Genç Topuz Modelleri 2024 | Günlük ve Özel Günler İçin Modeller

17.11.2023
472
Genç Topuz Modelleri 2024 | Günlük ve Özel Günler İçin Modeller

Genç topuz modelleri 2024 seçenekleri arasında genç düğün topuz modellerinden günlük topuz modelleri genç stillerine kadar seçenekler bulunmaktadır. Topuz saç modelleri en çok da yaz aylarında kurtarıcı saç modelleri gibi görünür. Ancak sunduğu rahatlık ve şıklık ile dört mevsim kullanılmaktadır. Aslında topuz saç, gençlerin hareketliliğine ve pozitif enerjisine en çok yakışan saç modelidir. Genç modern topuz modelleri ile kullanılan spor aksesuarlarla daha dinamik saçlara sahip olabilirsiniz.

Genç Topuz Modelleri

Topuz modelleri genç stilleri arasında pek çok seçenek vardır. Aşağıda en çok beğenilen ve tercih edilen topuz modelleri genç stillerinden bahsedeceğiz.

dağınık topuz modelleri genç

dağınık topuz modelleri genç

Topuz modelleri her sezon minik değişikliklerle farklı şekilde kullanılmaktadır. Bu senenin genç için topuz modelleri arasında tepeden topuz modelleri olarak da bilinen balerin topuzu da vardır. Dağınık topuz modelleri, örgülü topuz modelleri, yarım topuz modelleri, kıvırcık saç topuz modelleri ve bella topuzu öne çıkmaktadır.

Dağınık Topuz Modelleri Genç 2024

Günümüzde gençler sade ve doğal şıklığı daha çok tercih etmektedir. Basit birkaç el hareketi ile toplanan saçlar lastik toka ile tutturularak doğal ve salaş görünüm hedeflenmektedir. İşte dağınık topuz saç modelleri genç stilleri de gençlerin bu beklentisini fazlasıyla karşılamaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Dağınık Topuz Modelleri Ve Yapılışları

Aslında dağınık topuz hemen hemen tüm yüz tipine de uyum sağlamaktadır. Bu nedenle en çok kullanılan genç topuz saç modelleri arasında dağınık topuz modelleri ilk sıradadır.

Balerin Topuzu Genç

Özellikle sıcak yaz günlerinde günlük saç ve abiye saçları olarak karşımıza balerin topuzu çıkmaktadır. Balerin topuzu, örgülü ve klasik modelleriyle kullanılmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Balerin Topuzu Nasıl Yapılmalıdır? (Videolu)

Oval yüz şekline, uzun yüz şekline ve yuvarlak yüz şekline daha çok yakışmaktadır. Bu nedenle gençler tarafından çok sık tercih edilmektedir.

Balerin Topuzu Genç

Balerin Topuzu Genç

Genç Kızlar İçin Örgülü Topuz Modelleri

Örgülü topuz saç modelleri sayısız seçeneğe sahiptir. Aslında örgülü topuz denilince akla her türlü ortamda üst düzeyde güzellik sunan saç modeli gelmektedir.

Farklı seçeneklerinin olması da tüm yüz tiplerine uyum içermektedir. Bu da her tarz kombinle kullanılabilen en rahat ve en güzel topuz modelleri genç stilleri demektir. Özellikle topuz sonrası saçların uzun süre dağılmasını istemeyen hareketli gençler örgülü topuz kullanmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒  Örgülü Topuz Modelleri | Bu Senenin

Bölgesel örgü veya komple örgü yaparak en güzel örgülü topuz modellerine sahip olabilirsiniz.

Taç örgülü topuz, ikili örgülü topuz, arkadan örgülü topuz ve önden örgülü topuz seçeneklerden bazılarıdır.

Tepeden Topuz Modelleri

Yukarıdan topuz modelleri olarak da bilinen tepeden topuz modelleri seçenekleri arasında bella topuzu da vardır. Kolay genç topuz saç modelleri arasında yer almaktadır. Saçları dilerseniz salaş, dilerseniz sıkı şekilde toplayarak tepeden topuz yapabilirsiniz.

Özellikle yuvarlak yüz şekline sahipseniz yukarıdan topuz yaparak yüz şeklinize daha orantılı ve estetik gösterebilirsiniz.

düğün saç modelleri genç topuz

düğün saç modelleri genç topuz

Ayrıca oval yüz şekline sahip olanlar, kare yüz şekline sahip olanlar ve ters üçgen yüz şekline sahip olanlar kullanabilirler.

Aşağıdaki resim galerisinde en çok kullanılan genç topuz saç modelleri görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca gençlere kullandığını ve gençlere önerdiğiniz topuz modellerini yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Topuz Modelleri Genç

 

Bir önceki makalemiz olan Doğal Saç Modelleri 2024 | Nasıl Yapılır? Kimlere Yakışır? başlıklı yazımızda doğal saç ve Doğal Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu