Gri Şal Kombinleri

27.01.2021
1.700
Gri Şal Kombinleri

Gri şal kombinleri yapımı hemen hemen her sezon kullanılan birçok renkte uyum sağlayan bir renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Gri renk, nötr görüntüsüne rağmen en klasik amin rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gri ile uyumlu renkler tesettür kombinlerinde de tüm çeşitliliği ile yer bulmaktadır. Tesettürlü bayanlar gri şal kombini için her türlü kombinin parçasını kullanabilirler. Yazımızın detaylarında gri şal kombin için kullanabileceğiniz kıyafetler ve üstüne hangi renk gider sorusunun cevabını vereceğiz.

Gri Şal Kombinleri

Gri renk şal kombinlerinde şıklığı yakalamak için grinin ten rengimiz ile uyum sağlaması zorunludur. Gri renk tonları arasında açık ve koyu renkler bulunduğu için ten rengi butonu seçmenizi kolay olacaktır. Ten renginize uyumlu gri renk tonunu bulduktan sonra gri şal kombini için mevsime göre seçimler yapmalısınız.

gri lacivert şal kombin

gri lacivert şal kombin

Gri ile uyumlu renkler tesettür kombinlerinde kullanılırken yaz aylarında açık renklerde kıyafetlerle tercih edilirken sonbahar kış dönemlerinde daha koyu renklerle birlikte kombin edilmelidir.

Örneğin yaz aylarında yazlık gri şal kombin için kullanabileceğiniz kıyafetler pudra, toz pembe, hardal sarısı, beyaz, krem renk, vizon rengi, bebe mavisi, yeşil ve açık gri  olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gri elbiseye hangi renk şal gider?  Gri tunik ustune hangi renk şal olur, ve gri kıyafet üzerine hangi renk şal olur sorusunun cevabı da bayanlar tarafından genelde gri olarak tercih edilmektedir.

Gri elbise gri şal kombini veya gri kıyafet gri şal kombini yapılırken kullandığınız kıyafet ile aynı renklerde gri şal kullanabileceğiniz gibi kıyafetin iki ton koyusu veya iki ton açığı ille de kombin yapabilirsiniz.

gri abiyenin üstüne hangi renk şal gider

gri abiyenin üstüne hangi renk şal gider

Gri Şal Kombini İçin Kombin Önerileri

Gri şal kombin tunik, gömlek, elbise, bluz, kaban, yelek, ferace pardesü ile birlikte rahatlıkla yapılan ve inanılmaz derecede şık kombinler sunan tesettür kombinleri arasında yer almaktadır.

Kıyafetlerinizde gri şal kullanırken kolay şal bağlama teknikleri kullanacağınız gibi daha zor ve daha şık duran en güzel şal bağlama çeşitleri de uygulayabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde gri ile uyumlu renkler tesettür kombinleri çerçevesinde kullanılarak yapılan gri kıyafet şal kombini görselleri paylaşılmıştır. Daha dikkat çekici daha şık görünüm sunan gri şal kombin için görselleri incelemenizi öneriyoruz.

Resim Gri Şal Kombin Nasıl Yapılır? Gri Şal Bağlama

 

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu