Erkek Sarı Saç Modelleri Ve Kesimleri

29.06.2021
3.046
Erkek Sarı Saç Modelleri Ve Kesimleri

Erkek sarı saç modelleri ve kesimleri; Sari saçları yüz tipine göre doğru saç kesimi ile bulunduğunuz ortamda fark edilmenizi sağlayacaktır. Bu senenin saç modelleri erkek stilleri içinde sarı saç kesimleri modern tasarımları ile dikkat çekmektedir.  Sarı saçlarınız varsa diğer saç renklerine göre daha şanslısınız. Çünkü bahsedeceğimiz modellerle çok daha tarz, çok daha karizmatik ve çok daha yakışıklı olacaksınız. Sürekli aynı isim veya aynı model saçları kullanmanızı hiç tavsiye etmiyorum.

Farklı saç modelleri erkek stili deneyerek dikkat çekici olabilirsiniz. Özellikle sarı saçlara sahipseniz kendinizi  bu konuda çok şanslı görebilirsiniz.

Erkek Sarı Saç Modelleri Ve Kesimleri

Sarı erkek saç modelleri film yıldızlarının bile hayran kaldığı saç modelleri arasında yer almaktadır. Sarı saçlarınızla çok daha karizmatik ve tarz olmak için sezonun en moda sarı erkek saç modellerini sizler için derledik. İşte sarı saç erkek modelleri detayları…

Erkek sari sac modelleri

Sarı Kıvırcık Saç Modelleri

Sarı saç modelleri erkek tasarımları arasında kıvırcık sarı saç modelleri de bulunmaktadır. Kıvırcık saçlarınıza dağınık kısa saç sitili verebilirsiniz.

Dağınık kısa saç modellerinde saçların üst kısımları uzun bırakılarak yan ve arka kısımları saçın tepe kısmından 4-5 kat daha kısa kesilmelidir.

Özellikle kirli saç sakal ile kullanılan saç modelleri arasında yer alan dağınık kısa saçlar ile çok daha karizmatik görünebilirsiniz. Kısa sarı saç renkleri olarak küllü sarı saç veya gri sarı saç deneyebilirsiniz.

Kısa Sarı Saç Modelleri Erkek

Sarı saç erkek modelleri kısa saç tasarımları arasında mohawk saç bulunmaktadır. Mohawk saç kesimi nasıl olur diyenlere kısaca anlatalım. Mohawk saç,  biraz uzun Amerikan saç kesim erkek modeline benzemektedir. Tarif ettiğimiz de bunu daha iyi anlayacaksınız.

sarı saç erkek modeli Mohawk saç

Saçların yan kısımları tamamen traşlı, tepe kısmı ise uzun bırakılmakta, bu saçlara da saç şekillendirici ile üçgen form verilmektedir. Üçgen saç modeli erkek stili bu haliyle oval yüz şekline ve tombul yüz şekline daha orantılı bir görünüm sunmaktadır.

Dilerseniz bu tarz kesiminde tepe kısmındaki saçları üçgen değil de geriye doğru erkek saç stili ile kullanabilirsiniz.

Dalgalı Erkek Saç Modelleri

Sarı erkek saç modelleri arasında dalgalı saç modelleri de bulunmaktadır. Dalgalı sarı erkek saç modelleri arasında undercut saç modeli en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır. Undercut saç modelleri de üstler uzun yan taraflar ve arka kısım kısa olan erkek saç modelleri arasında yer almaktadır.

amerikan saç kesimi kısa sarı saç erkek

Uzun sarı saç modelleri erkek

Erkek sari sac modelleri arasında uzun saç modelleri de bulunmaktadır. Erkek uzun saç modelleri olarak punk saçlar, uzun kaküller, man bun saçlar, orta uzunlukta katlı saçlar, biraz uzamış sakallarla hipster stili erkek saç modeli, sarı uzun saç modelleri arasında yer almaktadır.

Uzun düz erkek saçı, uzun dalgalı erkek saçı, uzun kıvırcık erkek saç modeli de uzun sari saç modelleri arasında yer almaktadır. Uzun sari saç modelleri, toplu, at kuyruğu, açık saç veya yarım topuz şeklinde kullanılarak daha karizmatik ve etkileyici görünüm yakalanmaktadır.

Erkek saç modelleri Sarı ile sizin de kendinize ait tarzınız ve saç stiliniz varsa yorum bölümünden bizlerle ve takipçilerimizle  paylaşabilirsiniz.

Subay Traşı

Erkek sarı saç modellerine en çok yakışan saç stillerinden biri de subay traşı olarak karşımıza çıkmaktadır. Subay traşı kimlere yakışır, subay traşı nasıl olur gibi soruların cevapları hakkında detaylı bilgi için Subay Traşı Modelleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sarı saç kesimi ile modern ve karizmatik görünüm için  subay traşı mutlaka denemeniz gereken saç modeli diyebiliriz. Üçgen saç modeli erkek stili de subay traşında rahatlıkla uygulanmaktadır. Saçların üst kısmı biraz daha uzun bırakılarak üçgen form kazandırılmaktadır.

Kısa sarı saç modelleri erkek

Amerikan Saç Kesimi Erkek

Kısa sarı saç modelleri arasında Amerikan saç kesimi de bulunmaktadır. Hemen hemen her yüz şekli ile uyum sağlayan Amerikan saç modeli erkek için tüm saç renklerinde ve saç tiplerinde rahatlıkla uygulanarak, en çok kullanılan saç modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle yaz dönemlerinde yaz sıcaklarına Amerikan saç kesimi ile karşı koyabilirsiniz.

Resim Galerisi: Sarı Saç Erkek Modelleri

Erkek saç modasi çerçevesinde sarı erkek saç modelleri arasından seçtiğimiz görselleri daha fazla detay için sizlere sunuyoruz. Konu hakkındaki düşüncelerinizi ve görüşlerinizi yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz.

 

 

Bir önceki makalemiz olan Evde Saç Kesimi Erkek Resimli başlıklı yazımızda Evde Saç Kesimi Erkek Resimli hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu