Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Saç Modelleri

26.02.2022
1.077
Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Saç Modelleri

Erkeklerin kadınlarda sevdiği saç modelleri ile karşınızdayız. Erkeklerin sevdiği saç stilleri ile saçlarınızı şekillendirerek eşinize ve sevgilinize daha etkileyici görünmek isterseniz yazımızın detayları tam size göre. Bakımlı kadın her zaman güzeldir tezi sonsuza kadar kalıcılığını koruyacaktır elbette.

Ancak bazı kadınlar çok bakımlı olmasalar da saç modelleri ile dikkat çekici ve etkileyici bir görünüm yakalarlar. Bunun sırrı yüz şekline göre saç modellerinden geçmektedir. Bugün sizlere erkeklerin saç sevdiği saç modelleri hakkında detaylar paylaşacağız.

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Saç Modelleri Nelerdir?

Erkeklerin en sevdiği saç modeli  geniş bir yelpazeye sahiptir. Bazı erkekler sade ve doğal saçlardan hoşlanırken bazı erkekler çeşitli saç modellerinden hoşlanmaktadır. Genel olarak erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri aşağıda listelenmiştir.

Erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği saç

Erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği saç

Erkeklerin Sevdiği Saç Stilleri- Doğal Dalgalı Saçlar

Saçlarda doğal dalga kısa saçların ve uzun saçların daha farz görünmesini sağlamaktadır. Boyalı saçlarda veya boyasız saçlarda yüz şekline göre ince doğal dalga veya kalın doğal dalga kullanabilirsiniz.

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Islak Görünümlü Saçlar

Islak görünümlü saçlar belli dönemlerde trend olmakta ve bir süre sonra kaybolmaktadır. Bu sezon erkeklerin sevdiği kadın saç modelleri arasında ıslak görünümlü saçları da görüyoruz.

Erkeğin beğendiği saç

Erkeğin beğendiği saç

Özellikle orta uzunlukta saçlara sahipseniz ıslak görünümlü saç modellerini deneyebilirsiniz.

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Saç Örgü Modelleri

Günümüzde kadın saç örgü modelleri olarak çok farklı seçenekler mevcuttur. Spor kombinler den hoşlanan bir erkek arkadaşınız var ise tam da spor kombinler uyum sağlayan  özenilmemiş ve salaş görünümlü saç örgülerini çok beğenecektir.

erkeklerin beğendiği kadın saç modeli

erkeklerin beğendiği kadın saç modeli

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Beğendiği Topuz Modeli

Kadın saç topuzları arasında iki yandan topuz, yarım topuz, dağınık topuz, ense topuzu, örgülü topuz ve maşalı topuz modelleri yer almaktadır.

Yüz şekline  ve kullandığınız kombine uygun topuz modeli ile karşınızdaki erkeğe çok daha güzel görünebilirsiniz.

Erkeğin kadında beğendiği saç modeli

Erkeğin kadında beğendiği saç modeli

Erkeklerin Sevdiği Saç Tipleri

Erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği saç tipleri arasında dalgalı saçlar ilk sıradadır diyebiliriz. Dalgalı saçlardan sonra sırasıyla hafif kıvırcık saçlar ve düz saçlar gelmektedir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒Kadınların En Çok Sevdiği Erkek Saç Modelleri

Erkeklerin kadınlarda sevdiği saç boyu ise orta uzunlukta saçlar ve uzun saçlardır. Birçok erkek kadınlarda yüz tipine uygunluğu ile çok daha tarz ve etkileyici duran kısa saç modelini de beğenmektedir.

Erkeklerin sevdiği saç tipleri

Erkeklerin sevdiği saç tipleri

Erkeklerin beğendiği kadın saç kesimleri ve modelleri için mutlaka yüz tipine uygun saç kesimi yapılmalıdır. Yüz tipine uygun saç kesimi veya saç modeli ile yüz hatlarınız daha belirgin hale gelecek ve çok daha estetik duracaktır.

Yüz tipine uygun olmayan saç modeli başkasında ne kadar güzel olursa olsun sizde çok da hoş durmayacağı için ne kadınlar ne de erkekler tarafından beğenilmiyecektir.

Aşağıdaki resim galerisinde erkeklerin kadınlarda görmek istedikleri saç modelleri arasından derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla detaya ve ayrıntıya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Erkeklerin Beğendiği Saç Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Karamel Kumral Saç Rengi- Tüm Detaylarıyla başlıklı yazımızda karamel kumral ve Kumral karamel saç rengi hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu