısı ne kadar açmanız gerekmektedir. Bu açma  işleminden sonra yoğun bir cila ile birlikte istediğiniz rengi tutturacaksınız.

Gri Sarı Saç Kimlere Yakışır

Gri Sarı Saç Kimlere Yakışır

Gri Sarı Saç Kimlere Yakışır?

Buğday tenlilerde kusursuz görünen saç renkleri arasında sarı saç renkleri de yer almaktadır. Sarı gri saç rengini kumrala yakışan saç renkleri ve buğday tenlilere yakışan saç renkleri arasında görebiliriz.

Aşağıdaki resim neresinde sarı gri saç görselleri paylaşılmıştır daha fazla ayrıntı için inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi Sarı Gri Saç

Bir önceki makalemiz olan Saçı Yumuşatmak İçin Ne Yapılır? başlıklı yazımızda Saç nasıl yumuşatılır, saç yumuşatma ve Saç yumuşatmak için ne yapılır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu