Tarz Kadın

Gelin Ayakkabı Modelleri 2020-2021

12.01.2020
565
Gelin Ayakkabı Modelleri 2020-2021

Gelin Ayakkabı Modelleri Seçimi; En özel gününüze çok az bir zaman kaldı! Gelinliğiniz hazır olmalı! Elbette evlilik hazırlıkları sırasında ayakkabıdan önce gelinliğinizi almış olmanız mantıklı olanı olacaktır.

Düğününüzü nerede yapacağınıza bağlı olarak rahat bir ayakkabı seçmeniz gerekecektir. Kır düğünü, salon düğünü, havuz başından yapılan düğünler, kumsalda yapılacak düğünler. Tüm bu mekanlara uygun olacak ve içinde rahat adımlar atacağınız gelin ayakkabı modelleri arasından ayakkabınızı seçmelisiniz.

Gelin Ayakkabı Modelleri

Her kadın evliliğe atacağı her adımda ve bu özel gününde muhteşem görünmek ister, aslında her detayıyla gelinliği, gelin ayakkabısı, gelin çiçeği hazırdır adeta!

Önceden planladığı gelinliğinde, ayakkabısında en ufak bir sorun çıkması gelini oldukça sarsacaktır.

Bu gibi olayları yaşamamak için önceden bazı noktalara açıklık getirmelisiniz.

Özellikle ayakkabı belki de en önemli aksesuarınız olacaktır.

Vücudunuzda her hangi bir yorgunluk çekmemeniz ayaklarınızın sağlığına da bağlıdır.

Bütün bir gece oynayacağınız için atacağınız her adımın son derece sağlıklı ve rahat olması önemlidir.

gelinler için ayakkabı modelleri seçimi önemi-Düğün ayakkabısı

Düğün ayakkabısı

Şimdi birkaç önemli noktaya değinmekte fayda olacaktır.

Yağmurlu bir havaya denk geliyorsanız kesinlikle süet veya saten bir ayakkabı tercih etmemelisiniz.

Tabanının suya dayanıklı olması da önemli bir nokta olacaktır.

Basacağınız, üstünde oynayacağınız zemini düşünmelisiniz.

Elbette salonlarda yapılan düğünlerde zemin, gelin ayakkabısı konusunda uygun ortamı sağlayacaktır. Ancak bunun dışında kır ve sahillerde yapılacak düğünlerde çimen, toprak, kum sebebiyle zor anlar yaşayabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   İtalyan Gelinlik Modelleri Seçimi

Bu durumda babet veya kısa topuklu rahat gelin ayakkabısı tercih etmelisiniz.

Eğer illaki topuklu ayakkabı giyeceğim diyorsanız topuk koruyucuları edinmelisiniz. Silikondan yapılan topuk koruyucuları, topuğunuza takılır. Bu şekilde ince olan topuğunuzun ucu daha kalınlaşmış olur ve adımlarınızı daha rahat atabilirsiniz.

en güzel gelinler için ayakkabı modelleri

platform gelin ayakkabısı

En Güzel Gelin Ayakkabısı

Eğer gelinlik modeli bol işlemelerden farklı tül detaylardan oluşuyorsa ki genel de böyle tercihler yapılır, ayakkabınızın daha sade olmasına dikkat edin.

Eğe hem gelinliğini , hem de gelin ayakkabısı süslü ve abartılı olursa şık değil rüküş olabilirsiniz.

Mini bir gelinlik giyecekseniz ayakkabınız gözler önünde olacağı için daha şık ve gösterişli bir gelinlik ayakkabısı tercih etmelisiniz.

gelinler için ayakkabı modelleri seçimi dantel

Rahat Gelinler Ayakkabıları

Elbette gelinliğiniz beyaz olacak ancak hangi beyaz? Beyazın tüm tonlarını içerebilecek olan gelinlik modelleri mevcuttur. Bundan dolayı gelinliğinizin füme mi, kırık beyaz mı, uçuk pembe mi olduğu kesinleşince ayakkabınızı bu seçtiğiniz renge göre seçmelisiniz.

Gerekirse gelinlik tasarımcınızdan bir parça kumaşından isteyin, bu şekilde daha rahat ayakkabı renginize karar verebileceksiniz. Şimdilerde gelinler daha canlı renkleri tercih etmektedir, ancak siz yine de her zaman uyumlu olmaktan yana olun.

gelinler için ayakkabı modelleri seçimi

İncili gelinlik ayakkabıları

Rahat Gelin Ayakkabısı-Gelin Ayakkabı Modelleri 

Gelinlik ayakkabı modelleri seçerken önceliğiniz her zaman rahatlığınız olmalıdır. Gündelik yaşantınızda yüksek topuklu ayakkabı giymeye alışık değilseniz gelinlik ayakkabınızın çok yüksek olmamasına ve burnunun sıkmamasına dikkat ederek seçmelisiniz. Ayaklarınızın zonklamasını istemezsiniz öyle değil mi?

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Gelin Çiçeği Modelleri 2020-2021

Eğer çok sevdiğiniz bir ayakkabıdan vazgeçemiyorsanız bir yandan rahat edemeyeceğinizi düşünüyorsanız yanınıza gecenin sonu için babet gelin ayakkabısı, spor gelin ayakkabısı alınız. Bu sayede pistte dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

gelinler için ayakkabı modelleri seçimi babet

babet gelin ayakkabısı

Gelin ayakkabısı modellerseçerken detaylarla farklılık yaratmayı ihmal etmemelisiniz. Topukta farklı bir işleme, gelinliğinizle aynı dantel işlemede bir ayakkabı veya bilekten sallanacak bir duvak. Bu seçeneklerden birini tercih edebilir ve şahane bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

tarz gelinler için ayakkabı modelleri

Ayakkabının Fişinin Atmayın

Ayakkabınızı alırken satıcının ayakkabısını her ne olursa olsun satmaya çalışacağını unutmayınız! İlk giydiğiniz anda ayağınızı sıktığını hissederseniz hele ki rugan veya deri ise genişlemeyeceğini unutmayınız.

Gelinler için ayakkabı modelleri arasından seçiminizi yaparak aldığınız ayakkabınızı evde birkaç kez giyerek dolaşınız.

Eğer sizi hala rahatsız eden bir durum olursa fişinizle birlikte iade ediniz.

Konu hakkında tecrübeleriniz ve görüşleriniz varsa yorum bölümünde bizlerle paylaşarak okuyucularımızın seçimlerine ışık olabilirsiniz. Aşağıda sizler için derlediğimiz 2020 gelin ayakkabı modelleri resim galerisini inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Spor Gelin Ayakkabısı-Gelin Ayakkabı Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Nişanlık Modelleri 2020-2021 başlıklı yazımızda 2016 nişan elbiseleri, nişan elbiseleri ve nişan kıyafeti modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu