Gri Saç Modelleri Erkek İle Tarz Olun

08.05.2024
3.191
Gri Saç Modelleri Erkek İle Tarz Olun

Gri saç modelleri erkek başlıklı yazımızda son dönemlerin erkek saç trendi olan erkek gri saç modası hakkında bilgiler vereceğiz. Peki,  nedir bu erkek gri saç modası?

Erkek trend saçları arasında yer alan erkek gri saç kendi arasında farklı renkler barındırmaktadır. Küllü gri saç erkek boyası, gümüş gri saç erkek, koyu gri saç boyası gibi tonları bulunmaktadır. Kendi ten renginiz ile uyumlu tonlardan birini seçerek daha karizmatik daha yakışıklı görünebilirsiniz.

Gri Saç Modelleri Erkek Stilleri | Uzun ve Kısa Saç

Gri saç modelleri, özellikle saçlarına ak düşmüş erkeklerin kullandığın saç renkleri idi geçmişte. Ancak günümüzde genç erkek saç trendleri arasında da küllü gri saç renklerinden gümüş gri saç rengine kadar görebiliyoruz.

Küllü Gri Saç

Küllü Gri Saç

Gri saç boyama işlemini gri saç tonları ile yapmadan önce saçınızdaki akları kapatmak için mi  yapıyordunuz? Yoksa daha karizmatik ve farklı görünmek için mi ? Buna karar vermelisiniz.

Erkek Aralara Gri Saç

Gri uzun saç erkek ve erkek gri kısa saç modelleri için de aralara gri saç kullanabilirsiniz. Özellikle komple gri saç istemeyenler uçları gri saç erke stili veya aralara gri saç kullanabilirler. Böylece daha karizmatik ve tarz görünebilirler.

Gri Saç Rengi Kimlere Yakışır Erkek?

Gri saç, son zamanlarda erkeklerde rastladığımız trend saç renkleri arasında yer almaktadır. Özellikle daha olgun ve karizmatik görünmek isteyenler, gri saç renkleri araştırması yaparak gri saç nasıl yapılır sorusunun cevabını sorgulamaktadır.

  • Kumral tene sahip erkeklere, koyu gri saç boyası, küllü gri saç boyası oldukça hoş durmaktadır.
  • Esmer ve buğday ten erkekler için yine küllü gri saç boyası ve koyu gri saç boyası kullanmalarını öneriyoruz.
  • Beyaz tene sahip erkekler ise gümüş grisi saç rengi ile tanışarak çok daha karizmatik ve yakışıklı görünebilirler.

Aşağıdaki videodan gri erkek saçı nasıl olur sorusunun cevabını izleyebilirsiniz.

Gri saç spreyi saçlarında kısa süren farklılıklar isteyen erkekler tarafından kullanılmaktadır. Aslında gri saç spreyi ile saç aralarına gri atarak bulunduğunuz ortamda dikkat çekici görünebilirsiniz.

Gümüş Gri Saç erkek

Gümüş Gri Saç erkek

Gri Saç Boyası Markaları

Gri saç boyası kullananlar, nevacolor gri saç boyasındaki kaliteyi önemsemektedir. Ayrıca, gri saç boyası koleston da en çok  kullanılanlar arasındadır. Sizler bu markalar arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak diğer ünlü saç boyası markalarının boyalarını da kullanabilirsiniz.

Gri Saç Bakımı Erkek

Gri saçların bakımı diğer boyalı saçlarda olduğu gibi dikkatli ve özenle yapılmalıdır. Özellikle farklı renklerdeki saçların üzerine uygulanan gri saç boyası kolay akmaktadır. Bu nedenle gri saç şampuanı kullanarak daha uzun süre gri saçları kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde erkek gri saç boyası ile saçlarını buluşturan erkek gri saç modelleri veriyoruz. Resim galerisini inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Gri Saç Boyası Markaları Erkek

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu